Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread (Definitive Edition)

quixef

Öne çıkan mesajlar

Nekro said:

kakanızı tutamamak nasıl oluyor anus cevresindeki kaslarınızı mı kaybettiniz naptınız.

Dışkılama eylemi nasıl gerçekleşir?
Dışkının ağırlığı, sayısı ve hacmi, kişiden kişiye, coğrafi bölgelere ve ülkelere göre değişiklik gösterebilir. Yoğun içerikli (500 kcal’den fazla) bir gıdanın mideye inmesi ile birlikte saniyeler içinde kalın bağırsak uyarılır ve bu duruma ‘’gastrokolik refleks’’ adı verilir. Bu uyarı ortalama 2.5 saate kadar sürebilir ve dışkılama refleksini de uyarabilir. Bu durum, gıdanın alınmasını takiben kısa sürede tüm sindirim sitemini dolaşması olarak algılanmamalıdır. Bir gıdanın alınmasını takiben ortalama 24-37 saat içinde dışkı ile birlikte atıldığı bilinmektedir. Gece uyku sırasında, kalın bağırsağın istirahat ettiği saptanmıştır. Kalın bağırsağın sol kısmının günde bir kez veya birkaç kez gelen elektriksel uyarılarla genişlemesi ile dışkı rektum adı verilen makata yakın olan ve 12-15 cm uzunluğundaki bağırsağın son kısmına doğru itilir. Rektum’da genişlemeye neden olan dışkı, istemsiz bir kas olan iç makat kasının (internal anal sfinkter) gevşemesine ve ıkınma refleksinin uyarılması ile istemli bir kas olan dış makat kasının (eksternal anal sfinkter) kasılmasına ve ‘’pelvik taban’’ adı verilen leğen veya çatı kemiği kaslarının aşağı doğru çökmesine neden olur ve böylelikle dışkılama eylemi gerçekleşir. Ikınma refleksinin beyin tarafından uyarılmasını takiben, kişi dışkılama eyleminin en fazla 40-60 saniye arasında erteleyebilir. İç makat kası (internal anal sfinkter) ise dakikada 15-35 kez kasılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim boktan anım yok şükür de, vaktiyle bayağı içtik ettik, millet sızdı. Daha önce tanımadığım hatunun tekiyle biz kaldık ayık. Film izleyelim dedi, açtık filmi. Hatun üşüyorum diyip gitti battaniye aldı, sokuldu bana üstümüzü örttü falan. Elimi aldı göğsüne koydu. Ben çektikçe, o oraya götürüyor falan...

Derken çişim gelmeye başladı. Abi 2 film izledik 5 saate yakın, 10 kereden fazla çişe gittim herhalde. Hiç bir şeye odaklanamadım, geldiğim gibi geri gidiyordum neredeyse. En son sabah oldu, kız zaten içmeye devam ettiydi, o sızdı. Ben de evden kaçtım.

Öğlen kalkınca aradı, kahvaltı etseydik niye gittin falan diye. Cevabım: "böbrek taşı düşürdüm dün gece :<"
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hadi bi tane daha anlatayım madem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Havaalanındayım, saçma sapan bir yer Asya'da. Yine kakam geldi tabii ki.......................

Gittim tuvalete, tertemiz vay dedim ne güzel. İşlem tamam...

Baktım klozetin yanında duvarda asılı tuvalet kağıdının yanında duran bir sıvı var, üzerinde bir şeyler yazıyor. Kokladım, güzel de kokuyor.

Hmmmmmmmmmm dedim. Ne güzel hizmet lan, demek ki kıçımızı silmemiz için dezenfektan sıvı koymuş adamlar!

Peçetenin üzerine birazcık akıttım, mutlu mutlu temizliğimi yaptım.

Tuvaletten çıktım, elimi yıkarken hafif bir yanma başladı. Kısa sürede ise dayanılmaz bir boyut aldı. Sonra kendimi lavaboda peçeteler ıslatıp, suyla kıçımı silerken buldum..

