Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 31. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş | 29.04.2018 - 19.00

fenn

Öne çıkan mesajlar

valequenta said:

bana gelene kadar 10 dan fazla adam var burada mesajlarini doksek ortaya. hakaretlerinden cirkefligine dip yapmis adam cok.

sizin derdiniz baska gecin bunlari hadi.

hani su mesajima bile laf ederek zaten niyetinizi belli ediyorsunuz algi yaratmaya calismayin 1 ay minimum dayanirim ban yemeden, o sampiyonlugu beraber kutlayacagiz ajsdfs

algı operasyonu, hmmm çok tanıdık olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi oyunumuzu oynarsak yeniliriz. Herkesin kendi oyununu oynadığı ortamda Başak da BJK de bu sene bizden iyi takımlar. Başak maçında iyi oynamadık ama en doğru oynadığımız maçtı rahat galip geldik. BJK maçında da benzerini yapmamız lazım, Şenol oyun içi taktik geçişlerinde iyi TD değil malesef, kenardan hamleleri falan saçmalıyor bazen.

Donk benim Denayer ile birlikte Galatasay tarihinde en berbat bulduğum yabancı son yıllarda. Ama son dönemde çok büyük oynuyor, Fernando da kendini artık bulursa hakimiyet bizde olur. Belhanda'nın yerine Feghouli'yi oynatıp sağ kanatta Sinan'ı sürmemiz lazım. Hem böylelikle skor avantajını alırsak Beşiktaş'ın bench kuvvetini düşünürsek oyuna alacağı hücumculara karşı Belhanda ve Selçuk gibi oyunu tutacak adam opsiyonlarımız olur kenardan
Sosyal ağlarda paylaş

Su an gozumde Feghouli etkisiz eleman acikcasi. Oyuna katkisi sifir neredeyse, kanatta adam gecmesi yok, mucadelesi yok, herhangi bir sekilde zorlamiyor rakibi. Tek yapabildigi topu iceri cekmek ki hic bir ise yaramayan bir hareket bu.

Belhanda'yi gram begenmesem de Feghouli onun pozisyonunda da etkili degil gibi geldi bana. Sinan kesinlikle oynamali, benim kesecegim adam Feghouli olur acikcasi.
Sosyal ağlarda paylaş

Donk - Fernando ikilisiyle çıkılacaksa ve Selçuk oynamayacaksa zaten Belhanda mutlaka oynamalı. Üçü arasında hem kariyer hem yetenek olarak en geri plandaki Rodrigues'in hem Belhanda'dan hem de Feghouli'den çok daha etkili olması da onların ayıbı. Sinan'ın derbi maçında 11 çıkması biraz risk.
Sosyal ağlarda paylaş

basaksehir macindan beri takim oynamiyor zaten np

iceride olmasa 0 yaz gec maciydi da icerisi farkli. fb sagolsun pepeyi kizartip bjk'nin de konsantrasyonunu dagittigindan normalde kafa kafaya olsa da su an gs avantajli.

biraz daha kafa yarma olayiyla medyayi mesgul etseler senol 11 belirleyecek vakit bulamayacak xd
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

basaksehir macindan beri takim oynamiyor zaten np

iceride olmasa 0 yaz gec maciydi da icerisi farkli. fb sagolsun pepeyi kizartip bjk'nin de konsantrasyonunu dagittigindan normalde kafa kafaya olsa da su an gs avantajli.

biraz daha kafa yarma olayiyla medyayi mesgul etseler senol 11 belirleyecek vakit bulamayacak xd

Pepe sakatlıktan döndügünden beri baya formsuzdu ya. Bir de Caner sakatlandı. ADriano yerine geçecek. Babel bi iyi, bi kötü oynuyo, en son kötü oynadı o zaman bu maç iyi oynayacak?
Baya bizim adamların canlarının istemesine kaldık .
Sosyal ağlarda paylaş

Pepe'nin formsuz olup olmamasının önemi yok. tosic - vida ikilisi oynadığı sürece bjk geriden top çıkaramıyor.

mitrovic olsaydı mesela pepe yerine şuan her şey farklı olabilirdi. bjk'nin temel sıkıntısı savunma yapmak değil zaten oyun kuramamak. kuramadığın her oyun + şaklaban her topu kesecek oyun mantığı birleşince rakiplere ekstra şans tanıyorsun. 7-8 kere savunuyorsun, birinde şansa gol atıyorlar skoru da alamayınca bitiyor olay.

bu maçta öyle olur. gs tek kale oynar işte bi tane hataya gol atar ya öyle kazanır ya da biz de atarsak 1-1 2-2 falan tarzı bir skorla biter.

yani içimde o var şaka maka. ben bjk'nin galibiyet çıkarma ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum bu hoca ve kafa yapısıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Pepe ismi yeter denilen klasmandan adam, formsuz da olsa bi artıdır. Olmaması avantaj.

Caner'in olmaması tam tersine BJK'ya yarar şu anki durumda.

Terim muhtemelen Talisca'ya özel önlem alacak, bu durumda dendiği gibi Quaresma'nın perforamnsı etkili olur.

GS açısından bakarsak Muslera'nın form tutması iyi oldu, defans dengesiz, ama ortasahada Fernando Donk iyi oynar, Rodri de gününde olursa en büyük etkiyi yapar. Kim cezalı bakmadım gerçi, ezbere yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...