Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Robert_Poche said:

k1nJo said:

Robert_Poche said:

DarKRideR said:

Şenor'a fikir sormamak en mantıklısı da yönetim de mantıklı iş yapmıyor sıkıntı o.

Ahmet Bulut ne getirirse aldılar, hiç hayır demediler resmen... Tamam Aboubakar ve Talisca şansa iyi çıkmış adamlar değil, Talisca için zaten Önder Özen'de demişti bizim dönemimizde de raporlanan ve takip edilen ama alınması zor adamdı diye ama Ahmet Bulut'un adamı olmasaydı mesela gidip alamazdık.

BJK'de transfer Erdal Torunoğulları gittikten sonra bitti. Geçen sene işte, ne kadar ağlasa da Fiko bu böyle. Kulübün her şeyiydi, bir menajer ile para kırışacaklar diye küstürdüler ve daha da gelmez kendi dedi.

Yani bunlar olduğu sürece gelmeyecek.

Fikret Orman Seba döneminden bu yana başımıza gelmiş en iyi şey.

Şenol da öyle. Adam 2 sene üstüste Şampiyon yaptı, geçen yıl CL'de gruplardan çıktık. Gören her sene CL kaldırıyoruz sanacak.

Nasıl bu kadar gömebildiğini hakkaten anlayamıyorum, kimi referans alıyorsun? :)

erdoğan, atatürk döneminden bu yana başımıza gelmiş en iyi şey.

akp de öyle. adamlar çalışıyor. yol yaptılar, köprü yaptılar, milletin cebi para gördü.
gören de her sene kendi uydumuzu kendimiz fırlatıyoruz sanacak.

muhalifler nasıl bu kadar gömebiliyorlar hakkaten anlamıyorum, kimi referans alıyorlar?

Gayet yanlış bir benzetme. Muhalifler herhangi bir gelişmekte olan (Emerging Large) ülkeyi referans olarak göstererek şu anki hükümet hakkında yorumlamada bulunabilir.

Fact vermeden boş yorum yapacağına git bak Fikret Orman geldiğinden bu yana rakiplerimizle karşılaştırdığımızda gerek finansal, gerek başarı olarak nereye geldik. Adam gelene kadar ülke sınırları dışında adımızı bilen yoktu.

gayet doğru bir benzetme. biz de başka gelişmekte olan takımları referans alarak şu anki yönetimi yorumlayabiliriz pek tabi.
hatta bi dk, almamıza gerek bile yok, feda sezonu falan geçirip başarılı geçen 2 senenin sonunda huzurevi gibi kadro kuran başka takım yoktur herhalde, biz başkalarına ibret olduk zaten.

akp de iktidara geldiğinde 2-3 yol köprü yaptı, çomarın gözünü boyadı diye oy attılar hala aynı kafayla oy atıyorlar.

onlara da sorarsan erdoğan gelene kadar kimsenin bizi konuştuğu yoktu, şimdi herkes bizi konuşuyor, sesimiz çıkıyor biz de dünyada söz sahibiyiz.
pek bir fark yok.

anlamanız gereken şey, her şeyin sadece iyi tarafını görerek iş yapılmaz. bu sene takıma, hatta kulübe verilen zarar ortada. getirdikleri başarıyı nötrlemelerini mi beklememiz lazım teşekkür edip yolları ayırmak için?
Sosyal ağlarda paylaş

yine çok ağır gidiyoruz, ismi geçen adamlar hala ersan ve fernandes falan. Bu sene yalan olur ben söyleyeyim, aynı kafa ile başarı geleceğini sanmam. Resmen adam satılacak haberleri görüşülen/görüşüleceklerden daha fazla. E oldu olacak 4-5 adam satıp bu seneyide sallayalım nasılsa sırf parasına oynamıyor muyuz , mis gibi tasarruf işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Pes valla.

Yiğidi öldür ama hakkını yeme bence, en son MAF döneminde diğer rakiplerimize göre bu kadar süre üstün performans gösterdik.

