Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Halloween / Autumn / Winter Sale 2017

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

hacılar oyunların kendi başlıklarından biraz baktım da necro.gif aratmayın şimdi diyerek buraya soruyorum :)

-warhammer 40k: space marine alınır mı? multisi de varmış ama aşağı yukarı 200 kişi oynuyor diyerekten komunity'si yok diye sadece single oynayacağım diye düşünün.
-single için dlc'lerin bi anlam ve önemi var mı?

-yoksa bunu meh'leyip mordheim mı alayım?
-mordheim'ı da sadece single oynicam %90 ihtimalle.
-bunun dlc'lerine gerek var mı?
-oyun zor diyorlar. çok mu zor? ne kadar zor? in a scale of 1 to dark souls&darkest dungeon, how bad is it?
-bi de bunun steam kullanıcı notu %68 positive mi ne. çok az değil mi? daha mı yüksekti? çohzorthumbsdaown diye pleb tuşuna mı basmış insanlar?

nabıcik?
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

-warhammer 40k: space marine alınır mı?

multisi patatestir zaten. onun için alınmaz. ben konsolda oynadım. yavan bi oynanışı var, özellikle kombatı. o açıdan çok beklentin olmasın.

onun dışında aksiyonu, karakterleri, atmosferi falan güzel. warhammer seviyorsan direk al zaten, lore'u güzel yansıtıyor karakterler. mimarisi, geniş devasa ölçekli yapıları, makinaları olsun falan baya atmosfere sokuyor. 12 tl miş baktım zaten. al geç.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

eski ama
http://store.steampowered.com/app/108600/Project_Zomboid/

bu da aşırı ünlü ama belki oynamamışındır
http://store.steampowered.com/app/219740/Dont_Starve/

ikisini de bilmiyorum senin tavsiyene uydum aldım ikisini de. özellikle ilk verdiğin -project zomboid- eğlenceli görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Şunları aldım, bir sonraki indirimde görüşürüz

Metal Gear Rising 12,25 TL
Zeus + Poseidon 26,40 TL
This War of Mine 6,20 TL
Total War: WARHAMMER 60,86 TL
Wallpaper Engine 8,00 TL
Thief: Deadly Shadows 2,40 TL
Thief Gold 1,82 TL
Thief II 1,82 TL
Lucasarts Adventure Bundle 4,50 TL
Quake 2007 Collection 12,25 TL
Heretic/Hexen Pack 4,50 TL
Deus Ex: Game of the Year Edition 2,47 TL
Sosyal ağlarda paylaş

space marine in multisini bayağı oynamıştım, hatta buradan 4 kişi bayağı takılmıştıkda co-op kısmı güzel olmasına rağmen şu yönden bayık. Harita ve görevler hep aynı sırayı izliyor yani sürekli aynı mapleri geçerek ilerlemeye çalışıyorsunuz giddikçede kazıklaşıyor. Bir süre sonra bayıyor doğal olarak ama single player campaign kısmı bayağı zevkli :)
Sosyal ağlarda paylaş

space marinein multisi iyi co op değil 2 takım var biri sm diğeri chaos team death match atıyorsun uuzn mesafeden kapışması pek güzel gelmeyebilir plasma ya da sniper yerine geçen silahla indiriyorlar bolterın pek bir dalgası yok (kraken bolts fena değilde işte plasma daha iyi) ama jet packli marineden olunca eğlenceli oluyor :D
https://www.youtube.com/watch?v=skWrVz33qrc
bu arada h1z1 king of the kill ne oldu sadece h1z1 gözüküyor ? o da king of the kill gibi gözüküyor zombilisi kapandı mı ? 2 si birleşti mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

bir şeyi anımsayamadım; bir oyun x orandan indirime girdiyse sale'ın ilerleyen günlerinde o oran değişebiliyor mu? flash sale hedesi falan kalktı diye soruyorum.

atıyorum %55 indirime giren bi oyun 4 - 5 gün sonra %65 olabiliyor mu?

Nope. Ama extra para verirsen indirimi arttırabiliyorsun diye duydum =P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...