Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avengers: Infinity War (2018) (Çizgiroman sıpalarını belirtin)

progamer

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

var mi abi spiderman'i?
ironman gibi geyikli adami var mi?

eglenceli yazilmis komikli adam eksigi var.

filmlere koyduklari adamlar dandirik hacit.

constantin, yeşil fenerin bazı yorumları, flash ın bazı yorumları

yönetmen ve senaristle alakalı biraz aslında

dc animede baya iyi zira, Justice League Dark ı baya beğenmiştim
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
DC’de Vertigo var abi. Vertigo’nun zenginliğinden ve mükemmelliğinden yüzlerce film çıkar, hepsi de gişede iddialı olur. Vertigo kalitesine ulaşabilen çizgiroman firması olmadı. Image şimdi yerini kapamaya çalışıyor ama tam olmuyor işte.

Y: The Last Man dizisi çeksinler, deli gibi kazanırlar.

Bir de dediğim gibi geçen sayfalarda, The CW dizileri batırdı tamamen yanlış bir hedef kitleye seslenerek, ilgisiz bir tarzla; filmlerin aceleye gelmesi de filmleri batırdı. Adam gibi Man of Steel’den sonra Batman, Wonder Woman, Flash filmleri gelecekti. JL filmindeki Flash da kesinlikle olmamıştı yani.

Er geç akılları başlarına gelecek, yahu bizim The Sandman vardı, Y: The Last Man, The Crusades, 100 Bullets, Transmetropolitan, Deadenders, Invisibles vardı diyecekler. TV piyasasına hükmedecek, MCU’nun başarısını (şirket olarak) tekrarlayacak potansiyel var DC’de. İcraat yok. İsterlerse dizi yerine film üçlemeleri de yapabilirler. The Sandman üçlemesi çekseler ve iyi çekseler epey kişi izler, 1b kazanabilir bence.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Cevap

Kaptan amerikada space stone tarafından yok ediliyor sanmıştık, işte ölmemiş de soul stone un mekanına ışınlanmış o.

SPO

Yani o gözükenin cidden red skull olduğunu mu söylüyorsun? Redskull normal bir insan değil miydi normalde? Orada başka güçleri olan mistik bir varlık gibi bir şey vardı.

He soul stone tarafından hapsedildiğinde artık değişti ve bu hale geldi, soul stone a hizmet eden bir guide oldu lanet olarak filan mı olay nedir?

Sosyal ağlarda paylaş

spolar

barbu said:

axedice said:

Cevap

Kaptan amerikada space stone tarafından yok ediliyor sanmıştık, işte ölmemiş de soul stone un mekanına ışınlanmış o.

SPO

Yani o gözükenin cidden red skull olduğunu mu söylüyorsun? Redskull normal bir insan değil miydi normalde? Orada başka güçleri olan mistik bir varlık gibi bir şey vardı.

He soul stone tarafından hapsedildiğinde artık değişti ve bu hale geldi, soul stone a hizmet eden bir guide oldu lanet olarak filan mı olay nedir?

cevaplı spo mpo

normalde thanos'un biricik sevdiceği, ölüm ablayı görmemiz gerekirdi. Thanos abiye mantıklı bir sebep verince adamlar, ölüm ablayı ortadan kaldırdılar. Onun yerine koyacak bir kişi bulmaları gerekiyordu. Red Skull'ı seçtiler. Gerekçe olarak; ilk captain america filminde başına gelenleri kullandılar. Red Skull abimiz, taşa dokununca uzaya ışınlandı. Yıllardır ortada yoktu (halbusi Hugo Weaving'i ikna edemedi marvel bir türlü. O yüzden oyuncu değiştirdiler ve Ross Marquand'a verdiler rolü). Meğersem Soul Stone'un koruyucu halini almış.

E haliyle Thanos hikayesine geçtik ve bununda bir sonu var diyerekten, bir sonraki kötü için build up yapıyor olabilirler.

Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

... en iyi Marvel film'i ...

Film'de ... Cheesy replikler'i de yoktu, klasik süper kahraman film'i ... evren'i zigip atan ... 2 tane taş'a zaten ... gerek mizah'a başvurarak ... dram'ın belli bir ... film'e özel yapılmış sanki ... muhteşem film'e ... film'i ... film'i,

Evet burada özel olan ne peki
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

senko said:

Hugh bile sikilmistir muhtemelen volwerine oynamayi, sokarim parasina diyip birakmistir

aksine adam en büyük hayallerinden birinin mcu içinde wolverine oynamak oynadığını kendi söylemiş.

https://www.cbr.com/wolverine-jackman-mcu-teamup/

zaten çok bilinen birşeymiş sağda solda hep istediğini de söylüyormuş.

hani wolverine oynamaktan ziyade wolverine olarak mcu'da oynamak istiyormuş diyelim.

yani olabilir. bi gençlik performansı olmaz tabii ama days of the future past hali bile olsa makyajla falan 3-4 film gideri çok rahat olur.

ama tabii yeni bi oyuncu ile min 10 sene kapatmak daha mantıklı olabilir. de işte hugh jackman o kadar oturdu ki karaktere harbi...

Bir ara kendisi rol üstüme yapıştı diye bırakmak istiyordu, demek ki derdi Fox'laymış.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şimdi oyuncular da kabul etsin, oynadıkları birçok filmde almadıkları paraları alıyorlar Marvel filmlerinde, ve çok daha fazla insanın aklında kalıcı oluyorlar.

Oyunculardaki rolü kabul edip de oynadıkları karakterden/evrenden nefret etme tribini de anlamıyorum ben mesela. Kabul etme lan o zaman, o kadar mı paraya ihtiyacın var yani. Milyon dolarlar götüren insanlar film başına.

En çok Star Wars filmlerindeki oyuncularda var mesela bu.
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Cinemaximum'da gittim ben 3d, hiçbir şey anlamadım filmden. Aksiyon sahnelerini geç durağa sahnelerde bile bulanıktı. 2d izlicem tekrar. Baya nefret ettim 3d'den bu sefer. Gittiğim yer kalitesizdir belki ama baya boktu.

ben onu merak ediyorum ya. acaba ayarı falan var mı bu işin. bazen çok kötü geliyor bazen o kadar rahatsız etmiyor. veya tamamen filmin çekimiyle mi alakalı bilmiyorum.

galiba 2d gidicem ya en temizi. imax de uzak şimdi. 2d direk 5 dakika mesafemde yürüyerek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...