Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pacific Rim: Uprising (2018)

Komutan

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
ilk film çok güzeldi. Yumruk yumruğa kavga eden robotlar , yaratıklar.

Ayrıca ilk filmin beğenilmesinin bir başka nedeni MECH'lerin o boyut farkını hissettirmesi.

Trailerda oyuncak robotlar gibi gözüküyorlar. İlk Pacific Rim' de harbiden o devasa robot hissiyatı vardı. Hareketler falan hantal ama koydumu oturtan tarzdaydı.

https://www.youtube.com/watch?v=5guMumPFBag

bi ilk filmin trailer'ına bak bir de bu ikinci filmin.Mc Donalds Happy Meal oyuncak tanıtımı gibi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk filmdeki hissiyatı ben de alamadım trailer'da. ilk film del toro idi, bunun yönetmeninin geçmiş yönetmenlik kariyeri:

Daredevil (TV Series) (1 episode)
Dollhouse (TV Series) (1 episode)
Smallville (TV Series) (2 episodes)
Angel (TV Series) (3 episodes)

executive producer imiş baya bi dizide ama yani böyle blockbuster filmi nası bu adama veriyorlar lan. baya ilginç.

he çıkınca puanlarına bakar iyiyse sinema yoksa bluray çıkınca izlerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

sadece trailerla film gömmek bizim foruma has sanırım.ç

Reddit deki threadlerdede aynı şekilde.

Hatta aşağıdaki filme benziyor diyenler grubu çoğunlukta.

http://www.imdb.com/title/tt0960835/

Ben bekliyip görelim tarafındayım ama hafiften huylanmadımda değil.
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman buraya gelip belirtmenize gerek yok.

Ben anime sevmiyorum diye gidip her topige anime izleyenler daha buyuyememis zaaa gibi ithamlarda bulunmuyorum.

Veya recep ivedik topiklerine girip bu kalitesiz film izlenirmi lol yapmiyorum.

Sizde yapmayin. Zor degil.

Bide burdakilere bu filmi sevdikleri icin zevksiz demek sizi muhtesem film elestirmenleri seviyesinde film zevki sahibi yapmiyo. Oyle hissettiriyo olabilir ama yapmiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

topiğe gelip 1000 kere bu film kötü izlemeyin demedik. trailerı gördük kötü dedik. anlamıyorsunuz demişler cevap verme hakkı doğdu. kimsenin en iyi ben eleştiririm gibi bir derdi yok. "beğenmiyorsanız gidin" diye şimdiden başlamak üzücü bence. reddit gibi bir ürüne olumsuz yorum yapmanın resmen yasak olduğu bir ortamda bile beğenilmemiş bir film. bütün yorumlar "üff abi çok iyi ya" tarzında olsun istemezsiniz gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

forum neden var? tartışma olsun diye. herkes kendi fikrini belirtmekte özgür, kişisel saldırı olmadığı sürece.

Pordakal said:

Ben anime sevmiyorum diye gidip her topige anime izleyenler daha buyuyememis zaaa gibi ithamlarda bulunmuyorum.

ad hominem. ne alakası var bunun? burada konu ile alakasız bişi yazıldığı yok. işin komedisi pacific rim tarzı setting direk animeden esinlenme.

Pordakal said:

bunu da yapıyoruz valla gayet dsdfg ama isteyen kötüye kötü demekte serbest. insanların farklı dünya görüşü olması sizi germesin bu kadar.

Pordakal said:

Bide burdakilere bu filmi sevdikleri icin zevksiz demek sizi muhtesem film elestirmenleri seviyesinde film zevki sahibi yapmiyo. Oyle hissettiriyo olabilir ama yapmiyo.

tek şu noktada haklısın. kimseye laf atmaya gerek yok.

Rewendor said:

İlki daha epik gözüküyor, renk paleti falan da daha cıvıl cıvıl ama bu da tek trailerla gömülecek film değil, gayet iyi yine trailer.

Zaten konsepte çocuklukta izlediğimiz şundan beri pek bir düşkünüm.

http://www.youtube.com/watch?v=vUxDmKFCD2o

o filmi hiç izlememiştim. o son sahne ne ya off. 90'lar nasıl bi dönem abi. çocukken izlemiş olsam direk travma :D
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

sen her ne diyorsan haksızsındır, mesajları okumadım bile.

not: şaka.
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

Pordakal said:

sen her ne diyorsan haksızsındır, mesajları okumadım bile.

not: şaka.

Normalde bi ust mesaj alintilanmaz ama atan sen oldugun icin sana ozel alinti yapiyorum.

Ben her zaman hakliyim biliyosun. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

herkesin bildiği ama kulağının üstüne yattığı bir gerçeği belirtmek istiyorum. forum bünyesinde bulunan recep ivedik ve benzeri başlıklar, ilgili icrayı takip edip, beğenilerini sunanların toplandığı alanlardan ziyade, olayın garabeti üzerine konuşulsun diye açılmış başlıklardır.

hal böyle olunca, ilgili konuların içine, bu basit gerçek gözetilmeden yorum yapılması, forum kullanımına sağlıksız etkiler yaptığı gibi, bu başlıkların alakasız tartışmalarda kaldıraç olarak kullanılması olayı daha da dramatikleştirmektedir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...