Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Halloween / Autumn / Winter Sale 2017

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

aksine oburleri tat kaciriyordu dandik arayuz ve devamli kontrol etme zorunlulugu yuzunden.

kimisi seviyo kimisi nefret ediyordu, arası pek yok. polarizing.

bence de heyecan katıyordu ve impulse buy tetikliyordu bi sürü kişide.

ama çok ilginç bir şekilde steam bu yeni sürekli indirim ile daha büyük satış yakaladığını açıkladı. o yüzden flash sale falan gelmez, boşuan ummayın.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abi flash saleın güzelliği dedikleri gibi impulse buylardı
bole bakıyosun ana 20 liralık oyun 90%ı cakmıs 2 lira hop kapıyodun
en kotu son gun wishliste basıuyodun buyı

abi nesil güzel şunun, sırf şu bilinçsiz satın alma olayı yüzünden millet refund diye ağladı, refund gelince de indirim seviyeleri düştü. steam'den artık daha az indirim alıyorsak çat çut oyun alıp ertesi gün ağlayan insan modeli yüzünden direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bence de iyi refund. videolar ve steam reviewlarda çok iyi gözüken oyunları bazen alıyosun hiç sana göre çıkmıyor yani

bir de gidip 20 tl'lik oyun için yarım saat gameplay videosu izlememize, oturup review okumamıza gerek kalmıyor. şöyle bi göz ucuyla bakıp alıyoruz, harbi hiç zevk vermiyorsa veya bize göre diilse iade ediyoruz. müthiş bişi yani refund.

hatta benim gibi aç gözlüler için daha da iyi. alıp alıp oynamamaktan müzdaribim. şimdi alsam da bakıyorum 10 gün sonra ellememişim, geri iade edebiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...