Sonuç olarak; MEĞERSEM, TUVALETİ TEMİZLEMEK İÇİN KULLANILAN ÇAMAŞIR SUYU TARZI BİR SIVIYMIŞ O.

Kıçım yara oldu, 3 gün acı içinde dolaştım.

DERS: BİLMEDİĞİNİZ ŞEYLERİ KIÇINIZA SÜRMEYİN
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

k1nJo said:

çocukken yer tuvaletine mi yapıyodun klozete mi?

sonradan klozete alışmaktan olabilir günde 2-3 kere sıçma işlemi.

Yer tuvaleti dediğin alaturka mı? Yer tuvaleti lafını ilk defa duyuyorum lel. Çocukken de klozete bırakırdım bekçi dayağını, hiç değişmedi o alışkanlıklarım hatta alaturkayı hala sevmem ÇOK acil değilse tercih etmem falan.

Askerde ölümü göze alıp komutan tuvaletine girdim sırf bu yüzden, sanırım en cesur askerlik anım bu.

ben de ilk defa kullandım ya. alaturka-alafranga diyecektim de sonra alafrangaya ayrıca klozet de diyoruz diye alaturkaya da daha sıradan bi isim yok mu diye düşündüm aklıma bu geldi sdf.

askerlik anısı güzelmiş de işte klozet için geçen gün de konuşuluyordu, oturma pozisyonundan mütevellit sıçma işlemi aslında pek ideal değil o şekil diye.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Liebe said:

arada iş yerinde yediklerime göre iş yerinde de dayanamayıp giriyorum.

Ne kadar şişmansın? Hani normal bi obez mi yoksa novzaradana görünmen mi gerekiyor?

az ileri obezden son 2 ayda az obeze doğru geldim. (173 boy 119 kilo->104 kilo) hedef 70. en son 11 yaşındayken 70 kiloydum herhalde adasfasda
Sosyal ağlarda paylaş

Bok muhabbeti bitmez, bitemez, bitmemeli

Nisanlimla ilk tanistigimiz zamanlar aksam geldik eve, dusa girdi cikti falan, dedim ben de gireyim ama tuvaletim var, once onu halledeyim diye oturdum klozete. Neyse bi guzel biraktim sonra bi baktim ulan icerisi hamam gibi, e bi de ben dus alcam, bu sefer degil banyoya girmek, yakinindan gecmek bile bayiltcak adami.

Dedim iyisi mi su banyo penceresini acayim da havalansin icerisi. Hem onceki gun de temizlik olmus evde, banyoda hala merdiven vardir diye mutluyum falan. Bi baktim gitmis merdiven. Neyse dedim yapcak bi sey yok, ciktim klozete, baktim uzanamiyorum ciktim banyo tezhagina, actim pencereyi, sira geldi inmeye. Soyle bi baktim asagiya ama cok yuksek, tek seferde inemiyorum.

Dedim mecbur klozete geri basip incem, indirdim bi ayagi, saglam bastigmdan emin oldum, tam oburunu indircem, pencerenin durdugu fayans zemine tutundugum icin elim kaydi basladim dusmeye. Kafami duvara suraya buraya vurmayayim diye havada biraz manevra yaptim falan ama nafile tabi, belimi cotank diye klozete vurdum, kafami da dusunce duvara carptim dsklfgj

Icerden annemle nisanlim duymus, ciglikar icerisinde soruyolar noldu iyi misin vs diye, dedim iyiyim falan ama 1-2dk yerden kalkamadim. Sonra girdim dusa ciktim ama agri had safhada. O halimle ertesi gun tatile ciktik, 10 gun agri cektim falan sdfgj

Agri anca aylar sonra gecti ama gectikten sonra baska bi agrim icin doktora gittigimde sordum, agri gectiyse bisi yoktur yeaa dedi, kaldi oyle. Insallah fitik kalmam sdfgsd
Sosyal ağlarda paylaş

• -Deno- pinned this konu
  • Yeni Oluştur...