Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2017 (22 Haziran - 5 Temmuz)

Darksun

Öne çıkan mesajlar

stellaris'e para vermek istemiyorum paradox'un son yaptıgı çakallıktan sonra. ne önerirsiniz uzaylı falan homeworld remastered alayım mı?

ya bir de havayolu şirketi kurma gibi birşey var mı? tablette airline manager 2 oynuyorum ama gerçek zamanlı olması canımı sıkıyor. transocean gibi olsa keşke şöyle bir havayolu similasyounu.
Sosyal ağlarda paylaş

Yabgu said:

Xaero said:

Beyler şu programı alan var mı? Win10 + Medieval II'si varsa gözünü seveyim bir denesin, kuşatmalarda FPS (özellikle sur yıkılırken) nasıl acep.

Bende 1 FPS oluyor surların yıkılması taşların dökülmesi bitince düzeliyor. Çıldıracam ya.

Al dene en kotu refund edersin
Sosyal ağlarda paylaş

Mad Max
Transport Fever
Wasteland 2: Director's Cut - Classic
Breach & Clear
Divinity: Original Sin Enhanced Edition
Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition
Just Cause 3
Hard West
Risen 3 - Titan Lords
Motorsport Manager
Icewind Dale: Enhanced Edition
Baldur's Gate: Enhanced Edition
Reign Of Kings
How to Survive 2

sepete ne diyorsunuz? ilk günden 200lük olucaz gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

Yabgu said:

Xaero said:

Beyler şu programı alan var mı? Win10 + Medieval II'si varsa gözünü seveyim bir denesin, kuşatmalarda FPS (özellikle sur yıkılırken) nasıl acep.

Bende 1 FPS oluyor surların yıkılması taşların dökülmesi bitince düzeliyor. Çıldıracam ya.

Alma, scam o program. Yaptigi sey oyunun prioritysini yukseltmek ve base cpu yerine diger coreda calistirmak. Kendin de yaparsin aynisini.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

Mad Max
Transport Fever
Breach & Clear
Just Cause 3
Hard West
Risen 3 - Titan Lords
Motorsport Manager
Reign Of Kings
How to Survive 2

Bu listede risen 3 reign of kings ve how to survive'ı oynamazdım. Breach, motorsport ve transport zevk meselesi. Diğerleri güzel bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Bathory said:

hic xcom oynamadim, ama acaip merak ediyorum.

xcom 12 lira, xcom2 72 lira. direk pat diye 2'den yardirayim mi yoksa verilmez abi o kadar 72 liralik bi oyun degil mi kendisi? reviewlarda hep arada kaldim cunku.

1 baya iyi. 1'i al dene ya bence. beğenirsen sonraki indirimde 2'yi alırsın, zaten baya uzun süren bi oyun, oturup 3 günde bitiremezsin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

review'lar scam dememiş pek ama ben şüpheliyim. zaten asıl olarak gpu sizin fps'nizi etkileyen, cpu eski ise, bottleneck yapıyorsa ve program dediği şeyi yapıyorsa belki işe yarar.

ama eğer işe yarıyorsa bütün oyun yapımcıları bunu niye entegre etmiyorlar oyunlarına di mi? :D

Scam demek agir olabilir tabi biraz ama dedigim seyi yapiyor iste, kendinin de yapabilecegin biseye para verecegine baska oyun alirsin daha iyi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Yabgu said:

Xaero said:

bedavaya daha iyisi var.

https://bitsum.com/

ayrıca

https://www.techpowerup.com/download/techpowerup-throttlestop/
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

Mad Max
Transport Fever
Breach & Clear
Just Cause 3
Hard West
Risen 3 - Titan Lords
Motorsport Manager
Reign Of Kings
How to Survive 2

motorsport manager'ı aldım, 1 saat oynayıp refund'ladım 1 ay önce falan.
bana sorarsan eğlenceli değil hiç.

yapman gereken şeyler zor değil, ben de hemen sıkıldım zaten. bi de negatif yorumlarda repetitive demişler baya. anlamak da zor değil zaten öyle olacağını. baktım başından da keyif almıyorum, sonundan hiç almam dedim bastım refund'ı.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

-Deno- said:

Laurelin said:

dimi -20 derecede catsuit ile gezmeliydi :3

ya neden trigger'lanıyorsun sen hep viktorya

coat giymesin demiyoruz, daha güneşli yerlere de gitsin diyoruz açık saçık giyinsin diye. mesela suriye daha uzun olsaydı ne biliyim.

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/916/449/777.jpg

lara çarşaf giyse de güzel
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

totemic said:

Mad Max
Transport Fever
Breach & Clear
Just Cause 3
Hard West
Risen 3 - Titan Lords
Motorsport Manager
Reign Of Kings
How to Survive 2

motorsport manager'ı aldım, 1 saat oynayıp refund'ladım 1 ay önce falan.
bana sorarsan eğlenceli değil hiç.

yapman gereken şeyler zor değil, ben de hemen sıkıldım zaten. bi de negatif yorumlarda repetitive demişler baya. anlamak da zor değil zaten öyle olacağını. baktım başından da keyif almıyorum, sonundan hiç almam dedim bastım refund'ı.

