Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 31. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş | 29.04.2018 - 19.00

fenn

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Pepe ismi yeter denilen klasmandan adam, formsuz da olsa bi artıdır. Olmaması avantaj.

Valla hemen her maç çok ciddi hatalar yapıyordu ki ciddi bi hatayla da kırmızı gördü zaten. Vida daha saglam durdu geçen hafta.

Ben net bi puan kaybı bekliyorum ama yenilir miyiz, beraberlik alır mıyız bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

dark her maç aynı şeyleri yazıyor. yazdıkça bjk kazanıyor :P

valla q7 yokken hiç yazmadım böyle, o varken zaten hep bunu oynuyoruz.

bjk'nin kazanıyor olması bu denklemde bala göte gol yemiyorsak geçerli. bakıyoruz zaten puan kaybettiğimiz maçların %80'i falan 1-1'dir.

BJK'nin sıkıntısı savunma değil. Ligin en az gol yiyen takımı, ligin en az yenilen takımı ama gol atamıyoruz.

Şaklaban yokken iyiydik mesela çünkü topu verimli kullandık Başak maçı hariç. orada da hoca kalitesi tokatladı geçti zaten yapacak bir şey yok.

kadro kalitesinin yetmeyeceği her maçta bjk ezilmeye mahkum. bi şl maçları garip geçti diyeceğim de orada da tecrübeli kadro ve ligin aksine oynanan kaliteli oyun harbi getirdi her şeyi.

anlamadığım işte şl'de öyle oynattıran çomar ligde niye aynısını oynattırmıyor. oynayamıyor vs. değil takım oynattırmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

söyle bir şey var.

şenol hoca 1 yarıyı banko çöpe atıyor. ama 2. yarılarda acayip bir takım izliyoruz. içerideki son 2 gs maçı, fb maçı, deplasmanda kaybttiğimiz fb maçının da ikinci yarısında baya iyidik maç bize gelebilirdi.

ama bu defa fark şu, gs eskisinden tempo olarak farklı. ilk yarılarda kendi sahasında acayip şok pres yapıyor.

ilk devre skoru belirleyici olur bence maç sonucunda.. gs 2-0 falan yaparsa ilk yarı dönüşü olmaz. ama kafa kafaya giden maçta her zaman şansımız olur. gs 60dan sonra kontağı kapatıyor zaten.

ha başak maçının sonucuna göre terim çok farklı bir taktik de yapabilir orası ayrı konu, tüm bunlar geçersiz olur o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

pepe nin oynayıp oynamaması ciddi kritik ggs ve bjk için. Hani gomisin oynayıp oynamaması kadar kritik. Adamı 1vs1 tuttuğunda pek adım attırmıyor.

GS nin dinamik orta sahası olmadığı için bjk bence çok daha avantajlı. GS nin yerinde olsam kontradan vurmaya çalışırım. Kafa kafaya oyuna dökmeye çalışırlarsa maçı daha rahat verirler
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

3lu averajda biz şampiyon oluyoruz sanirim. O sarti sağlayacak skorlar da uyar her 2 macta da
3lu averaj icin ilk sart bu macın berabere bitmesi. Ki o durumda da basaksehir oluyor(basaksehir 7 besiktas 5 galatasaray 4 puan)

Galiba besiktas kazanır sonra berabere kalırsa ozaman yine bir sans doguyor ama emin degilim simdi tekrar bakmam lazım puanlara.

Butun 2li 3lu ve 4lu averaj senaryolarını basaksehir kazanıyor. Bi tek basaksehir fener 2lisini fener alıyor. Yanlıs bilmiyorsam.

Edit 2: Tekrar baktım puanlara. Besiktas kazanır, sonra bir macta berabere kalırsa, basaksehir de bir macta berabere kalır ve takımlar diger maclarını kazanırsa ozaman 3lu averaj oluyor. Ama fener de butun maclarını kazanırsa 4lu averaj oluyor. Diyelim fener de puan kaybetti 3lu averaj olsun.

Basaksehir 7 puan 7 GA 4GY
Besiktas 7 puan 4+x GA 2+y GY
Galatasaray biseyler

Besiktas bizi evde 2 farklı yenerse olusabilecek bir tablo var evet.
Sosyal ağlarda paylaş

yuh pepeye 1 maç ceza verilmesine 3 maç verilip 2ye indirilir en fazla 1ini ertelerler falan diyordum bu kadar eyyam ben bile beklemiyordum.

dükkanı kapatıp gitmek lazım bu ne arkadaş..

Mete kalkavan'ın rozetini alsalar daha iyi; tatil ettiği maçı devam ettirecekler, verdiği kırmızı kartı yok sayacaklar.. "sen olmasan da olur" demişler resmen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...