Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Guti'ye ben aşırı sevindim ya, BJK tarihinin gördüğü en iyi yabancılardan ki TR'ye gelmişlerde de bayağı üst sıralara oynardı. Tek kötü yanı tarihin en leş BJK'lerinden birine gelmiş olması.

Adam bir sezon çıldıra çıldıra şaklabanıyla, sirk kaçkınıyla, sığırıyla falan oynadı ve onları bile kısmen adam etti de işte aynı tayfa yiyip bitirdi.

Onu bitiren menajer BJK'yi elinde tutuyor.

Onu bitiren şaklaban BJK'de prens konumunda.

O prensin manevi babası patronu olacak.

O sirk kaçkınını geri getirmeyi planlıyorlar.

Yani aslında bir önceki döneminden neredeyse hiç farkı yok üstüne köylü patronu yüzünden sıkıntı da yaşayabilir.

Tek dileğim ve beklentim işte bir sene katlanıp bu boktanlığa seneye devralması. Umarım çekip gitmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Etkisi de inşallah Tamer Tuna gibi olur da bir şampiyonluk daha yaşarız.

Gerçi böyle başkaları şampiyon yapıyor takımı gidip Şenor'a yazıyor, başımıza bela alıyoruz. Bu sene ilk iki yeter, seneye başlarız seriye tam görevi alınca plx. İte kopuğa daha title kazandırmasın bu adamlar kendileri kazansın.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Dost sporting'e Eylül 16'da gelmiş.
68 gol atmış. Bu gollerin sadece 4 tanesinde topa gol vuruşu yapmadan topa ekstra dokunuş yapmış.
25 tek vuruş, 27 kafa, 12 penaltı.

Dribbling yok adamda, adamın gollerde topa tek teması şut çekmek yani.

tam talişkanın proklatacağı itemmış bu adam. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Dark niye sürekli ağlıyor, yine örnekle geliyorum.

https://www.ajansbesiktas.com/senol-gunesin-ornek-gosterdigi-23-yasindaki-belcikali-28695h.htm

dendoncker'dan haberin varsa, o tip adamları seviyorsan hem oyun tarzı hem fiziki olarak neden gidip mitrovic'e onay verdin ya da neden gidip vida'yı aldırdın bilae?

Vida, Mitrovic neredeyse birebir aynı adamlar, genci varken yaşlısına kaç kat para döktü kulüp.

Transferde yetki al o zaman sana dendoncker gibi adamları kazandıran adam olarak bakalım.

eğer kendini dinletemiyorsan da çıkıp istifa et, ya da tehdit et çok seviliyorsan ztaen seni dinlerler.

ha hiçbir bok yapmıyorsan da çık elindeki genç, para edecek yeteneğe en azından rotasyon maçlarında süre ver ki gelişmesine, belki de istediğin şekle girmesine yardımcı ol...

"Dendoncker var, onun gibi olacaksın oynatırım"

imkan mi veriyorsun belki adam oynayacak bir de? Mitrovic'e Orkan'a forma verdi geçen yıl hiç; çocuklar aldığında da 10 numara oynadılar ki Mitrovic'in hem Lyon hem de Osmanlı maçındaki ön libero performansı Medel'den sonraki en iyi performanslardı açık ara. Ama yok işte direkt sil gönder.

Çok iki yüzlü bu adam çok, umarım daha fazla zarar vermeden şutlanır.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçi ben çok takip edemedim bu sene malum kurs vs. de Dendoncker'ın Mitro'ya göre en büyük ve tek avantajı hayvani iyi şutları. Geri kalan bir çok konuda Mitro daha iyi. Ha bir de hamle seriliği bayağı var, süratlı diye aklımda kalmış.

Aslında Dorukhan'a da aşırı benziyor stili, hani ŞG'nin bu tipe hastalığı varsa ve oynatacaksa Dorukhan'dan bir şeyler çıkartabilir.

Ama işte diyorum 3 maçtan fazla oynatmaz Dorukhan'ı da, genç adam oynatmaz yaşlısı varken. Keşke oynatsa, laflarımı vs. yutar överim de ama işte bu kasa değişmez...
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sezon boyko'nun kiev'de anasına sövüyorlardı ya ne iyi oynaması abi yapma gözünü seveyim.

bir de mitrovic konusunda ben katılmıyorum. bu kadar ağır defans olamaz. umarım bir gün futbol oynarken izleriz de yanıltır beni ama yok yani olacak gibi değil.

vida'ya niye bu kadar takık olduğunuzu da anlamıyorum. herif pırıl pırıl oynuyor dünya kupasında. tamam takım iyi falan da yani adam da gayet düzgün. pepe ile iyi ikili olurlar alıştıklarında diye düşünüyorum. mitrovic de yedekleri olur anca. geçen sezon var denilen sistem bu ülkede olsaydı şu an bambaşka şeyler konuşuyorduk bu arada.

