Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Subnautica

toggie

Öne çıkan mesajlar

aksine su an tam beklenilecek zaman. cikis tarihe iki ay kaldi.

normalde yamalar arasinda insa ettiginiz terrain degismezse sikinti yasama ihtimaliniz dusuk. ancak bu sefer hikaye mekanlarinin eksik halini gezmis, hikaye eventlerini triggerlamis olacaksiniz. produksiyon olarak da eksigi olmasi muhtemel.

tabii ertelenmesi veya oyunun zamlanmasi gibi ihtimalleri de goz onunde bulundurmak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun baya guzelmis ya altına siciyorsun oynarken. Storyline i da var keyifli.

Yanlız oynadıkca donmalar fps de fena dususler oluyor. Neyse ki bir fix varmış.

SteamLibrarysteamappscommonSubnauticaSNAppDataSavedGamesslot0000CellsCache"

Bu klasorun icindekileri siliyorsunuz ve duzeliyor. Bunu sık sık yapmak gerekiyor patch gelene kadar.

spoiler sayılır

Aurora mıydı neydi bizi getiren geminin oralarda geziyorum yeni seaglide yapmışım blueprint arıyorum guzel guzel. Arkamdan bir ses geldi ve devasa bir canavar tuttu direk öldüm korkudan ya anlatamam. hass. deyip dondum arkamı gazladım direk ama hayvan takip etmiş 2. ye tuttu öldürdü sdfsd

Sosyal ağlarda paylaş

o her zaman olmuyor. benim son save'de olmamisti.

ote yanda oyunun optimizasyon sorunlarinin kalici olmasi muhtemel. son yamayi denemedim ama bunca zaman duzeltemedikten sonra iki yamada halledebileceklerini sanmiyorum.

gonul ister soyle guzel bir ekran karti alayim, oyun da draw distance kokleme imkani versin. ama olmayacak gibi :(
Sosyal ağlarda paylaş

Cyclops yaptım dun ufak birsey bekliyorum ben hayvan gibi denizaltı spawn oldu onumde birden sdfs. İçine seamoth la dock olunuyor falan supermis.

Silent modda leviathan saldırıyormu yine deneyen oldu mu. Onlar yuzunden ilerleyemiyorum anasını aglatıyorlar aletin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
1 GB yama gelmis

said:
We’re being sneaky and pushing a low-key update to Steam today. There are no new features in this update. Update 79 contains only bug-fixes, performance improvements, and balance changes.

We expect that you will see more of this kind of update in future. We are looking to release, and to release we need to slow down feature rollout, speed performance, improve balance, and reduce bugginess.

performans isini halledebilirlerse sahane olacak. altindaki yorumlardan:

said:
It seems there were more than just low-key changes. Such as the recipes for all the items have changed. I vote that warrants some form of correspondence to the players. I mean now we have to use titanium AND lead to build the base platforms. Alongside many other new requirements.

umarim titanium miktarini dusurmuslerdir
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun fiyatini artirdilar bu arada, release yaklasiyor diye. Bu ay sonu olan release tarihini de ocak ayina atmislar.

Materyallere bir denge getirilmesi gerekiyordu. Titanium'dan ziyade ore'lara bakicam, copper>silver>gold gathering'te duzgun sira oturtulmamissa early game yine eziyet.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
ya çok tırsıyorum ama oyunuda çok beğeniorm
creativede varmış evet. survivala bi daha başlayayım diorm ama 1 sene falan önce oynarken heryeri sandsharklar sarmıştı direk UNINSTALL etmiştim.

cyclopsla takılıp seamothla kesfe cıkmak guzel ama tırsıyorum sdsafada

şimdi bişi sorcam, bu asit mantarlarında "avcılar için asit geliştirimşiştir" falan diyor. bunları çok toplayıncamı geliyor bu allahsız sand sharklar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...