Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

abi sizin şu mantığınızı cidden çözemiyorum. kadro dışı bırakılan adamı piyasa fiyatında satmak istiyorsunuz. böyle bir şey yok. kimse ne serdar'a ne tolgay'a o paraları vermez şu durumdalarken. verirse de kazıklanmış olur. sen adamı kadro dışı bırakıp, oynatmicam diyosun. oyuncu gitmek istiyor ama adamı piyasa fiyatına satmaya çalışıyosun. burada çakal adamı transfer etmek isteyen mi yoksa sen misin?
Sosyal ağlarda paylaş

Konuşuldu mu bilmiyorum arkalara bakmayacağım da bu Stuttgart'ın serbest kalma üstünde para vermesi muazzam şans oldu.

Bununla ilgili Fatih Demireli'ydi galiba 2 hafta önce söylemişti. Alman kulüpleri genelde serbest kalma maddelerinin üstünde verip alıyorlar eğer potansiyele falan yatırım yapacaklarsa diye. Hatta son 2-3 yıldan 5-6 örnek vermişti. Bayern'in bile mesela son yıllarda yaptığı iç transferlerin birkaç tanesinde serbest kalma üstü ödeme yapıp aldığını anlatıyordu.

Alman kulüpleri için iyi ilişki kurmak veya gerçekten potansiyelin hakkını vermek olarak görülüyor sanırım, ama o günde demişti GS yönetiminin şansı varsa bir Alman kulübü transfer edip daha fazlasını verir diyordu. Haberlere de "kim niye versin ya 7.5 üstü" olarak bakmayın Almanlar söz konusuysa falan diyordu.

Haklı çıktı asjkhfsda

Ozan'da güzel yere gitti.

Yolu açık olsun. Bence hiçbir zaman top class bir adam olamaz. Çağlar'ın geleceği çok çok daha parlak mesela ama milli takım için kalıcı bir opsiyon olur, o seviyeye çok rahat çıkar. Kaan Ayhan gibi olsa yeter zaten. Alman tornasını iyi değerlendirir umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

twitterda orda burda millet öyle bir çerkiniyor ki ben de ozan da kadrodışı bırakılıp beleş gitti falan sandım lel

12 milyonun neyini beğenmiyorsa millet, 18 yaşında da olsa ortadoğu semih liginden a milli takıma çağrılmamış stoper satıyorsun, ve release clauseu da varken satıyorsun, gs balı yine proclamış!1 (:p) ggwp yolu açık olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Para geldi gelmesine de takımda sahaya çıkacak kimse kalmadı galiba.

Ozan top class kumaşlı oyuncu, olabilir mi bilmiyorum ama potansyeli var. Kaybettiğimize üzüldüm, ama kendisi için iyi oldu. Dünya üzerinde Ankara'dan bile sıkıcı sayılı şehirden birine gittiği için öyle alem malem dağıtma ihtimali de yok pek. İş gereği sık sık gidip geliyorum ben de, belki denk geliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Konuşuldu mu bilmiyorum arkalara bakmayacağım da bu Stuttgart'ın serbest kalma üstünde para vermesi muazzam şans oldu.

Bununla ilgili Fatih Demireli'ydi galiba 2 hafta önce söylemişti. Alman kulüpleri genelde serbest kalma maddelerinin üstünde verip alıyorlar eğer potansiyele falan yatırım yapacaklarsa diye. Hatta son 2-3 yıldan 5-6 örnek vermişti. Bayern'in bile mesela son yıllarda yaptığı iç transferlerin birkaç tanesinde serbest kalma üstü ödeme yapıp aldığını anlatıyordu.

Alman kulüpleri için iyi ilişki kurmak veya gerçekten potansiyelin hakkını vermek olarak görülüyor sanırım, ama o günde demişti GS yönetiminin şansı varsa bir Alman kulübü transfer edip daha fazlasını verir diyordu. Haberlere de "kim niye versin ya 7.5 üstü" olarak bakmayın Almanlar söz konusuysa falan diyordu.

Haklı çıktı asjkhfsda

Ozan'da güzel yere gitti.

Yolu açık olsun. Bence hiçbir zaman top class bir adam olamaz. Çağlar'ın geleceği çok çok daha parlak mesela ama milli takım için kalıcı bir opsiyon olur, o seviyeye çok rahat çıkar. Kaan Ayhan gibi olsa yeter zaten. Alman tornasını iyi değerlendirir umarım.

Fatih Demireli'nin Kicker'den c/p kaynağının bir diğer iddiası da Bayern'in son yıllarda birkaç transferde yaptığı gibi oyuncunun bir sonraki transfer haklarının opsiyonunu alması. Bedel belli değil fakat Stuttgart'a Ozan için gelecek X milyon Euro'ya kadarki teklifleri karşılama ve istedikleri zaman X miktar ile bonservisi alma hakkını almışlar. Ben saksı değilim ilk bana soracaksınız diyor

Hatta çoğu Bayern kaynağında seneye kurulacak kadroda Ozan, Jadon Sancho, Josip Brekalo, Nico Elvedi gibi Bundesliga'nın youngster'ları yazıyor. Jadon Sancho yazın devleri birbirine kırdırır gerçi o biraz zor ama Bayern'in acil gençleştirme olayına girmesi lazım bu yaz. Baya agresif olacaklar transferde
Sosyal ağlarda paylaş

Kırgızistan'ın ilk yıldızı olacak tosun. Şu yaşta U-19'da falan oynar.

Bizim altyapı iyi ürünler veriyor, illa takımın bayrak adamı olmasına da gerek yok Ozan gibi çıksın az biraz katkı versin sonra yüksek satış mis. Her sene 1-2 tane lazım. Yunus için teklif var ama çok düşük, zaten isteyen de Anderlecht direkt üstüne kar koyup satmak için istiyor potansiyele yatırım; Yunus'un kumaş Ozan'ın önündeydi altyapıda. Feg ve Onyekuru dışında winger pek kalmadı, Sinan Gümüş vs. oynayacağına Yunus'u koy işte
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...