Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spider Man - Into the Spider-Verse

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

mild morales iste.. zenci hispanic olmak dısında bir karkteri yok cuğucunç ole cocuk.

ben bayım artık 8 yasında örümce adamlardan. discordada yazdıydım bugun. peter parker abi daha 16 yasında hayata adım atıp kendı ayakarında duran bı karakterdı. bi yadnan kahramnalık yapıp bı yandan ailesinin gecimine yarıdm eden üstüne bole efsane

http://cdn2us.denofgeek.com/sites/denofgeekus/files/styles/article_width/public/2017/07/amazing-spider-man-homecoming-33-lift-rubble-ditko.jpg
https://i0.wp.com/www.criticalhit.net/images/2017/07/Spider-Man-Homecoming-EasterEggs-AmazingSpiderMan33-2.jpg
https://i1.wp.com/www.criticalhit.net/images/2017/07/Spider-Man-Homecoming-EasterEggs-AmazingSpiderMan33-3.jpg

delikanlılıklar badasslıkler yapan bı karakterdı.

şimdi film yapıyolar ühühüh tony amca gel kurtar benı diye ağlıyo.

spiderman sadece spiderman olmak istemekten öte kendimi peter parker olarak zaten bulup ozleşmemizden ote karakterle gurur duyduğumuz için bie bu kadar yakın geliyo.

Thor büyük bi kahramanlıkla celestialları dövünceaslan be falan diyip gaza gelioyruz biraz guruda duyuyoruz ama ömürceğin her basarısı strugglından sonra duyduğumuz gurur 100 kat daha fazla.

Bağrımıza basıp yiğidim benım diyip övündüğümüz biri ömürcek.

bu durumda iki yüzünün birbirine yansımasından geliyor, bütün herseyina altındaki karakteri bildğimiz için kostumle yaptıkları yapmaya calıstıkları katlanarak önem kazanıyo.
cok daha gücsüz kaptan amerika binanın kenarını kaldırsa bole guru duymazsın ama peter parker yapınca...

Koca filmi izledik, bi an bile hety be yürü be dediğim bir an olmadı benım mesela. kahramanlık falan gec cıvık bi kendini ckanıtlaa cabası falan kötü bayık bişidi. sonu bile kötüydü kostumu aldı eheheh ehehe tonyyy ehehe falan diye cıvıdı yine.

miles moralesde böle o kadar okudum bi kere aferim lan dediğim anı olmadı.

mevzuyu özümsemeiş neden basarılığı olduğunu anlamamış insanlar yapıcna filmleri işte böle oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

ben bayım artık 8 yasında örümce adamlardan. discordada yazdıydım bugun. peter parker abi daha 16 yasında hayata adım atıp kendı ayakarında duran bı karakterdı. bi yadnan kahramnalık yapıp bı yandan ailesinin gecimine yarıdm eden üstüne bole efsane

şimdi film yapıyolar ühühüh tony amca gel kurtar benı diye ağlıyo.

spiderman sadece spiderman olmak istemekten öte kendimi peter parker olarak zaten bulup ozleşmemizden ote karakterle gurur duyduğumuz için bie bu kadar yakın geliyo.

Koca filmi izledik, bi an bile hety be yürü be dediğim bir an olmadı benım mesela. kahramanlık falan gec cıvık bi kendini ckanıtlaa cabası falan kötü bayık bişidi. sonu bile kötüydü kostumu aldı eheheh ehehe tonyyy ehehe falan diye cıvıdı yine.

mevzuyu özümsemeiş neden basarılığı olduğunu anlamamış insanlar yapıcna filmleri işte böle oluyo.

aynen öyle düşünüyorum.
Spider-Man Homecoming'i herkes göklere çıkarırken benim başım ağrıyordu izlerken.

çocuk yaşa getirdikleri için "çizgi romanlarındakinin aynısını yapmışlar helal olsun" diyenler var bi de
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Ben ikna oldum ya hollywood asla Spider-man'i beceremeyecek, karakter o kadar insan ki yakalayamıyorlar özünü 10 filmdir. Baya trajikomik çünkü bu kadar zor değil aslında. Saga sola agenda pushlamak daha önemli her zaman.

şu filmi atlıyorsun

https://www.youtube.com/watch?v=TkWEkyHr7wU
Sosyal ağlarda paylaş

Lemmy said:

İlk örümcek adamları eleştiren çok oldu, şimdiye kadar çekilenlerin en iyisi onlar geriye dönüp baktığımızda, diğerleri tam fiyasko.

Sonradan cekilenlere kıyasla kesinlikle daha fazla ruh var en azından ama spider-man'le alakası yok raimi filmlerinin.

Sırf J. Jonah Jameson'la digerlerinin üç gömlek üstü ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Lemmy said:

İlk örümcek adamları eleştiren çok oldu, şimdiye kadar çekilenlerin en iyisi onlar geriye dönüp baktığımızda, diğerleri tam fiyasko.

ilk örümcek adam filmi çıktığında ben de eleştirmiştim. ama 2. film tam olarak "bir Süper Kahraman filmi nasıl olur" cevabı kıvamında yapılmıştı. Doc Ock için seçilen aktörün de bunda payı olabilir, çok sevmiştim onun oyunculuğu.

olabilecek en iyi May Hala ve J. Jonah Jameson'ı içermesi de efsanedir.

Spider-Man 1'in hatalarını da düzeltip daha derli toplu bir film yapmışlardı.
Ne yazık ki üçüncü film fiyaskoydu, baya ağır kötü yaptılar, sonra da reboot yapmaları gerekti, Ultimate Spider-Man ile Amazing Spider-Man konseptini birleştirip farklı bir şeyler yarattılar felan filan...

bana göre Spider-Man filmleri şöyle sıralanıyor:

SM2 > ASM1 > Civil War > SM1 > ASM2 > SM3 > Homecoming

(Civil War solo film değil tabii de, onda da örümcek adam olduğu için dahil ettim)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...