Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok Stresli Olmak.

darkageman

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

kafaya takmayacaksın. hep fazla kafaya takmaktan.

Olmuyor abi yapamıyorum. Her an bir sıkıntı problem beliriyor. Yaşamayı bileceksin diyebilirsin ama olmuyor. Bir kere takıldı aklıma çıkmaz yani biliyorum kendimi. Yüzüm ne kadar gülse de içim o kadar kan ağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

darkageman said:

Black-ice said:

kafaya takmayacaksın. hep fazla kafaya takmaktan.

Olmuyor abi yapamıyorum. Her an bir sıkıntı problem beliriyor. Yaşamayı bileceksin diyebilirsin ama olmuyor. Bir kere takıldı aklıma çıkmaz yani biliyorum kendimi. Yüzüm ne kadar gülse de içim o kadar kan ağlıyor.

abi en nefret ettiğim insan tipi taklidi yapmıştım ciddiye almanı sağladığım için özür dilerim. yukarıdaki postlarım paticikten alacağın önerilerin özeti.

takmak insan olmamızın en büyük getirilerinden biri. takacaksın tabi ki. bazen sınırlarımızı aşabiliyoruz işte sıkıntı orada. bu psikolojik olduğu kadar hormonal, fizyolojik bir dengesizliğin de sonucu olabilir.

en iyisi bi uzmana görünün şu durumlarda. kesmezse başka birine daha görünün.

yeter ki fistan'ın postlarıyla psikolojik rahatsızlıklarınıza çözüm aramayın. kendi iyiliğiniz için.

pic unrelated
https://pbs.twimg.com/media/BrnqzlWCEAATve4.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

hakettiğini alamadığını düşünme sendromu yaşıyorsun. Bütün hayatına yansıyor haliyle. Oyun stresi aslında bizi en çok yoran şey. "yaww stres yapma oynarken" demek kolay ama herkes için değil.

Ortamını değiştir, stres yapan şeylerden uzak dur, comp giriyosan casual gir veya başka bir etkinlik bul, kendine biraz zaman tanı.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

bazi insanlar universitenin bisey ogrettigini saniyor, hayir sorumluluk bilinci yuksek olan kolelere marka basiyor iste.

esek de baglasan mezun oluyor eger denileni yaparsa, 4 yilda olmuyor 6 yilda oluyor.

4 yil boyunca gereksiz seyleri yapmis kolelere de sirketler guveniyor iste bi gorev verirsem birakip gitmez diye.

ders yerine ciftetelli ve masakapmaca da oynatabilirler yani universiteler, bir sey degismez. masakapmaca haftasi, off 3 tane masakapmaca koymuslar bugune.

sgdsfs şu baya doğru ya, işte benle aynı kademedeki herif kendi işini savsaklayınca ben deliriyorum mal gibi. banane lan müdür düşünsün deyip kahve molasına kaçızlamam gerekirken.

bi de masakapmaca değil de yerden yüksek'ten hep yaz okuluna kalıyordum :(
Sosyal ağlarda paylaş

Kaygi, korku vs bunlar aslinda saglikli hisler, ama hayatinizi cok etkiliyorsa psikiyatriye basvurun. Mudahale / tedavi gerekmiyorsa zaten basvurdugunuz profesyonel size belirtir durumunuzu.

Anksiyete tedavi konusunda cok ilginc bir yere sahip psikiyatride, cunku aslinda tedaviye yanit vermesine ragmen, hastanin yasadigi kaygiyi “zaten yasamasi gerekli” olarak algiladigi icin ya hic basvuru olmuyor ya da sikayetlerin ilk ortaya cikisi ile basvuru arasinda yillar oluyor.

Spor, duzenli hayat tarzi ve yeme aliskanliklari anksiyeteye karsi koruyucu, fakat belli bir esigin uzerindekilerde kendi basina yetmeyebilir. Yine de gerekli.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

bahahafsahasfgs kimmiş o ingiliz gibi konuşmaya çalıştığını zannedenler?

beyin plastikliğinden o, WoW döneminde bütün ekip britbonglardan olusuyordu, o 4 sene bong aksanı yürüdük sonra DayZ ekibi full amerifat olunca gitti. Çok acayip la beyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...