Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

“sylvanasın içine sıçtılar garrosh v2.0 oldu omg” diyenler oluyor

sylvanas dediğin karakter zaten eline geçen her fırsatta (kontrolsüz) güç kullanarak krallığının ve nüfuzunun sınırlarını arttırmış bir yönetici. öyle ki garrosh bile “bu ne amk lich kingden ne farkın kaldı şimdi” demiştir kendisine. southshore’u yaşanmaz hale getiren de odur.

yani hikayeyi hiç takip etmeyip “sylvanas bozdu yea” demek komik oluyor, zira sylvanas hep aynı sylvanas’tı. sadece gücü artınca yol açabileceği kıyımların boyutu da artmış oldu o kadar

sylvanas'ın bunu yapması değil horde warchiefi olarak yapması ve izin verilmesi saçma bir lore. taurenler izliyor mu şimdi mesela earthmother'a tapan bir ırk o kadar whisp sürünürken, world tree'lerden biri yanarken falan? horde druidler veya napıyorlar?

genocide yapıyor bir de. garrosh genocide yapmamıştı hiçbir zaman.

en nihayetinde lore yazılıyor, dangalak bir lore yazılıyor ama. wotlk'a kadar gayet tutarlıydı bu lore.
Sosyal ağlarda paylaş

taurenleri düşündüm ben de izlerken. mutlaka oyunda görürüz onların karşı çıkışını yoksa saçma olur zaten evet

ama benim bahsettiğim o değil. ben sylvanas’ın içine sıçtılar diyenler için yazdım onu. sanki düne kadar true neutral’dı da bir gece ansızın neutral evil yapıldı havası var insanlarda
Sosyal ağlarda paylaş

o da çok yanlış değildi aslında. wrathgate'de yapılan sylvanas değil kalkışmanın esiriydi mesela sdf Sylvanas'ın sözü değil di "death to the scourge and death to the living"

ICC'den atladı, intihar etti geri geldi falan o zamana kadar tek amacı intikam almak olan, kardeşlerinde ayrılan ve hiçbri zaman geri dönemeyecek ve bunu bilen existantial crisis yaşan karakterdi aslında. o zamana kadar hiç cruel değildi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Zirhin bile yasak oldugu geleneksel onur icin yapilan orc olum dovusu makgora da lightning atip hile yapti bide

Saeros said:

ulan ne kuruldum sylvanas’a ha, bfa gelse de ifadesini alsak artık

Sabahtan beri sylvanas tshirtumle gezdim, triggerlananlara DEAL WITH IT bakisi cakmak piceless idi

DIK DUR EGILME, SILVERMOON SENINLE
Sosyal ağlarda paylaş

Morian said:

Yok mu community yahu?

El cevab
Konn said:

Arkadaşlar Twisting Nether - Horde tarafında guild odaklı raidlerimizin dışında M+ ve diğer PVE contenti birlikte oynayacak takımlar bulma olanağımızı artıracağını düşündüğümüz PVETURK isimli Community'yi kurduk.

Katılım Kodu: ZPDDx4CqNb

Sizleri de bekleriz...

Herkese iyi oyunlar!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...