Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Subnautica

toggie

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

hikayeyle ilgili

sen cozmussun abi. yapilacagi da yapmissin. sonra bir event gelecek radyodan. bir de sen explore edeceksin bir yer, orada sorduguna daha net cevap alacaksin. databank'de de aciklayacak.

ek olarak degasi subplot'da da deginiyor o konuya.

bu oyuna multiplayer kesinlikle gelmeyecek dendi. ama kesinlikle gelecek :P oncelik olmadigi icin tutamayacaklari soz vermek istemiyorlar. dlc multiplayerdan daha fazla lazim oyuna cunku contenti bitirip daha fazlasini istememek mumkun degil. o kadar iyi oyun. playstation'a da cikarabilirler. ozetle para basmaktan multi eklemeye vakit kalmayabilir. uzun vadede mutlaka gelecegini dusunuyorum. belki 2 sene sonra gelir ama gelir.

Suark said:

diyorum ki
gideyim paso öleyim balıklara da korkumu yeneyim.

nası fikir? siz nası aştınız?

moblari tanimak ise yariyor. en cok da seslerini tanimak. hep bir audio queue var. aha diyorum ki kum sotecisi geldi, darth warpious geldi, qubat dmg baligi geldi. bilmedigim bir sey olmadigini anlayinca rahatliyorum. dibine girip scanlemek, atagini dodgelamak bunlar da daha iyi tanimami ve sonraki sefer daha az korkmami sagliyor.

muzigi kapamak ise yariyor. bazi biome'larda muzik geriyor. (gerci oyunda devamli muzik calma opsiyonu olmamasindan sikayetciyim)

korkak kaptanin gunlugu, 2177
Sosyal ağlarda paylaş

PS4e gelecek abi oyun. Üzerinde çalışıyoruz bize zaman verin dediler. Bi de PS4 VR desteği olacak tabi, oculus desteği olduğu gibi.

Sırf şundan dolayı oculus alsam mı diyorum. PS4e almıştım VR ama çok hantal. Hevesimi alıp arkadaşa satmıştım.

Edit:

Burda yazıyor hatta:

https://trello.com/b/KbugnSRJ/subnautica-roadmap

Çok ilginç şeyler var mesela arctic biome. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

multi gelmez abi beklemeyin. Oyunu baştan yapmak kadar emek/para demek. Multiye uygun dizayn edilmemis cunku. Dlc gelir işte en fazla yeni map yeni alanlar yeni araclar vs olur en fazla.

https://forums.unknownworlds.com/discussion/144802/coop-or-multiplayer-in-subnautica-im-afraid-not

linkte verek bunla ilgili

ama sonucta mod gelir
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

Kodlari community ye verirlerse olabilir tabi. NS2 de bu şekilde olmuştu. Matchmaking falan getirdiler sonra ama yapimcilar ugrasmamisti. Subnautica'da da ayni sey olabilir tabi. Yine de beklentileri karsilayacak birsey cikmasini beklemem ben acikcasi

NS2'nin combat modu community creation mesela. Sonradan oyuna entegre ettiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kuzeye ya da güneye ilerle al sana arctic biome. :) Ama çok gitmek lazım tabi. Ya da şu olur:

Ending sonrası spoiler

Bizim gemi giderken meteor çarpar bişey olur gezegenin kuzey tarafına tekrar düşeriz, bu sefer başka hikaye olur. Başka uzaylılar falan. :)

Sosyal ağlarda paylaş

abi ben oyunu ÇOK SEVDIM.
yani uzun bir süredir açıp açıp kapatıyorum. Benzer immersionı en son witcherda yakalamıştım.

yani ara ara korkumu yeniyorumda yinede çok fena.
acaip bi dürtü var, çok büyük challange ya başarım hissi inanılmazzzzzzzzz.

ama çok korkuyorum

bide silent hunter dan sonra ilk defa doğru düzgün denizaltı hissi veren denizaltı oyunu bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...