Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Halloween / Autumn / Winter Sale 2017

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

de: manking için tereddütlüyüm. ilki çok başarılıydı da bu çok negatif yorum aldı. biraz daha beklesek daha düşebilir.

Hmm peki bende bekleyeyim o zaman zaten bir sürü rpg oldu baya zaman öldürür onlar. Deus Ex human rev. yarım kalmıştı onu bitireyim madem.
Sosyal ağlarda paylaş

fazla açılmayın :P autumn sale ve daha güzeli winter sale var nasılsa :D

indirimleri takip ediyorsanız bir gözünüzde https://www.greenmangaming.com/ de olsun , bunlarda TL ye yeni geçti (baz fiyatı steam ile aynı), hem indirim hem kupon kullandırtınce steam indiriminden daha iyi fiyatlara gelebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

hi2games

şuraya bakın isterseniz planet coaster 36 kusur lira lakin hediye olarak gönderiyorlar oyunları. daha öncede alıcaktım vazgeçtim aklımı çelmiyor değil..

az once aldim 37 liraya planet coaster denemek icin ama hic icime sinmedi.
http://steamcommunity.com/profiles/76561198359734877
su profildeki arkadas ekliyor sizi ve gift'liyor. gift'i aldiktan sonra sildim tabi friend listesinden. odeme ve oyunu alma 5 dk falan surdu bu arada.

yarin bi gun key calinti cikar oyun patlarsa sasirmam :)
Sosyal ağlarda paylaş

hah ne zaman gelecek diyordum şunlardan oyun alacağınıza torrentleyin duyarcısı. hoşgeldin. sana mı sorucaz?

arkadaşım ben steam'imde orjinal oyunum olsun istiyorum. torrentle patch'i belli olmayan, saveleri oyunu silince yok olan bir oyun istemiyorum. isterlerse gidip maskeyle dükkandan soyup alsınlar oyunları.
Sosyal ağlarda paylaş

ignorance is bliss. senin hedonist ihtiyacın için insanlar zarar görebilir yani öyle mi? sen zaten trash tier bir insana dönüşmüssün, beter ol ama bilmeyen varsa bilgilendirmemiş oluyoruz. allah bilir eykipi anamızı ağlattı diye ağlıyorsundur. aptal değilsen, en son updateleri yüklemesini de, save dosyana da sahip çıkmayı bilirsin zaten. bedava olan bişi için bi zahmet uğraş zaten.

drm free gog'a laf etsen neyse de, üstüne para verdiği şey sen ve hırsız hariç bütün stakeholderlara zarar veren bi sistem. reddit'te bile yasak bunlar. korsan link dahil, her türlü illegalite paylaşımı yasak olan bir forumdayız zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Steam çıkmadan önce oyuna korsan bakmadan almazdım kazık yemekden iyidir.

Refund da gelince pek işim kalmadı korsanla, hoşuma gitmezse refund gerçi bazı oyunlar 2 saatte anlaşılmıyor.

Adamlar ülkeyi korsan olarak görüyor zaten hiç bir destekleri yoktu desteği olmayan bir şeyin orijinalini almak da saçma, steam onu düzelti biraz türkleri adam yerine koymaya başladı, ben de orijinal oyun oynamaya başladım.

Onla alakalı biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

hi2games

şuraya bakın isterseniz planet coaster 36 kusur lira lakin hediye olarak gönderiyorlar oyunları. daha öncede alıcaktım vazgeçtim aklımı çelmiyor değil..

Abi bunlar hep developerdan test icin alinan keyler falan. Oyunun yapimcisina hicbir faydasi yok burdan almanin. rus, cinli cakallara para kazandirmis oluyorsunuz, hic gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

daha birine cevap yazmadan bir tane daha geldi.

bilgi verme amaçlı yazmış tabi neutrino yanlış anlamayın buna lafım yok. destek olmak isteyen tabi ki buradan almasın bilmiyorsa öğrensin. ama sırf bir yerlerde birilerinin kartı çalınmıştır diye gelip burada torrent çekin arkadaşım diye duyar kasmayı anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse bu zaten ona cevap gibi olmuş.
bütün keylerin çalıntı olmadığından bahsedecektim.

sırf sen ağlama diye ben updatele ya da save yedeklemekle uğraşmak zorunda değilim. aldığım keyin nereden geldiğini sorgulayacak kadar imkanlar içinde yaşamıyoruz. evet akp anamızı da belliyor. aldığım keyin gelebileceği çok fazla yer var.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben siteyi denemek istedim ve acikcasi 36 lirayi gozden cikardim. deneyip burada paylasayim dedim bilmek istersiniz diye.

steam'den oyun almamin sebebi oncelikle "emege saygi" konusu. hesabimda sekil olsun kisminda hic degilim. fiyat/performans beni tatmin ediyorsa aliyorum. aliyorum ki benzer kivamda oyunlari pc'de oynamaya devam edebileyim. aaa oyunlari zaten satin almam, fiyatina degecek seyler cikmadigindan. torrent'lemem de ayrica ama, oynamak istedigim aaa oyun yilda 1 tane falan belki cikiyodur.

subnautica, darkest dungeon, planet coaster, divinity vb. gibi dusuk butceli ama saglam emek verilmis oyunlar varken ihtiyac duymuyorum populer title'lara. imkanim el verdigi surece daha cok boyle oyunlara harciyorum parayi. hakkini verecek vaktim de olmuyor harcasam da zaten :'(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...