Jump to content

darkageman

=o=
 • Mesaj sayısı

  999
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

darkageman hakkında

 • Rütbe
  darkageman

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. darkageman

  Problemler ve Hayat.

  Ben durumu şöyle kavrıyorum. Benim babam eskiden sanırsam böyle görmüş ama yani yıllar geçmiş başka çağdayız bunu kabullenmek istemiyor. Her şey olacağına varır tarzı görüşü var değiştiremiyorsunuz hiç bir şekide. Ben de isterim gezip tozmak ama eve gidiyorum abi saat 8 duş alıyorum oluyor 8.30 yemek felan derken etti saat 9 yoruluyorum abi ağır geliyor pıt yatakta telefonla oynarken uyuyorum. Benim babama göre hep çalışacaksın gezmek tozmak felan neymiş abi :) 16 yaşından beri işte ne yaz tatili ne 15 tatil görmüşlüğüm var doğru düzgün. Bu arada cumartesi günleri bile işe gidiyordum lisedeyken. Babam cumartesi günü mü bile elimden alıyordu. Ses etmiyorsun abi bir şey diyemiyorsun sonuçta babam diyorsun es geçiyorsun. Ama bazı kararlar aldım sizin yorumlarınız, düşünceleriniz de bende baya bir etki yarattı diyebilirim. Kısa zamanda umarım oturaklı bir iş bulup aklımda ki şeyleri yapabilirim.
 2. darkageman

  Problemler ve Hayat.

  Bundan önce de bana iş bulduğunu çok iyi müşterisi olduğunu büyük firma olduğunu söylediği bir yere soktu dedi muhasebesini tutarsın. İşe muhasebeci olarak başladım başlamasına da ne bilgisayar ne telefon ne yazıcı hiç bir şey yok 100 m2 dükkana makina doldurmuş adam 2 tane de çalışanı var abi. Adan dedi hallederiz pc felan ben başladım koli ayırmaya ondan sonra mal indir bindir götürmeye ee dedim abi babam bana böyle iş dedi ben dedim getir götür yapıyorum ben mi yanlış anladım. Adam dedi biz de muhasebe dışarıda getir götür işi yapıyoruz sigortan da 5 ay sonra başlar deyince yok dedim kalsın. Eve gittim bana sen aptalsın ne anlarsın 10 numara adam iş sana iş mi beğendireceğim dedi durumu anlatınca da yok biz öyle konuşmadık adamla vs diye yan çizmeye başladı babam. Ben tabi ki ekmek kazanmak isterim abi. Çalışmak isterim ama branşım ve öğrendiğim şeyler belli benim yapabileceğim iş muhasebe. Fazla araç kullanan bir tip değilim ama babam anlamak istemiyor. Muhasebe işi var ise yapayım diyorum işte demin de söylediğim gibi sana iş mi beğendireceğim diyor. En son bulduğu firmadayım şu an takılıyorum abi fatura kes mal indir bindir ustaya felan çay götür. Sıkıntı yok ama babam bana bunu layık görüyor sanırsam :)
 3. darkageman

  Problemler ve Hayat.

  Ben hala söylüyorum abi babamı seviyorum ama onun bakış açısıyla benim bakış açım hiç uyuşmuyor. Ne zaman bir şey söylesen atarlanıyor her şeye. Babamdır diyorum içime atıyorum attıkça öfkemi içime bazen böyle kitleniyorum sinirden 2 kere yaşadım bu durumu. Kendimi ayırmam lazım ilk düşüncem o intihar durumuyla alakalı şu an öyle düşüncelerim yok ama bazen de gelmiyor değil. Hayat hepimize göre zor sonuçta olaylar döngüsü yaşamamız normal. Aslında yazmak istediğim çok şey var ama vicdanım gerçekten el vermiyor bazı şeylere çok doluyum bıraksanız bütün gün ağlarım hıçkıra hıçkıra bazı geceler hiç uyumuyorum sırf düşünmekten nerde hata yaptım ? Neden böyle oluyor ? Hakettim sanırım ? Tarzı sorular hep aklımda gitmiyor. Sıfırlayamıyorum kafayı hep dolu hep bi olay. Ama bazen insanın yeter be lanet olsun diyesi geliyor.
 4. darkageman

  Problemler ve Hayat.

  Çalıştığım zamanlar genellikle evde 7 de olurum 2 saat oturup 9 da yatarım. Hep öyleydi çalışmadığım zamanlar ise iş bakıyordum bütün gün ona zaten bir şey demiyordu. Ama ne zaman 2 saat oyun oynasam başlardı laf sokmaya.
 5. darkageman

  Problemler ve Hayat.

  Aöf den devam ediyorum. Ön lisans bitireli yaklaşık 3 sene olmuştur. Açık öğretim devam ediyorum çünkü para kazanmak istedim. Şirketi evet babam batırdı ben ve annem çok ısrar ettik bazı konularda ama olan oldu. Şu an düşüncem evden uzaklaşmak yönünde zaten. Şu an çalıştığım yerde işimi yapıyorum her anlamda problem yok elime iyi fırsat geçince kaçırmayacağım ama araştırma yapıyorum o yüzden o konuda şüpheniz olmasın. Ben babamı hala seviyorum ama bana davranış açısı beni bitiren nokta oluyor.
 6. darkageman

  Problemler ve Hayat.

