Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 12. Hafta | Basaksehir - GALATASARAY| 11.18.2017 Cumartesi - 19:30

valequenta

Öne çıkan mesajlar

gs klasik 4-2-3-1ini oynarsa hayatta gol atamaz gomisi 3 kişiyle falan tutturur zaten apo

son haftalarda esip gürlediği 3lü defansla oynatırsa da delik deşik eder vizyonşehir

2-1 ibb diyorum, gerçi hem emre hem mahmut yok galiba ndiaye gününde olursa belhanda yetebilirse falan gs net kazanabilir
Sosyal ağlarda paylaş

ne oynatsın peki? kalenin önüne 11 oyuncuyu dizsin mi? belli olmaz o 4-2-3-1'de rodrigues, feghouli'den çok daha etkili sağda. başakşehir deplasmanına çift forvet çıkılacak hali yok. ortada fernando'yu rahatça kitlerler öyle bi durumda. zaten asamoah gelmeden 3'lü oynanmaz, kolay takımlara iç saha maçları hariç.
Sosyal ağlarda paylaş

gsnin gol atması zor, ofans için savunmadan taviz verse de bu rakiple sıkıntı, kağıt üstünde ibb kazanır, belki eksik ortasahasından vurabilirse gs kazanabilir denmiş

ayrıca şuna tüm sonuçları saymış diyen adam beraberliği nerde görmüş o postta

:) :) :) :)
Sosyal ağlarda paylaş

tolga sol açık başlamazsa iyi olur. sol kanatsız deplasmanda çok tıkanıyor takım.

gerekirse yasin oynasın sinan oynasın.

onun dışında çift forveti arena'da oynatır yine. başakşehir karşısında geriye düşmedikçe gomis tek iyi.

ben her türlü yenileceğimizi düşünüyorum ama en azından ezik kalmasın takım trabzon maçındaki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

tolga'nın varlıgı bizim onde önde basıp basmamamızla paralel olmalı, baskı yapacaksak tolga baslasın yapmayacaksak baslamasın.

feghouli cezalı oldugu icin tolga yoksa kanatlardan biri yasin oluyor bi de onu da unutmamak lazım. Keske cıkartıp recep gul sagda rodriguez solda falan oynatsa fantazi ama olmaz tabi. Sinan dan da bir cacık olacagı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...