Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Serdar Aziz kalıyor heralde. "Bilmeden bir kusurum olduysa özür dilemek isterim, menajerime ben Terim hocamla görüşmeden kimseyle görüşmemesini söyledim." demiş. Fatih Terim sever böyle özür falan olaylarını, tam egosuna yarar, affeder. Hele bi de böyle kimseyle görüşmemek falan sadakat gösterisi, tam Terim'lik hareket. Zaten el altından destek de başladı "Adam zamanında kırık burunla maça çıktı, maçtan kaçacak adam değil" falan diye. Ben kalsın isterim, hele Maicon'u satacaksak Serdar'ı da satma lüksümüz yok, rotasyon stoperi olarak gayet yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

FT usulu motivasyon.

Serdar Aziz 2. devre altın 11'de fhdaf.

Ya karısında mallık. Eşin ayda 1 milyon TL kazanıyor, taraftarla arası iyi sayılır. Bir kontrat daha yapsa seneye önümüzdeki 5 sene falan 60 milyon TL garanti para demek. Bi bok yiyip gitmişsiniz Maldivler'e de 3 saniyelik story paylaşınca arşa mı erecek bi tarafın sdf. Sırf 3-5 topçu karısını kıskandırmak için yapılan saçma sebepten ne hale geldi olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani aslında tatile gitmesi değilde, maça ishalim diye çıkmayıp ardından neredeyse maçtan hemen sonra kalkan uçağa binip Maldivlere gitmesi sıkıntı yaratan. Bariz şekilde uçak yakalamak için maça çıkmıyor asdjkfhsda

Hatta eğer Qatar ile falan gittiyse Maldivlere kalkan uçak maç saatindeymiş. O daha fena diyorlardı asfdsasdf

Yani bu da kolay affedilecek bir şey değil. Karısı harbi başını büyük yakmış olabilir. Benim elimde böyle adam olsa bir daha güvenmem şahsen. Ha FT pişman tipleri köpekleştirmeyi iyi beceriyor harbi kozlar artık hep onda da bilmiyorum işte. Serdar tek alternatifleri Ozan'da giderse bok bulurlar güvenilir adam gönderilirse eğer.
Sosyal ağlarda paylaş

Dunyada kafasi bu kadar az calisip bu kadar fazla kazanan meslek grubu yok ya..Ben olayi bilmiyordum da dediginiz gibiyse sacmalik ya ahaha. Ya bari biliyorsun bi halt yedigini hani kilifini da ona gore uydur.

Sosyal medya yayginlastikca futbolcularin ne kadar aptal olduklari daha cok gun yuzune cikiyor insan uzuluyor su sektore ister istemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Son maç ve tatile giriyor lig. Git ara tatilde hangi cehenneme gidiyorsan git. Böyle ortaokul talebesi kafasındaki futbolcuları görünce insan futboldan soğuyor. Taraftar maça gitsin, alışveriş yapsın ama sen git maça çıkmayarak Maldivlere git. Bu ne sorumsuzluk !!! Aziz Yıldırım in şu sözü takdire şayan. Kimse Fener den büyük değildir. Kimse Galatasaraydan da büyük değildir. Aziz ile gelecek şampiyonluk gelmesin daha iyidir. O Sivas maçında yenilebilirdikte. Futbolcu triplerini çektiğimiz yeter !!!
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bence hicbir sakincasi yok midesinde sorun olan insanin maca cikmayip tatile gitmesinde. arkaplanini bilemeyiz tabii ama canli yayinda sahada altina sicacagina maldivlerde denize sicarsin. doktor beyani onemli olan ki benim takip ettigim kadariyla doktor bir seyi olmadigini, serdar da doktorun ciddiye almadigini iddia ediyor.

klupten, td'den izin almadiysa onun ayri disiplin sorusturmasi olur. fakat her halukarda su ortami bilip de o tatili paylasmak salt gerizekalilik. istedigi sozlesmeyi alamazsa son zamanlarin en meme futbol krizleri arasinda yerini alir.
Sosyal ağlarda paylaş

Taraftarın maça gitmesi alışveriş yapması bir özveri değil, fedakarlık değil, takım veya futbolcu hakkında taraftara söz hakkı vermiyor, futbolcunun işini yapmamasında öne sürülebilecek bir madde değil. Kulüp yönetimi düşünsün bunları. Taraftarın maça gitmesi alışveriş yapması kendi keyfi. İstiyorsa yapsın, istemiyorsa yapmasın. Yapıyorsa bundan dolayı herhangi bir nasiplenme hakkı edinmiyor ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben katılmıyorum. Evinin altındaki fırın ekmeği bozunca gidip fırıncının evinin önünde düzeltin bunu diye eylem mi yapıyosun, bir söylersin beğenemzsen başka yerden alırsın. Manav çürükleri kakalarsa ya düzgün seçtirirsin baktın olmuyor başka yerden alırsın. Ki futbol takımı bir zaruri ihtiyaç da değil, keyfi olarak ilgilenilen bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...