çok yüklenmeye gerek yok, bu sezona bakalım. zaten şg'nin son sezonları olacağı kesin gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Boyko'yu niye ıslıklasınlar ya, herif ligde 10 maçta 5 gol yiyip, bunların altısında kalesini gole kapatmış. Bizden gittikten sonra oynadığı 18 resmi maçında 8'inde gol yememiş.

Totalde 15 gol yemiş, bunların 4'ü zaten elendikleri Lazio maçları. Bu maçlarda dahil olmak üzere hatta Ukrayna sınırları içinde hiçbir maçta 2'den fazla gol yememiş ki 2 yediği tek bir maç var.

Böyle bir performansı ancak Türk medyası veya sosyal medya şakşakçıları ıslıklattırır zaten. Kiev çıkıp boşuna tekrar almadı. Herif gayet iyiydi. Orada da kalsın zaten kafası rahatsa; Ukrayna dışında çöpten başka bir şey değildi yıllardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Vida'da derin oynayan savunmalarda iş yapan bi adam, bunu oynayan her takımda 7.5/10'luk performans gösteriyor istikrarlı olursa. Sıkıntı şu, BJK en boktan oynadığı geçen yılda bile savunmada derin oynamadı, ŞG olduğu sürecede oynamaz.

Avcı bu takımın başında olsa Vida eldeki en iyi opsiyonlardan biri olur mesela, yani Başakcity'de oynattığını devam ettirir diye düşünürsek. Ama ŞG'nin elinde hiçbir değeri yok.

Hal böyle olunca Vida yerine Mitrovic'i oynatmanın pek farkı kalmıyor. Hemen hemen aynı serilikte, aynı sürata sahipler. Vida havada çok daha iyi kontrole sahip ama Mitrovic yerde, özellikle hücuma çıkışlarda Vida'dan daha üstün bi adam. Onun dışında Mitro şuan Vida'nın genci gibi bir şey.

Elinde zaten bir adamın genci varken, çıkıp aynı adama yatırım yapmak parayı çöpe atmak oluyor.

Mitro'nun şuan 6.0-6.5/10 falan olduğunu ben de biliyorum ama bu çocuğun 8'lere kadar çıkma potansiyeli var, hadi 7.5 olsun.

Sen bunu zaten kariyerinde buralara hiç ulaşamamış ve bundan sonra da ulaşması zor olan bir adama 5 kat fazla garanti ücret vererek engelliyorsun işte.

Benim dediğim yöneticilik aklıdır, hoca eleştirisi işini bir kenara bırakırsak 4.5 milyon euro verdiğin adamı bir yönetici grubu 6 ayda silip üstüne bir o kadar daha birebir aynı kalibrede transfere harcıyorsa orada yönetim sorunu vardır.

Zaten var ki ağlaya ağlaya küçülmemiz gerek diyorlar. Vida'yı alırken, kariyerinde 2 sene üst üste istikrarlı dönemi olmayan Lens'e o paraları garanti bağlarken düşünseydiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

boyko için mart'ta çıkan haber;

"bin tane gazete" said:

Dinamo Kiev’in eski golcüsü Milevskiy, Boyko’nun yediği hatalı goller üzerine yaptığı bir yorumda “Dinamo’nun kalesinde resmen bir sıçan var. Bu şekilde hiçbir şeyi başaramazsınız.” ifadelerini kullandı.

Boyko’nun bu ağır yoruma cevabı ise “Buna cevap vermek manasız. Herkesin bir fikri var. Ancak kendisine prim vermek istemiyorum.” şeklinde oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

vida’yı şg aldırmadı ki abi bariz fiko’nun al sat transferi işte
ben yine de kötü bir transfer olarak görmüyorum hep söyledim her türlü kar ederek satarsın
vida gelince mitroviç kiralanması da olumlu hamleydi ama şu an satmaya çalışmak saçmalık tabi 1-2 sezon daha rahat kalabilir bonservisi bizde
gençler direk kiralansın ama orkan kadar bile süre bulamazlar, umarım orkan süre bulur sdfds talisca da gitmişken 10 rotasyonuna koymak lazım onu
Sosyal ağlarda paylaş

boyko ve lens de iyi transferlerdi ama tutmadı herkes alkış tutmuştu bunlara
yönetim buralardan değil transfer zamanından eleştirilmeli kaç sezondur kampa yetişen transfer yok bu sezon da 19-20 yaşında bonservissiz gurbetçileri koydular kampa göz boyamak için
bir de şu paraların nereye gittiği açıklanmalı fb gs’den 2 kat az harcayıp 5 kat fazla satış yapıp hala 3m eur bonservis verememek şaka gibi

vida’yı değil mitroviçi tutmak lazım vida kariyerinin en yüksek bonservisini görür bu yaz
Sosyal ağlarda paylaş

