Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

said:
Alan ve Demba Ba'nın Galatasaray'a maliyetleri: (Milliyet)

Alan
- 2.5 milyon euro imza parası
- 3.5 yıllık sözleşme
- Yıllık 4 milyon euro maaş

Demba Ba

- 6 ay bedelsiz kiralık
- Yarım sezon için 2 milyon euro maaş

http://www.milliyet.com.tr/cin-yili--galatasaray-2804215-skorerhaber/
said:
UEFA’nın açıkladığı “2019’da izlemeniz gereken 50 genç oyuncu” listesinde ülkemizden Ozan Kabak ve Merih Demiral yer alıyor.

Efsane spor
Sosyal ağlarda paylaş

sezon icindeki laflarin hepsi eren'e degilmis demek ki, serdar'dan da rahatsizmis hoca bayagi.

keske satilsaydi hemen, simdi piyasasi dusecek durduk yere. bunu yonetememeleri uzucu oldu ama onun disinda eger hoca'yi tiltleyecek cam adamlik yaptiysa ve serdar var diye yerine adam alinmamazlik ediliyorsa dogrusu olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

Serdar'ı ben de beğenirim. Özellikle bu para kıtlığında makul bir oyuncu denebilir.

Ancak Serdar'ın bu ilk vukuatı değil. Geçen sene de Malatya maçında yine ishalim diyip son dakika kadrodan çıkmıştı. Bu gibi olayları çok fazla oluyor malesef. Maç içinde sakatlanıp çıktığı da çok maç sayarım. Sakatlığa yatkınlığı da malum zaten.

Geçen sene elimizdeki en iyi stoperdi mesela, ona rağmen 27 lig maçında oynamış. Diğer istatistikleri şöyle;

2017-8: 27 lig maçı (Galatasaray)
2016-7: 5 lig maçı (Galatasaray) full sakat nerdeyse bu sezon
2015-6: 21 lig maçı (Bursaspor)
2014-5: 27 lig maçı (Bursaspor)
2013-4: 20 lig maçı (Bursaspor)

Hele bir stoper olarak şu rakamlar facia. En iyi sezonunda bile bir stoper ligin 1/4'ünü kaçırıyorsa sıkıntı vardır.

Ancak ne olursa olsun bu iş bence sezon sonuna bırakılmalıydı. Ya da bu sene başı halledilmeliydi. Çünkü Serdar bu yani. FT'nin damarı işte. Birşeyin üzerinde çok fazla inat edip takılabiliyor ve sildiği zaman da tam siliyor. İki örnek de Serdar üzerinde uygulandı sdf.

Serdar da o hanımefendi ile çok çeker daha sdgh. Akıl fikir versin... FT'nin açıklamayı da Instagramadan yapması manidar dgffh.
Sosyal ağlarda paylaş

Yönetim zaafiyeti bu olaylar bence.

FT için hep Florya'nın anahtarını ister yoksa başarılı olamaz denir de Faruk Süren ve Aysal dönemi çalışma alanı baya bir rahat olsa da çizgileri vardı.

Süren Hagi'yi alıp bunu oynatacaksın hoca ben aldım getirdim diyebiliyordu. Bu yönetimde o çap yok. Bence hocayı haddinden fazla dinleyip serbest bırakıyorlar. Serdar'ı oynatacaksın hoca, dere geçerken at değişmez sezon sonu oturur bakarız deme gücü olacak. Başkansın sen ya?

Gomis'i de FT istemiyordu mesela, hatta ilk lig maçında falan da oynatmadı Eren'i sürdü sahaya. Emre Akbaba'yı da o aldırttı, FT bu kadar istemese Fener'e giderdi sidik yarışına girmezdik bu parasızlıkta, iyi ve yararlı bir topçu orası ayrı. Hoca ve yönetim arasındaki iletişimsizlikden dolayı da Gomis son dakika gidip Akbaba'ya hesapta olmayan yüksek bonservis ödenince FFP'ye takılıp forvetsiz kaldık.

Plan program dahilinde olsa Temmuz ayında Gomis'i hem daha yüksek bir bonservise satardık hem de Akbaba'yı birkaç milyon daha aşağı bir rakamla bitirirdik. Böylece ille de FT başka forvet istiyorsa ona kaynak yaratılırdı. Nasıl Gomis'i kadroya almayıp transferin son 4-5 günü elleri mahkum bunlar satıcı denip 3 paraya bıraktıysak aynısı Serdar'a olacak şimdi. Yönetememede usta bizim yönetim.
Sosyal ağlarda paylaş

Eren + Serdar + Rodrigez gitti. Teklif gelirse Maicon + Mariano gidecek. Bu kısıtlı imkanlarla işler yoluna girerse güzel. Terim in daha önceki vasat transferlerinide biliyoruz.http://sampiy10.gazetevatan.com/terim-in-fiyasko-transferleri-32442-galeri-spor-sampiy10-galeri/?Sayfa=1 Bu para kısıtlığında vasat transfer olma ihtimalide fazla. Dur bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...