Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

yönetim facia.

3 ay yaz, 1 ay kış... bir tane forvet alamadılar.

devre arası kimse iyi forvetini bizim alabileceğimiz paralara bırakmaz. transfer yapacağın kriterler belli;

- geçmişte iyi dönemleri olmuş ancak şu an takımında formsuz/mutsuz adamlar.

bu yani. şu kriterleri koydun mu ortaya 3-4 isim çıkar zaten. kimse ocak ayında iyi oynayan forvetini 5-10 milyon euroya salmaz sana. neyin kafasını yaşıyor yönetim bilmek imkansız.

verebilecegin para belli, piyasa belli alıp getiricen. erenden sonra kimi koysan fark yaratacak zaten asdefg.

hergün yeni bir isim çıkıyor ama. alan, falcao, tetteh, balotelli, njie... transferin son günü taraftar yine demba ba'yı açıklasalar bari moduna girecek, onu da alamayacaklar sdajf.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Forvet icin scouta ne gerek var ki.

Bizde de demba ba yi onermisti scout ekibi

EYVALLAH YA KIMSE TANIMIYODU DEMBAYI

Adamı tanımak ayrı konu da hangi adam ne zaman uyguna alınabilir onun takibi için dedim. Bak bunun sözleşme bitiyo bak şunu takımı yollamak istiyo bak bunun yerini doldurdular bile vb vb.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Kasimpasa 15 senedir diagneyi getirene kadar kac tane kole getirdi biliyo muyuz abi?

Ben en az 22 diyorum.

Varsa 4 buyuklerin tombala hakki, buyurun getirelim

forvet icin scouta ne gerek var diyerek getirilen eneramolara lovelara ne olacak peki? onemli olan disiplinli hareket edip dengeyi tutturmak. yoksa her sey tombala.

gol krali cikarmak yuksek bir cita zaten. ama babel, donk, eren falan bunlari birinci el aldin mi istedigin kadar "kole" getirirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

şut mu? herifin topla buluşup yere düşmediği tek bir pozisyon yok geldiğinden beri, hiç şut çekemedi sadece yere düşerken topu iletelebiliyor. golleri de kıçına başına çarpıp girdi hep.

gs'de rodriguez belhanda ndiaye ciguli falan topu kaleye kadar getirebiliyor bu mala çarptırıp gol attırırlardı bayağı, bjk'de şaklaban 1.65'lik ayakta zor duran herife orta kesip durduğu için full yalan oldu.

veteran forvet alıyorsan gomez gibi kişilikli bir adam olacak, yatmaya gelmeyecek. onu da hiç anlayamıyorsun işte başta yapacak bir şey yok.

Esh said:

Love un tutmamasi buyuk sacmalik zaten. Herif at gibi gol atti o gune kadar, bizde sutu yok dogru duzgun
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...