Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

bu arada bence hicbir sakincasi yok midesinde sorun olan insanin maca cikmayip tatile gitmesinde. arkaplanini bilemeyiz tabii ama canli yayinda sahada altina sicacagina maldivlerde denize sicarsin. doktor beyani onemli olan ki benim takip ettigim kadariyla doktor bir seyi olmadigini, serdar da doktorun ciddiye almadigini iddia ediyor.

klupten, td'den izin almadiysa onun ayri disiplin sorusturmasi olur. fakat her halukarda su ortami bilip de o tatili paylasmak salt gerizekalilik. istedigi sozlesmeyi alamazsa son zamanlarin en meme futbol krizleri arasinda yerini alir.

olay bundan ve esinin yersiz paylasimindan ibaret. belki cozemedigi bi sindirim hassasiyeti var, sahanin orta yerine sicacak degil ya adam karni agridiginda. ucaga tatile binmeye engel seyler degil bunlar ama 90 dakika maca cikmaya ve yuksek performans gostermeye engel.

cikip oynasa, kafasini toparlayamayip 2 gol yedirse cikacak tezekfirtinasi da ayri. umarim ozur dilenir, disiplin cezasi verilir gecer gider.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Ben katılmıyorum. Evinin altındaki fırın ekmeği bozunca gidip fırıncının evinin önünde düzeltin bunu diye eylem mi yapıyosun, bir söylersin beğenemzsen başka yerden alırsın. Manav çürükleri kakalarsa ya düzgün seçtirirsin baktın olmuyor başka yerden alırsın. Ki futbol takımı bir zaruri ihtiyaç da değil, keyfi olarak ilgilenilen bir şey.

kac kez futbol takimi degistiren gordun ki? takimindan sogursun, baska ligde ilgilendigin takim vardir, gecici olarak ona yonelirsin belki. belki de komple baska lige gecersin. ama GS cazipligini kaybetti diye gidip fenere, trabzona, besiktasa sarilmazsin. bunu firin/manav degistirmekle kiyaslamak gercekten acayip. hatta fanatiklik derecesinde marka bagimliligiyla kiyaslamak bile tutarli olmaz zira duygusal faktorler ayni olcude degil. taraftar musteridir derken tuketici olarak beklentiye girmesi babinda dediydim. yoksa aidiyet takim tutmanin fitratinda var.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

profesyonel isen hasta olduğun için maça çıkmıyorsan, tatile de iyi hissediyorsan bile 1 gün bekleyip gidersin. bu kadar basit.

+1

gidersin tribünde izlersin maçı eşinle beraber, gideceksen maçtan sonraki uçakla gidersin. 1 gnü koymaz milyon dolar alan adama

hoş "tamamen karı aklına uymaktan bunlar" deyip cinsiyetçiliğin dibine vurucam
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:

düz ofis çalışanıyla kıyaslamayın ya. bu adamlar sonuçta insanların sevgisinden dolayı da para kazanıyor. patron-çalışan ilişkisi yok düz. sırf imajı için yapmaması lazım şunu.

buralarda aklı çalışanlar olduğunu görmek güzel
sırf imajı için maç günü "hastayım" diyip tatile gitmeyecek. bu kadar basit işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalniz mide rahatsizliginda cidden 9-10 saatlik ucusa binmezsin. Futbol oynayabilirsin demek degil bu. Tam olarak ne oldugunu bilmiyorum ama oturursun dinlenirsin.

Hastayim diyip okula gitmezsen internet kafeye de gidebilirsin teoride bunu yapamazsin anlamina gelmiyor. Ama hocan seni orada gorurse kizmasindan dogal birsey olmaz. Cidden hastasindir, bu bilgisayar oynamana engel degildir. Ama o gun gitmesen olmezsin.

Bunlari dusunmek zor olmamali. Celtics guzel demis bu insanlar, bu rasyonel olmayan futbol tutkusu yuzunden bu kadar para kazaniyorlar. Belli seylere dikkat etmelerini beklemek anormal degil. Skrtel mevzusu da ayni. Bir gun gec koysan olmezsin Instagrama birsey. Ben zaten su yeni nesildeki herseyi paylasma olayina bir anlam veremiyorum. En basitinden her firsatta approve edilmeyi gereksinim haline getiren bir egoya bagimli olmak uzucu.