Aşağıda UEFA klüp sıralaması var, avrupadaki başarıya göre alınan puanlarla hesaplanıyor:

Şu anki sıralamamız: 26
GS: 51
FB: 61
2018

2012 yılındaki klüp sıralamamız:66
GS: 41
FB: 47
2012

Tayyip ve yönetim benzetmesine devam etmen çok talihsiz olmuş. Yol su değil, ilk defa yurt dışında Beşiktaş'ın reklamını yapmayı becerdik, yabancı ülkelerde Galatasaray'dan sonra Beşiktaş'ın adı geçmeye başladı, bu bile çok büyük başarı. (Çıkarın Bayrakları .jpg)

Evet her icraatları doğru olmadı ama kendisinden önce gelen ya da rakiplerimizde bu kadar başarılı olan da olmadı. Alternatif üretemediğin ortamda gönderilecek son kişi olurlar.

Bu arada Fikret Orman veya Şenol Görevi bıraksa en çok Fenerbahçeli ve Galatasaraylılar sevinir. Herhangi birinin sosyal medyasını incelersen hep örnek olarak gösterildiklerini göreceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

benzetmede talihsiz bir şey yok çünkü çok benziyor durumlar. yoldan sudan bahsetmiyorum, dünyada biz de söz söyleyebiliyoruz artık diye düşünüyor çomarlar, en basitinden one minute olayı mesela ya da dünya 5'ten büyüktür vs. aynı şey. konuşuluyoruz, dünya bizi tanıdı.
ayrıca tayyip ve akp, teknoloji ve küreselleşmeden dolayı nasıl ballıysa, fiko ve şenol da o şekilde ballı aslında. reddit çok önemli mesela reklam konusunda ve son 3-4 yılda çok fazla arttı kullanıcı sayısı.
2008'de durumlar böyle olsa mesela; fb, şl'de çeyrek finale kalmış olan bi takım olarak çok daha iyi tanıtmış olacaktı kendini avrupa'ya.

yakalanan başarıda da rakiplerin çok çalkantıda olması da etkiliydi. o yüzden mesela bu sezonda da bundan yararlanmış olmalıydık ama 4. olabilmekle yetindik.
kendilerine tabi ki teşekkürü bir borç bilirim yaşattıkları ve başardıkları şeyler için. muazzam şeyler ama vermeye başladıkları zararı dillendirmek hak yemek mi oluyor? komik olmayın.
akıllarını başlarına devşireceklerse kalsınlar zaten. fiko'yu zaten kenara koyuyorum, gitmesin zaten ama açıkçası şenol pek umut vadetmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yine saçma sapan konuşmuş diyolar Şenor için, hava alanındayım daha okuyamadım bakayım merak ediyorum.

Lang'i Gladbach almış. 2.6 milyon euro.

Yönetimin taraftarı salak yerine koymaya başladığı da böylelikle ortaya iyice çıktı. Kapıyı 6 milyon eurodan açtılar diye hem haber çıkarttılar hem de kendileri konuştular sağda solda. Demek ki öyle bir şey olmadığı gibi sen daha bu adamı bile getiremeyecek seviyeye gerilemişsin.

Ya para yok gelmiyor ya da oyuncunun ilgi odağı olmaktan çıkmışsın, umrunda değilsin. Her şekilde senden ekonomik olarak daha geride olan ama daha düzenli, istikrarlı Gladbach'a gidiyorve orada bayğaı da iş yapacak.

Tahminen maaşı da maks 1 milyon euro falna olur o da maks. Takip edeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

bu senenin tek adam akıllı işi guti olacak buna sevinin bence bayağı bir
alınan oyuncular nasıl çıkar bilmem ama direkt gurbetçilere yönelinmiş belli ki, 3m eur bonservis bile çıkmıyor kulüpten
seneye de şenor durmaz zaten sözleşmesi bitince yenilemez artık guti 1. hoca olur
fazlalıkları satsak da madrid'den sağlam bir iki oyuncu kiralasak bari
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...