Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Subnautica

toggie

Öne çıkan mesajlar

Sand sharklar düșündüğüm șeylerse aslında sana faydalı canlılar. Bu metal levhalarla oynayan gençler değil mi? Onlar etraftayken metal toplayabiliyosun nerede olduğunu gösteriyorlar.

Benim bildiğim mantarlarla bir ilișkileri yok. Mantar daha sonra asit üretmeni sağlayacak. Tahminimce etraftaki metalle oynamaya geliyorlardır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
yarin cikiyor. GOTY adayina hazir miyiz?

said:
there are plans for post-release additions, including the possibility of an icy biome with new creatures and frosty hazards. These plans aren’t final, said Cleveland in an interview with us, but he also says they are “80-90 percent sure” they’re going to make a paid expansion of some kind or another.

epey ilginc fikirler listelemisler

https://www.rockpapershotgun.com/2018/01/22/subnautica-devs-want-to-add-arctic-biome-after-release/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+rockpapershotgun%2Fsteam+%28Rock%2C+Paper%2C+Shotgun%3A+Steam+RSS%29
Sosyal ağlarda paylaş

2 gündür ne oynuyorum bunu ya. aşırı güzel oyun yapmış öküz oğlu öküzler.

Unknown Worlds'ün yaptığını sonradan öğrendim, Natural Selection'ın yapımcıları. Çok sevindim onlar olduğunu görünce. NS'yi yapıp kalmışlardı, ikinci oyunları da muazzam çıktı rıza baba. Kuruşuna kadar helal olsun.

Tamamen bilinmeyen bi dünyayı sıfırdan keşfetmek, gerçek bir NOOB olmak ne kadar lezzetli bişeymiş ya. Mesai bitse de koşa koşa gitsem oynasam durumundayım şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...