Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Subnautica

toggie

Öne çıkan mesajlar

bende alıstım sanırım ya, korkmuyorum artık oyle gece dısarı cıkıyorum avlanmaya falan

ufak kırmızı balıklar ısırıyorda bıcaklayıverıyorum tosbagaları

adaya gitmemeye karar verdım, bırakıcam oyun benı gotursun oraya. Scanner room seamoth falan bunları bulmaya basladım 17. lifepoda giderken

bu aradaaa, eskiden o 17. lifepodun orda 5-6 tane sandshark olurdu. Hatta grassy plato demek sand shark demektı sımdı hıc yok yaw

Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

ben oyuna yetemedim ya. yeni başladım, görev falanda yok. su çantası falan yaptım abuk subuk bir halta yaramıyor zaten. e napıcam böyle açık sulara yüzüp malzeme toplayıp geri kafesime mi dönecem.

mesala bakır tel lazım diyor. nerede koca denizde tel nereden bilecem

lifepod var hani basladigin yer. oradaki radyo yonlendiriyor suraya git diye. bakir limestone outcroplardan cikiyor. sig sularda her yerde bulunan ufak kaya gibi zimbirtilar. kirip icinden titanium, copper falan topluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

onları da hallettim şimdi. bir anda hızlı ilerleme oldu. radyasyon suit aldım. ama ne zaman tarama yapsam hastalıklı çıkıyorum. tedavi nasıl olucam.

düşen geminin oraya çıktım. dolaştım falan pek bir şey çıkmadı. sonra oradan ilerledim garip kara parçası buldum. üzerinde yengeçler falan var. tablet buldum orada mor renkte. sonra suya daldım suyun altında uzaylıya benzeyen iki kollu tuhaf bir şey shockwave attı yattım. geceleri yola çıkmıyorum ben. terasta oturuyorum. gece yola çıkmanın bir faydası var mı. değişik spawnlar oluyor mu. birde mor tabletler işe yarayacak mı envanterde duruyor öyle

Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

Sanki zorla main queste sokulacaz sandbox tadı yakalıyamıycaz gibi bir his var içimde

kendini suraya base kursam ne guzel olur, biraz daha titanium toplayayim da bir multiroom daha cikayim diye kaptirip hikayeyi unutursan sasirma. hele boyle radyoya bir sey gelmeyip bizim arastirmamiz gereken asamalarda kentsel donusume basliyorum sdfgdsf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...