Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fistan'i atalim mi?

Tim

Öne çıkan mesajlar

Lectre said:

Yoo bana bir şey farketmez açıkcası, pati benim çokta önemsemediğim sosyal hayatımın sadece küçük bir parçası o yüzden hani senin yavşak bir ergen olduğunu falan söyleyebiliyorum, arkadaşlarda geliyor banlıyor, üstünede çıkıp bir şey demem, o yüzden ortalıkta dolaşıp kime orospuluk yapsam diye dolaşma bence olmayan iqnla.

Bye.

ahahahahaha collateral damage
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

Lectre said:

Yoo bana bir şey farketmez açıkcası, pati benim çokta önemsemediğim sosyal hayatımın sadece küçük bir parçası o yüzden hani senin yavşak bir ergen olduğunu falan söyleyebiliyorum, arkadaşlarda geliyor banlıyor, üstünede çıkıp bir şey demem, o yüzden ortalıkta dolaşıp kime orospuluk yapsam diye dolaşma bence olmayan iqnla.

Bye.

ahahahahaha collateral damage

>Paticik'i önemsemiyorum.
>Paticik'te katılmadıgım insanlara küfrediyorum wall of textler hazırlayıp.
http://puu.sh/xhkIi/38b0a01b4a.jpg

Bu tavır size "havalı, ooo sert" geliyorsa gerçekten duygusal ve entellektüel bir cücesiniz. Banter şahane birşey, laf atışmaya da hep varım da, böyle witty olmayan sadece agzına geleni söyleyip zerre mental fakülteleri kullanmayan adam dinlemek istesem Bağcılar forumunda gezerdim.

Hani karsıdaki ne derse desin, internette bu kadar sinirleniyorsan sıkıntı sende."İnsanları ve diger kopekleri tutarlı bir şekilde ısıran sokak hayvanları oradan alınmalı" bu kadar köpürtmemeli bir insanı.

Ha adam uctu tabi bakmıyordur da bu mentalitede olanlara lafım, iki dakka gözünü ayırıyorsun forum gerçekten banter konusunda school of athens'dan Cemil abi'nin kahvehanesine dönüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...