Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread (Definitive Edition)

quixef

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Benim boktan anım yok şükür de, vaktiyle bayağı içtik ettik, millet sızdı. Daha önce tanımadığım hatunun tekiyle biz kaldık ayık. Film izleyelim dedi, açtık filmi. Hatun üşüyorum diyip gitti battaniye aldı, sokuldu bana üstümüzü örttü falan. Elimi aldı göğsüne koydu. Ben çektikçe, o oraya götürüyor falan...

Derken çişim gelmeye başladı. Abi 2 film izledik 5 saate yakın, 10 kereden fazla çişe gittim herhalde. Hiç bir şeye odaklanamadım, geldiğim gibi geri gidiyordum neredeyse. En son sabah oldu, kız zaten içmeye devam ettiydi, o sızdı. Ben de evden kaçtım.

Öğlen kalkınca aradı, kahvaltı etseydik niye gittin falan diye. Cevabım: "böbrek taşı düşürdüm dün gece :<"

abi....
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Chose a life of evil durumu yok ki, silmarillionda falan melkorun kaçırıp corruptladığı elfler diye geçiyor olması lazım. Hatta bi iki alternatif teori de var işte elf/beast/insan kırması vs diye. Ama kötülüğü "seçme" diye bi durum yok.

zaten o yuzden aslında konu dahada derıne ınıyor.

burdan bakıp orclar kotu demek kolay, orcların ıcınden cıkıp kendıne kotu demek zor. Burdan cıkıp naziler kötu demek kolay, ama muhtemelen hicbirimiz nazi almanyasında cıkıp isyan etmezdik.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

tolkien reisin monarşici ve divine right'çı tutumuna sövselermiş olurmuş da, en kör göze parmak yerden giriyorlar gerizekalı oldukları için.

he bi de kadın hero yok lelelel :P

şöyle bir durum var,

adamın yazmasındaki amaç veya daha doğrusu öykündüğü metinler eski ve ağırlıkla germenic destanlar, ki adamın böyle bir iş yapması bile o zaman için oldukça devrimsel bir şey
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...