Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Subnautica

toggie

Öne çıkan mesajlar

oyunu yeni aldıysanız SAKIN wikilemeyin.
yani baya süprizler kaçıyor sonra, ben uzun bir süredir oynadıgım ıcın tamamen korkumu yenmeye ve kesfetmeye yonelık oynuyorum. Yoksa ilk oynarken o telsızden aldıgım yardım cagrısına kosa kosa gıdısımı hatırlarım heheh.

evet çok tırsıyorum :/(
Sosyal ağlarda paylaş

168 saat oynamışım. Releaseden sonra bi full run yaptım yine. Tekrar açıp harita çizerek oynayasım var ama hayatsız olduğumu kendime bir kez daha kanıtlamak istemiyorum. Oyundaki en büyük yaratıklardan bile strafe yaparak kaçılabiliyor zamanlamayı doğru ayarlarsanız. Sea dragon dahil. Stasis rifle spam ile stunlock yapıp knife ile leviathanları öldürebiliyorsunuz (çok uzun sürüyor sdfag). Sea dragonda denemedim. Reaper, ghost ve juv.ghostta işe yarıyor.

Alphadayken mevcut olup releasede bulunmayan pdalar var, temelli mi çıkarmışlar bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

lan daha dün türkçeye çevirdim adi adam haksızlık etme :( dil seçeneği olduğunu bile bilmiyodum.

hem streamden talep geldi hem de oyunun senaryo anlatımı wot'larla olduğu için beynim yoruldu ingilizce parçalamaya, iyi oldu. tüm metinleri baştan okudum gayet de güzel çevirmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

oyunu yeni aldıysanız SAKIN wikilemeyin.
yani baya süprizler kaçıyor sonra, ben uzun bir süredir oynadıgım ıcın tamamen korkumu yenmeye ve kesfetmeye yonelık oynuyorum. Yoksa ilk oynarken o telsızden aldıgım yardım cagrısına kosa kosa gıdısımı hatırlarım heheh.

evet çok tırsıyorum :/(

Abi su altı korkusu çok başka ya.

Japonyadayım tamam mı balayındayız hatunla. Sahile gittik yüzüyoruz üf çok güzel falan. Abi biraz açıldım, hemen yanımda MOR DENİZ ANASI RENGARENK.

Bütün erkekliği rafa kaldırıp sahile deparladım. ABORT ABORT.

hatun hala gülüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...