  İş bakıyorum bakmasına. THY kabin memuru sınavlarını kazandım mülakat aşamasında elenmiştim. MSB başvurdum son çare Kamu personeli ilanları vardı şu an değerlendirme aşamasındayım. Muhasebe ilanlarına her gün düzenli olarak bakıyorum. Ben sorunu hep kendimde gördüm nefret vardır ya onunla doluyum kendime küfredip aşağılıyorum çoğu zaman. Kendime diyorum sen buna layiksin. Bilemiyorum yani kurtulmam gerekiyor evden önce iyi bir bulmam şart sonrasında beni nasıl bir hayat bekliyor acaba.
 7. darkageman

  Problemler ve Hayat.

  Adım ömer yaşım 24 ön lisans aydın üniv. Muhasebe Aöf işletme açıktan devam ediyorum. Aslında problemlerim 16 yaşından itibaren başladı. Tatil veya zaman geçirme nedir yaklaşık 8 yıldır bilmiyorum doğrusu :) Tekstil dükkanımız vardı orada çalışırdım iplik satardık. Her yaz 15 tatil de orada çalışırdım yani iş hayatına epey erken başladım. Babam bana hep hor davranırdı genelde 2 saat bilgisayarda dursam bütün gün bilgisayar oynuyor bi bok bilmiyor tarzı beni aşağılardı. Hatta bir kaç kez klavyemi ve monitörümü kırmışlığı vardır. Ön lisans bittikten sonra bizim işler pek iyi gitmedi ve iflas ettik 1 trilyona yakın borç vardı bende işi kapattıktan sonra iş arayışına girdim ama bulamadım. Strese girdim psikoloğa göründüm 3 4 hafta süreç sonrası ilaca başladım önce 50 lik depresan ve sakinleştirici verdi başladım kullanmaya iyi geliyordu aptal gibi yapmasına rağmen. İş buldum 1 ay sonra muhasebe üzerine eniştem tavsiye etmişti orada çalışırken kafam dağılıyordu zor işti ama zevk alıyordum işin doğrusu o ara ilacı bıraktım. 10 ay civarı çalıştım. 10 ay sonunda maaş konusunda anlaşamadık yol sıkıntısı vardı avcılardan selimpaşa ya gidiyordum oradan sanayi ye minibüs yok hep taksi ibneler 10 tl alıyordu. Bunlar taksiciyle kavga ettiler adama parasını vermediler orası zaten küçük bir yer kimse de almadı taksiye bir daha ismi çıkınca firmanın. Kavga ettim firma sahipleriyle de bu konu için. 4-5 ay boşta durdum kpss girdim 65 aldım atanamadım. Babam tabi başımda bana gene küfürler söylenmeler boş adam aptal adam. Bana iş bulduğunu muhasebe üzerine olduğunu söyledi tamam dedim. 2 haftadr çalışıyorum yaptığım olay 1 fatura kesip mal ayıklayıp mal taşımak raf silmek. Hayır yapmasına yaparım ama abi koymaya başlıyor bir zaman sonra muhasebe için girdim ama garip bir döngü içerisindeyim. Babama anlattım bana küfretmeye başladı azarladı sövdü boş adam aptal adam ve daha ağırları. İşin doğrusu abi dayanamıyorum artık kafamdan geçenleri birisi keşke görebilse. Kendimi boşlukta amaçsız hayattan keyif almayan eve gidip direk yatan hiç bir emeli olmayan bir adam gibi hissediyorum. Babamın yakıştırmasıyla piç pezevenk vb. Arkadaşlarım, dost olduklarım kişiler hep beni mutlu sanıyorlar ama işin özünde boka batmış sefil aptal bir adam gibiyim. Kendimi öldürmeyi bile düşünmüştüm ilaca o yüzden başlamıştım. İki kişiliğim vardı birisi bana öldür kurtul diğeri ise annen kardeşin var yapma kahrolurlar diyordu. Artık ne yapacağımı bilemiyorum. Her şey boş geliyor.
 8. darkageman

  Trion Worlds satılmış

  yani o da doğru :D
 9. darkageman

  Trion Worlds satılmış

  25-25 iki stüdyo da adamlar duruyor toplamda 50 kişi var şu anda kalan gamigo'nun kendi ekibi de var yalnız onları katmıyoruz bu sayıya.
 10. darkageman

  Trion Worlds satılmış

  Abi oyunların hepsini aldılar adamlar. Trion borç çukurundaymış zaten borcu üzerine almış Gamigo. Bana sorarsan yapacakları çok basit abi bu adamların satacaklar direk oyunları en iyi para veren firmalara. İşletemezler gibi geliyor archeage,trove,rift olmaz yani :D
 11. darkageman

  Thanos on Throne Exclusive

  hahahaha
 12. darkageman

  Thanos on Throne Exclusive

  Abi günaydın öncelikle. Bu ülkeyi hala çözemediysen açıklayayım S.ken S.kene hahahah
 13. darkageman

  SCUM

  Kimse kusura bakmasın abi ama survival denildiği zaman akla tek gelen Rust oluyor. Her türlü de gideri var.
 14. darkageman

  Wildstar #3

  Rift'in sonuda yakında böyle gelecek. En kalabalık server alman serverı şaka gibi ya.
 15. darkageman

  Sahiplendiğimiz Kedi,

  Fakülte de ki doktorlar iyi fakat gerçekten de kumarhaneye dönmüş orası kedinin ne problemi olduğunu öğrenmek için ciddi paralar döküyorsunuz. İlgisizlik de var yani çok rahatlar nedense. Empati hastanesine bakayım bir dikişlerini alacaklar burada alsınlar bir söylesinler durumu şu şu diye direk oraya götüreceğiz.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...