Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Çok belliydi golün geleceği. Bi de çok güzel attı adam.

Maçı dışarıda göz ucuyla takip ediyodum, devre arasında eve geldim, 2-0'ken açtım, daha açtığımın ilk dakikası falan ilk golü yedik, biraz izleyeyim dedim 2-2 oldu. Kapatsam mı yoksa izlemeyi sürdürüp 3-2 kayıp mı ettirsem takımı kararsızım.
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih Terim'in kovulma zamanı geldi. Saka yapmıyorum. 1 degil 2 degil 15 mactır takım top oynamıyor. Ve takım oynasın diye ugrasmıyor artık. "Ben yaparım olur yaaa"lara bagladı. Bunu yaptıgı her seferinde kovuldu. Kovulmayı da haketti.

TFF'siydi, hakemiydi bilmemnesiydii tamam destekledik, haklıydın ama o yol bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere tuttu diye her seferinde savunma al forvete yolla olmaz. 18-21 yasında forvet i alır koyarsın atamasa da forvette nerede duracagını biliri.

Omer aynı sutu 15. kez kacırıyor bu sene. Ve her seferinde omer oyuna giriyor. Sol bekken neyse de sol one koydugun adam su sutu en azından bi kere kaleye tuttursun.
Sosyal ağlarda paylaş

abi haftalardır defansın göbeğinde 18 yaşındaki çocuğa güvenen teknik ekip neden iki haftadır hayatının maçına çıkmayı bekleyen potansiyel yetenekleri kulübede bekletiyor anlayamıyorum. değişikliklerle verildi bu maç da. ömer bayram ne allah aşkına

her şeyi hakemlere ruhsuz oyunculara yıkmamak lazım. değişiklikler rezalet hep.
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...