Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Ne değişecek abi, şundan büyük rezillik mi var sakjfhsa

deplasman galibiyeti olmayan lig 17.si HOCASIZ takıma çok övündüğün ve toz kondurmadığın iç sahanda ilk galibiyetini veriyorsun.

son 8 maçta 1 galibiyetin var, o da an itibariyle lig 17'si olan takım.

normal şartlarda hoca denen vasıfsız itin 1 ay önce falan kovulması gerekiyordu da neyse
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

aktiftablet said:

KAgıt üstünde kötü degil ama adamlar oynamıyo işte, paralarını mı alamıylar, yoksa şenol gidici diye düşündüklerindem mi yatıştalar, ya da başka sıkıntı mı var bilmiyorum ama çogunun umrunda degil.
En çok umursayan adamlar defalarca şl kazanıp zirveyi görmüş adamlar, düşün.

Hay allah neden oynamıyorlar acaba

Hiçbir sik yapmadığı halde her maç sağ kanatta sabit duran bir piç varken köpek gibi yırttıkları halde sürekli yedeğe çekilen ve hakkı yenen adamların olduğu bir ortamda kim niye oynasın mesela?

Hangi mantıklı sebeple?

En az 10 temel sebep daha sayarım bir dakika düşünmeden. Çok sevdiğiniz hocanızla ilgili olanla direkt başlayayım dedim.

Bu sene mi geldi abi o adam? Kaç yıldır bu takımda, oynarlarken nasıl oynuyolardı?

Fikret dururken Şenol'un yerine başkası gelse ne olacak?
Ama Şenol dururken başka yönetim gelse, çok şey degişir. Şu tablo %90 yönetimin eseri.
Sosyal ağlarda paylaş

Uyku tutmadı
Sumatra kahvemi Türk usulü pişirip
başlıkta yazılanları okuyayım dedim
Merak ettiklerim
Beşiktaşın hakkı nasıl yendi?
Kuralların uygulanmasında hatalar nelerdi?
Özellikle kuralların yorumlanması.
Örnek:
" Kuralın ingizlizce metninde kullanılan kelime
ilk kez 1688 yılında kadın şair Elizabeth Osman tarafından kullanılmış.
Kelimenin şiirde anlamı şu..
Kural aslında şöyle yorumlanmalı
vs"
Bu tarz fantastik yorumlar yerine
küfürler ve hakaretler okumak üzücü.
Sosyal ağlarda paylaş

Şenol vasat zaten. Ama TD kalitesinin çok kötü olduğu ülkemizde ortalama üstü kalıyor. Ama yönetim devamlı kadro kalitesini düşürdü, üstelik paralar nereye gitti belli değil, oyuncu maaşları bile ödenmiyo, basket takımı kaç aydır para almadıkları için idmana çıkmayı bırakmış, yakında futbol takımı da bırakır belki.
Şu durumda suçun büyüğü yönetimde.
Sosyal ağlarda paylaş

CL takımı için çok yüksek maaşlara girildi sizde de bildiğim kadarı ile. ilk senesinde 30m'lik maaş 40'ları bulmuştur gibi.

O gelen başarı primleri anca mevcutu döndürmeye yetti işte maaşı, kredi faizi anca. Cenk'in parası falan geldi de BJK kiralara da hep para ödeyerek getirdi bonservis misali. 2,5 oraya 1,5 oraya diye diye eriyor işte. Mesela Karius ve Llajic de kiralık gibi görünen ama %95 falan alınmak zorunda kalacak transfler oldu sözleşme şartlarınca.

Başarı endeksli takım planlaması olunca böyle oluyor işte. CL kaçtı mı o bütçeler dönmez hale geliyor. Delik zaten 3 kulüpte de çok büyük CL gitsen bile adam alamıyorsun FFP'den dolayı falan.
Sosyal ağlarda paylaş

O cl parası zaten maç sonu yatmıyo, bu senenin bütçesi o. Satılan oyuncularla beraber 80m euroya yaklaşıyo ki, adam euro olarak gelen bu paranın "kur farkına" gittiğini söylüyo. Bi şekilde komisyoncu menejer vs yediler beraberce işte.

kizillelma said:

Uyku tutmadı
Sumatra kahvemi Türk usulü pişirip
başlıkta yazılanları okuyayım dedim
Merak ettiklerim
Beşiktaşın hakkı nasıl yendi?
Kuralların uygulanmasında hatalar nelerdi?
Özellikle kuralların yorumlanması.
Örnek:
" Kuralın ingizlizce metninde kullanılan kelime
ilk kez 1688 yılında kadın şair Elizabeth Osman tarafından kullanılmış.
Kelimenin şiirde anlamı şu..
Kural aslında şöyle yorumlanmalı
vs"
Bu tarz fantastik yorumlar yerine
küfürler ve hakaretler okumak üzücü.

Yok biz sadece hakkımız yendiğinde hakkımız yendi diyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...