Boyko kağıt üstünde bayağı iyi transferdi, ama işte Avrupa'da aktif sezonun belki en iyi 5-6 kalecilik performanslarından birini gösterdiği halde niye kimsenin dönüp almaya kasmadığını ve 3'e bize düştüğünü de canlı canlı tecrübe ettik

Çok unutuyoruz bazen ama Ruslar ve Ukraynalılar ciddi anlamda yurt dışındaki istikrarsızlıkları ile ünlüler ve çok ender gidip buralardan adam alıyorlar. Biz yine mesela adam vermeye başladık, biz de bu gruptaydık ama onlar halen 5-6 yılda bir anca çıkartabiliyorlar.

Boyko'da direkt homesick'in kralı yani. Hiçbir yerde tutunamadı.

Lens ise direkt kazık.

alınabilir bir adamdı ama bu paralara değil.

kariyerinin hiçbir döneminde 2 sene üst üste istikrarlı olamamış adama gidip köpek gibi para yığdık. rezalet yani hiçbir açıklaması, mantığı yok. açıklaması var zaten ahmet bulut getirtti de işte o kadar.

babel'de de aynı bok oldu mesela. babel o paraları edecek bir adam değil ama 1 şampiyonlukta direkt katkı sağlayınca yine tolere edilebilir seviyelere geliyor. ama halen hayvan gibi kontratı var.

bizim ülkede paralar saçılıyor diye 2 milyon euro bile az geliyor, bazen bana da az geliyor ama ciddi anlamda çok büyük paralar bunlar. öncelikle o kafadan kurtulmak gerek. maaşlar 1.5 milyon euro ortalama seviyeye çekilmezse bu ülkede bu gelirler ile hiçbir kulüp borcunu 1 gr azaltamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

https://pbs.twimg.com/media/DhBWDphWAAISeNK.jpg

Aktif sezonda gidenler ve resmen gelenlerden sonra yaş ortalaması 28'e düşmüş.

Geçen sezon 29.5'tu.

Negredo, Love, Babel ve Vida şuan gitmesi gündemde olan isimler. Bunlar gider ve daha gençleri alınırsa daha da düşer. Güzel olur.

TR'de düşük bütçe ile istikrar isteniyorsa, gerçi sadece TR değil her yerde istikrar isteniyorsa yaş ortalaması maks 27 falan olmalı zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

alacaklarına karşılık gider işte klasik türk takımı oyuncu göndermesi lel
gg bir yere gitmez çünkü takımdaki tek sağ bek. dorukhan yedekler umarım bu sene süre alarak
babel de gitmez çünkü tek sol kanat bu arada ayrıca takımın net en komple oyuncusu. diğer iki gurbetçiden sol kanat oynayan varsa onu yedeklesin
töre’nin durumu iyiyse q7 güle güle denebilir iyi bonservise töre lens orkan idare eder sağ kanadı rahatlıkla
everton ile vida / klaassen takasına girilmeli direkt, love’ı da gönderip aboubakar kiralarsak takım bayağı iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Boyko'yu niye ıslıklasınlar ya, herif ligde 10 maçta 5 gol yiyip, bunların altısında kalesini gole kapatmış. Bizden gittikten sonra oynadığı 18 resmi maçında 8'inde gol yememiş.

Totalde 15 gol yemiş, bunların 4'ü zaten elendikleri Lazio maçları. Bu maçlarda dahil olmak üzere hatta Ukrayna sınırları içinde hiçbir maçta 2'den fazla gol yememiş ki 2 yediği tek bir maç var.

Böyle bir performansı ancak Türk medyası veya sosyal medya şakşakçıları ıslıklattırır zaten. Kiev çıkıp boşuna tekrar almadı. Herif gayet iyiydi. Orada da kalsın zaten kafası rahatsa; Ukrayna dışında çöpten başka bir şey değildi yıllardır.

adamın yediği gole ne bakıyon abi öyle kaleci analizi mi olur.
o zaman victor valdes'e gelmiş geçmiş en iyi kalecilerden biri falan diyelim oldu olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...