En tepe 2 takım Merco ve Ferrari dışında bir takımla başlarsan , şampiyonluk için en az 2 sezon araç, sürücüler, mekanikerler, finans gibi tüm detayları iyi yönetmen gerekiyor. F1'i takip edenler için çok detaylar var , ben gayet keyif aldım. Ha 3-4 sezon sonra bayıyor mu evet.
Sosyal ağlarda paylaş

Breach & Clear
Just Cause 3
Hard West
How to Survive 2

yukarıda ki oyunları aldım o sepetten. zaten oynamıcam bir çoğunu artık yaş kemale erdi evlilik iş derken zaman kalmıyor. karşıma extreme bir oyun çıkarsa alırım indirim sonuna kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

neyin gerçek hali, ne gerçekçiliği? yine aynı outfitle tasarlasalar gerçekçi olmayacak mı yani? orjinal lara croftun ilk oyundan beri tasarımı belirli bir sex appeal oluşturacak şekilde. doğru yanlış onu tartışmıyorum. yeni karakterle eski karakterin tasarımının alakası yok. resmi o yüzden koydum ama göremedin. ginaly gelsin grafikle falan anlatsın artık.

ve berbattı. oyunculuk camiasının yüzkarası bir tasarımdı. tarihin karanlık sayfalarına gömüldü çok şükür nihayet, o nedenle ilk defa tomb raider aldım geçen oyunda. insana benzeyip seksi olabilmek de mümkün, yenisi öyle. ille baldırbacağa da hacet yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bugunlukde sunlari aldim, bir bu kadarlik wallet'um daha var son gune kadar sepete atip secerim ufak ufak artik.

XCOM: Enemy Within
Fallout Classic Collection
Deadlight Directors Cut
Ceville
Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
Sacred Gold
Sacred Citadel - Jungle Hunt
Hardcore Package Part 2
FLOCK!.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Claiborne said:

neyin gerçek hali, ne gerçekçiliği? yine aynı outfitle tasarlasalar gerçekçi olmayacak mı yani? orjinal lara croftun ilk oyundan beri tasarımı belirli bir sex appeal oluşturacak şekilde. doğru yanlış onu tartışmıyorum. yeni karakterle eski karakterin tasarımının alakası yok. resmi o yüzden koydum ama göremedin. ginaly gelsin grafikle falan anlatsın artık.

ve berbattı. oyunculuk camiasının yüzkarası bir tasarımdı. tarihin karanlık sayfalarına gömüldü çok şükür nihayet, o nedenle ilk defa tomb raider aldım geçen oyunda. insana benzeyip seksi olabilmek de mümkün, yenisi öyle. ille baldırbacağa da hacet yok.

Yeri burasi degil gerci bu tartismanin da, nesi yuzkarasiydi ya? sjw tarziyla konusmayin bari surda. teknik yetersizlikten dolayi dusuk poligondu diye boyle demedigini var sayiyorum. sex appeal tarzini begenmek zorunda degilsin ama yuz karasi demek abartili oluyor. sirf buna hizmet eden bir ton oyun var piyasada, waifu asagi waifu yukari hicbirini de begenmiyorum ama kalkip da yuzkarasi tasarim bunlar demem.
Sosyal ağlarda paylaş

hem çirkin, hem de bayağı bir tasarımdı. yüzkarası olması da "buna hizmet eden tonla oyun" yokken piyasada, büyük ölçüde bu şekilde meşhur olup öne çıkmasıydı. waifu diye bir konsept filan da yoktu ortada. 2017 ile 1997'deki durumlar bambaşka. kaldı ki "biz size nekomimi maid oyunu satıyoruz" demekle "blowdoll indiana jones oyunu satıyoruz" arasında dağlar kadar fark var.

ha tadında birşey yapılmış olsa ben zaten birşey demem, ama yaratıcılıktan ve estetikten uzak, hayli ucuz bir tasarımdı. şimdi insana benzeyen, makul bir tasarım yapınca "kadın indiana jones oyunu satıyoruz" oldu, eleştirecek birşey kalmadı. insan evladına benzeyen bir tasarımla da fanservice mümkün kaldı ki.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni oyunları oynamadım da eski lara'lar direk memeli erkek'ti ya.

o tabiri de burdan mı hacıladım ekşi'de mi gördüydüm bilmiyorum da, de/da bağlacını kaldırınca gramer olarak bozulmaması gibi, kadınnyerine erkek karakter koyunca hikayede bişey değişmiyorsa memeli erkek, therefore boş beleş fanservice.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...