Onu da gectim benim kizdigim gitmesi de degil. Benim kizdigim story'e koyarken bunun tepkiye yol acacagini dusunecek kadar zekaya sahip olmamasi. Ataturk'un sporcunun zeki cevik ahlakli lafi kadar hayatimda sevdigim baska laf yok. O kadar nokta atisi ki.

Hayatta bircok seyi yapman icin engel yok, yap zaten, ama bunu yaparken azicik akilli ve zeki ol.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir keresinde uzun ucusta tuvaletlerden birinin nasil iptal oldugunu biliyorum, birsey diyemem saglik bu hepimizin basina gelir ama sanirim birinin midesi bozuktu, neredeyse orta yoldan donecektik oyle sarmisti etrafi koku sfsd. Hostes elinde spreyle iceri girdiginde bayilacak diye korkmustum..

Olur, herkesin basina gelir de, burada bir gun sonra gitsen de olur yani. Acil degil birsey degil alt tarafi bir tatil.
Sosyal ağlarda paylaş

abi skörtıla bari bir şey demeyin ya.
mert aydın yazdı iş biraz ırkçılığa kaçıyor orada.

mesut kaybettikleri bir maçın ardından kurban bayramı falan kutlasa adamı linç etseler bunun için biz burada ağlıyor olurduk (ben değil) yok efendim dini bayramı kutaldı diye adamı linç ettiler bla bla diye.

bir kişinin işteki sorunları özel hayatını sekteye uğratmamalı, futbolcu diye durum farklı olmamalı.

nasıl biz şirket bok gibi haldeyken cuma akşamı rakıya gidince foto paylaşıyorsak adamın da bu özgürlüğü olmalı. senede 3m kazanıyor diye bu adamlara köpek muamelesi yapmayı yanlış buluyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ben canımı dişime takmışım koşturuyorum, takım arkadaşım karnım ağrıyor deyip tatile gidiyorsa ilk önce ben vururum onun ağzına. varmı böyle bir şey ya.

takımlar ortak hedefe ortak amaca hizmet etme amacıyla kurulur. sen takımın içerisinde keyfi keyfi hareket edemezsin. ediyorsan o takıma ait değilsindir/hissetmiyorsundur nitekim. GS doğru olanı yapmıştır gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

nasıl biz şirket bok gibi haldeyken cuma akşamı rakıya gidince foto paylaşıyorsak adamın da bu özgürlüğü olmalı. senede 3m kazanıyor diye bu adamlara köpek muamelesi yapmayı yanlış buluyorum

Şirket bok gibi haldeyken cuma akşamı rakıya gidince foto paylaşırsın, onda sıkıntı yok. Adamın yaptığı şirket bok gibiyken cuma mesai saatinde genel kurul toplantısına hastayım diye gelmeyip sonra o saatte rakılı foto paylaşmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Bagli oldugun kurum bircok insan icin basit bir sirketten fazlasini temsil ediyor. Sirket para kazanamayinca milyonlarca insan oturup uzulseydi ancak benzer olabilirdi. Zaten oyle olsaydi sen de bu kadar degerli olmazdin. Burada onemli olan bunun farkindaligina sahip olmak..

Cunku eger olaya sirf sirket gozuyle bakiyorsan o zaman burnum kirildiginda da maca ciktim fedakarlik yaptim goygoyuna da girme.

Burada kimse insanlarin tatiline karismiyor. Sadece isi kilifina gore uydurmayi bile beceremeyen adamlar sasirtiyor beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

applev0dka said:

Şirket bok gibi haldeyken cuma akşamı rakıya gidince foto paylaşırsın, onda sıkıntı yok. Adamın yaptığı şirket bok gibiyken cuma mesai saatinde genel kurul toplantısına hastayım diye gelmeyip sonra o saatte rakılı foto paylaşmak.

o örnek skörtıl ile ilgiliydi ama rew serdar ile değil
Sosyal ağlarda paylaş

Xmass öncesi kart görme yarışına giren adam dolu tüm ligler. Serdar'ın yaptığı çok etik değil, ama zaten sakatlıklar yüzünden ligin yarısında olmayan adam kritik ve kazanamazsan havlu atacağın ortamda kozmetik bir rahatsızlık geçirip üstüne tatile gidince dellenmiştir herkes. Öpüşüp barışırlar. Yerli kalitesinin süründüğü ve stopersiz olduğun bir dönemde sırf Fener, Başak almasın diye bile affedilir. Çaksınlar işte sağlam para cezasını.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...