Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 14. Hafta | Beşiktaş- Galatasaray | 02.12.2017 Cumartesi - 19:30

madcow

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Daha 2.dk da cenk kaçırdı. 2 tane de verilmeyen penalti var.
Oyunu rakip sahaya yiktik 1 ker gecti gs yari sahayi

Dediğim gibi ilk yqri değil 2. Yari olay

Cok net kalite farki ortaya cikti karsi karsiya kacan 5 tane top var. Ozette gs pozisyonu olamayabilir bile

2 verilmeyen penaltı yok, iki pozisyonun da uzaktan yakından alakası yok penaltıyla. Cenk'in pozisyonu pozisyon (gerçi bence hafif ofsayt vardı ama tekrar izlemedim) Yine 2-3 kere sağdan Quaresma'yla geldi BJK. GS de 1-2 kere Rodrigues'le geldi bi tane Feghouli'nin pozisyonu bi tane de Gomis var işte.

2. yarıyı dediğim gibi izleyemedim, şimdi de mesajı 2-3 denemede gönderebiliyorum, Netflix falan da yalan oldu. Ama ilk gol zaten ikinci yarı başında geliyor, ondan sonrası da ilk golü atan götürür dediğime geliyor işte. İlk golü GS atsa BJK o oyunu oynayamazdı tahminen. Golü yiyen taktiği bırakıp açılmak zorunda çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

hea o bence gomih sadasfas

özet felaket ya, izledim şimdi eve gelip yine sinir oldum nasıl 7-8/0 bitmez diye.

gomis'in sarı gördüğü ayağa basma net kırmızı.

ozzy kendini kolay bırakmış ama temass var net penaltı

belhanda'nın eli fırıncı küreği gibi açık, şuna penaltı değil diyenler bölümü yönetiyor ona acıyorum.

fanatiklik de bir yere kadar.

ayrıca vanishler kaliteliymiş cidden zaaaaaaa

bonus

https://twitter.com/muslerasurati/status/937013531731480576

Sosyal ağlarda paylaş

Forumu cok kirletiyorsun ya. Sacma sapan tonla tweet var bircogu komik bile degil, koymanin anlami ne ki?

Sosyal medyada iyice boktu cikti su isin. Her yapilan yorumu/espriyi koyacaksak isimiz var.

Onun disinda penalti degil o pozisyonlar. Hakemlik cok birsey yoktu zaten Besiktas hakkiyla kazandi.

Kaldi ki vanish dedigin adamlarin tamami macin basindan beri yaziyor. Her seferinde valeq hakkinda yazacaksan om atarsin olur biter.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Forumu cok kirletiyorsun ya. Sacma sapan tonla tweet var bircogu komik bile degil, koymanin anlami ne ki?

Sosyal medyada iyice boktu cikti su isin. Her yapilan yorumu/espriyi koyacaksak isimiz var.

Onun disinda penalti degil o pozisyonlar. Hakemlik cok birsey yoktu zaten Besiktas hakkiyla kazandi.

bir daha senden yazılı onay alırım muhtar
Sosyal ağlarda paylaş

dhoward said:

Gsnin gol atması çok zor, duran top Maicon filan belki. Beşiktaş gol yemeden kazanır.

sostizm said:

sanki BJK kolay gol atıyor. Duran top, korner morner bulamazsa BJK gol atamaz asıl
GS 29, BJK 19 gol atmış bu maça kadar

Tebrikler büyük analiz. Yarın gel Fotomaç'da işe başla
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

sabonis said:

Arkadaş 20 dakika saçma ötesi baskı yiyorken değişiklik yapmamak neyin kafası ya allah aşkına. Ben öle her ufak tefek şeyde eleştirmem ama bu kadar göz göre göre golün geliyorum dediğini hayatımda 3 4 kere görmüşümdür. Tudor bey göremedi....

O gol ilk yarı geliyordu karambol anında, Tudor yine göremedi ama Maicon gördü, oyunu soğuttu da BJK hız kesti. İkinci sefer bari Tudor göreydi.

bu doğru evet orada da 5 dakka baskı yemiştik. ama orada dakka 30 mu ney, Tudor napsın 30'da kimi çıkarıp kimi soksun.
2. yarıda dakka 48'den 70'e davar gibi baskı yiyorsun, 7 pozisyona falan girdi beşiktaş. insan bi dur der ya.
Sosyal ağlarda paylaş

1-0 geriye dusersin. Takim maci o kadar birakmaz. Besiktas'in ikinci yari uberligi bundan geliyor. Bizimkiler direk koptu mactan. Yuzlerinden okundu resmen.

FT'li GS 2-0 geriye dusmustu Kadikoy'de 20 dakikada. O takim oradan geri dondu.

Bu takim geriye dusunce dagiliyor buyuk takimlara karsi. Bunlar hep TD isleri. Bireysel oldugunu dusunmuyorum. Psikolojide sikintilar var ciddi. Guven yok. Besiktas guveni yuksek bir takim. Bizimkiler asiri kirilgan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...