Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

ben izlemedim bile, nasılsa bir rezillik çıkar yine demiştim. sağolsun 2 senedir olduğu gibi yine haksız çıkarmadı rezil kepaze sözde hoca ve arkasında duran yönetim.

artık sinir strese yer yok. şenor kovulunca biraz izlemeye başlarım. yönetim gidince tekrar eski halime dönerim.

bu sezon sadece 3 maç izledim bjk'nin, elazığ'ın daha çok maçını izledim. orası da kötü, ciğerim soldu :(
Sosyal ağlarda paylaş

Tolgea 35 hatalı pas ile sahanın en çok top kaybedeni olmuş.

Bu arada takımın pili bitikken bi kontratağa çıktık, daha doğrusu kimse çıkmadı Pepe tek başına çıktı. Rakip korner direğinin orda yardım gelmediği için kaybetti topu.
Adamın görevi atağa çıkmak olmadığı halde, o deparla oraya kada gidiyorsa kimse yaşlı takım muhabbeti yapmasın.
Yaşlılıktan değil, tembellikten kıçını kaldırmıyo paşalar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
#DorukhanToköz, 73 dakika sahada kaldığı Genk maçında 4 top çalıp %82,1 başarıyla pas yaparak oldukça etkili bir görüntü çizdi.

Hoca antremanda bir şey görmüştür hüüüü

Gerçi şimdi oynatmaya başlasa "hoca zamanında oynatmaya başladı, bekledi sürdü sahaya gerçek bir kurt" falan diye dolanırlar.

Şey gibi yaz boyunca bu adamı istemiyorum diyip, hiçbir planına dahil etmediği Negredo adam yokluğunda son bölümde sahaya girip, son dk golüyle götünü kurtarınca bir anda değişilmezi olduğunda da aynı triplerde gezildi çünkü...

Aynı adam gidene kadar 50 araba laf edenlerin, gittikten sonra kahraman ilan edip arkasında durması gibi...

Leş bir kitle bunları destekliyor, umarım yönetim ve çöp hocalarıyla birlikte siktir olup gider bu tayfada...
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

Tolga’yi cok savunurum ama baya kotuydu ve guven vermedi, bitmis futbol hayati

yalniz son saniye cikardigi top %100 muthis kurtaris

3-4 tane top daha gelse hepsini yerdi adamlarin isabetli sut sayisi 3 falan.

Tolga'nın her zaman sıkıntısı oyundan kopukluğu. BJK gibi bastıran, kalesinme az top gelen takım kalecisi uyuyor bi yerden sonra.

Fabri'nin avantajı 90 dk boyunca uyanık kalabilmesiydi.

O son dk pozisyonu maçın baskı görmediğimiz bir kısmında gelse belki de kurtaramazdı aynı Tolga
Sosyal ağlarda paylaş

https://theblacksea.eu/stories/football-leaks-2018/mendes-besiktas-deals/

Bulut ve Mendes BJK'yi 10-11'de nasıl tokatladı Leaks'e düşmüş. Hep anlatılan, bilinen şeyler işte aslında da neyse...

Buna rağmen Fiko 2 sene yedirmeye devam etti, yedirmek içinde bu kulübe gerçekten emek verenleri kovdu. Her şey ortada.

Ben hep ŞG'ye sövüyorum çöplüğüne vs. ayrı konu ama ondan daha tehlikelisi varsa Fiko'dur bu kulüp için artık. Fiko'nun düşürülmesine yol açacaksa ben şahsen ŞG ile devam etmeye bile razıyım o kadar nefret ediyorum 1 senedir falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...