Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Takim les gibi cunku. Lig sonuncusuna icerde 2-0'dan maci veriyorsan sorumlusu VAR filan degil gecin yani. Hakem vermedigi icin kaybetmedin maci les gibi oldugun icin kaybettin. Bahaneye gerek yok.

Besiktaslilardan beter olduk son zamanlarda. Madcow ve sardalya asiri abartiyorsunuz. Takim rezalet olunca demek ki baska seylere sarmak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

eksisozlukte 5 sayfa okudum kimse VAR’a ragmen o kadar hakemin degisik acilardan izlemesine ragmen calinmayan penaltiya deginmemis

takimi elestiriyorlar

3 tane olmadigi mac normal hata gibi geliyor galatasaray taraftarina demek ki, kendimizi de duzeltirsek ucusa gececegiz gibi

Nasıl değinmemiş, pozisyon için ayrı başlık bile açmışlar?

https://eksisozluk.com/8-aralik-2018-galatasarayin-verilmeyen-penaltisi--5869731
Sosyal ağlarda paylaş

Sistematik dedigin kendin urettigin kendin pisirip kendin yedigin komplodan baska birsey degil.

Federasyon Terim'den intikam aliyor diye orta atiyor birileri insanlardan bu fikre inaniyor, fikir buyuyor sonra her isin altinda birsey ariyorsun.

Gecen sene de intikam alinabilirdi takim sampiyon olmadi mi.

Bunlar bos olan seyler. Hata olmus olabilir, ama artik taclara onlara bile itiraz etmeye basladiniz.

Yoksa pozisyonlari izolasyon halinde degerlendiriyoruz zaten genelde. Fener macini cok konustuk, Konya'yi cok konustuk.
Ama kaybedilen puanlarin takimin baya kotu olmasiyla ilgisi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan kötü ne olabilir diye tüm doğu üst söylendi cidden. Maiconu ortaya Ömeri maçı kurtarmaya sokacağına, onyekuruya dakikalarca sabır göstereceğine hafta içi güzel oynayan çocuklardan al oynat işte. En fazla bu kadar kötü oynayabilirler zaten.

Ayrıca takım kötü diye hakem sıçmığını görmezden gelmemize gerek yok. Bok gibi top oynadığımız için o hatalar daha da önemli hale geliyor hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

@Sotto
Sen sistematik oldugunu dusunmuyorsun ben dusunuyorum. Bu bir problem degil, cunku ben "TFF ustumuze bu kadar gelirken bu takımdan daha ne olsun" demiyorum. Her mac takımı, oyuncuları, TD'yi de elestiriyorum. Ha takımı hic elestirmeyip sadece hakem, TFF diyenler varsa onlara yoneltebilirsin bu dusuncelerini.

Ben sistematik oldugunu dusunmedigim zamanda da hakemler hakkında yazdım. Senelerdir de yazıyorum. Artık "Hata olmus olabilir, hakem de insandır" donemi VAR ile beraber azalarak sonlanması gerekirken, bir sekilde hatalar tekrarlı olarak bir takım uzerinde yogunlasacak sekilde artıyorsa bunu sorgulamak da o takımın taraftarının bence gorevidir.

Dedigim gibi birden cok seyi aynı anda elestirebilecek yeterlilige sahibiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Sistematik dedigin kendin urettigin kendin pisirip kendin yedigin komplodan baska birsey degil.

Federasyon Terim'den intikam aliyor diye orta atiyor birileri insanlardan bu fikre inaniyor, fikir buyuyor sonra her isin altinda birsey ariyorsun.

Gecen sene de intikam alinabilirdi takim sampiyon olmadi mi.

Bunlar bos olan seyler. Hata olmus olabilir, ama artik taclara onlara bile itiraz etmeye basladiniz.

Yoksa pozisyonlari izolasyon halinde degerlendiriyoruz zaten genelde. Fener macini cok konustuk, Konya'yi cok konustuk.
Ama kaybedilen puanlarin takimin baya kotu olmasiyla ilgisi var.

+1

takimin kadro muhendisligi kotu yapildi, yoksa bu takimla oynanacak daha iyi bir oyun yok.

2-1 ve baski yedigimiz oyunda belki maicon ilk alinabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

linner pozisyonuna senelerdir orta sahada faul çalınır

senelerdir penaltı çalınmaz

pozisyonda hakemin omuz yorumu yapması normal, olabilir

ama var uzayan kolu görmüyorsa, hakemlerin seviyesi belli oluyor

bence bu var için "sabit" bir var komitesi kurulmalı ve her hafta aynı hakemler görev yapmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabit VAR komitesi zaten basindan beri benim olacagini dusundugum seydi - belli hakem + eski hakemlerin olacagi - tek merkezden yonetilen.

NBA'de Secaucus'tan izleniyor butun maclar. Tek merkez. Belli maclari takip eden birer hakem olur mesela bir de ortak karar veren 3-4 hakem olur. VAR kararlari icin oturup tum maci izlemesine gerek yok herkesin. Flag olan durumlar belli.

Bu arada Rize'nin golu temiz filan degil. Cok net engelleme var orada. Kaldi ki hakem dudugu erken caldi zaten. Linnes'in pozisyonu penaltiya yakin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...