Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Subnautica

toggie

Öne çıkan mesajlar

keske scanning lore disinda islevi olan bir mekanik olsa. bioshock'da dusmanlarin fotografini cekip cesitli bonuslar aliyorduk. bunda da oyle bir sey olsa cok eglenceli olurdu. scan ettigin hostile'lara karsi uyari saglayan bir suit upgrade, mineraller icin uzaklik gostergesi vesaire.
Sosyal ağlarda paylaş

Farkli biome'lar ama ayni madenden silver ve gold da cikiyo. bunlar ayni degerde madenler degil, farkli node'lari olsa daha kolay olurdu farmlamak.

bi de yanlislikla marblemelon'larin hepsini yedim, kalan sonuncuyu tekrar ekmek yerine. tekrar floating island'a kadar gittim bulurum diye ama bulamayinca onun icin de console kullandim :)
Sosyal ağlarda paylaş

nasil gina gelebildi bilmiyorum. early game'de safe shallows'da ancak cave'lerin dibine inmeniz gerekiyo, genelde gayser var zaten dolanmak zor. kelp forest'ta creepvine'larin arasinda gezmek sikinti, shark'lar surekli rahatsiz ediyor. grassy plateu da biraz derin. fazla gezmeye vakit olmuyo ama seamoth ile rahat dolanirim oralarda artik.

ya bi de lead garanti drop degil arcane'in dedigi gibi. sacma bi resource priority var oyunda, daha once de yazmisim forumda ea sirasinda. degisiklik olmamis pek. sadece copper orani biraz artirilmis sanirim, eskiden onda da cok zorlaniyodum ki oyunda titanium'la birlikte en fazla ihtiyac olan sey sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

seamoth + seaglider varsa grand reef tavsiye ederim. limestone, sandstone, shale ucu de var. sandstone outcrop'u kelp forest, grassy gibi yerlerde otlardan gormesi zor oluyor. grand reef'de kabak gibi ortada ve araziye takilmadigindan daha hizli topluyorsun. ruby ve uraninite da var.

grand reef eskisinden de iyi bir zone olmus. eskiden quartz bol diye tercih ederdim. simdi her sey var.
Sosyal ağlarda paylaş

early game'den ciktim sayilir artik. pod'un altina depolama icin gecici kurdugum base'i terketmem lazim ama main base'i nereye kursam su an karar asamasindayim. min 200m derinlikte olmali diye dusunuyorum ve muhtemelen thermal spot bulmakla ugrasmayip bioreactor ile enerjilendirecegim.

oyunun hangi asamasinda oldugumu belirtmek icin hikayeyle ilgili spo koydum asagiye. tavsiyeleri bekliyorum :)

yardim getiren gemiyi vurduklari adaya kadar geldim. purple tablet icin ioncube lazim oldugundan alien base'ine giremedim.

moonpool da dahil olmak uzere bir base'de olmasi gereken her turlu blueprint'e sahibim. cyclops yapamiyorum henuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...