Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

yekeyeke said:

Ne şampiyonluk sayısında geçme var, ne galibiyette. 2 adam transfer edince kendi kendilerine gaza geliyor adamlar :D. Ama şaka maka tebrik etmek lazım, kolay değil, kendilerinden büyük bir takımdan adam alıyorlar her sezon :D.

Son 2 seneki şampiyonlukları eklerken akan gözyaşları klavyeni mi bozdu ?
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

yekeyeke said:

Ne şampiyonluk sayısında geçme var, ne galibiyette. 2 adam transfer edince kendi kendilerine gaza geliyor adamlar :D. Ama şaka maka tebrik etmek lazım, kolay değil, kendilerinden büyük bir takımdan adam alıyorlar her sezon :D.

Son 2 seneki şampiyonlukları eklerken akan gözyaşları klavyeni mi bozdu ?

E tamam şampiyonluk sayısında geçme yok ki bizde 19 sizde 15, adam ya sayı da sayamıyor ya da okuduğunu idrak edemiyor :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerlilerin idrak edemedigi ya da etmek istemediği olay su;
Son 2 sene fener şampiyon olsa biz cikip lensi alsak kimse gelip de bisey demez, desek fenerliler dalga gecer...

Ama son 2 sene şampiyon olup üstüne rakibin en iyi oyuncusunu almak.... iste bunu kaldirmak zor cidden haklisiniz

O yuzden söylediğiniz gibi 2 transferlik bi durum degil..

Oyuncunun biri daha ust seviyeye geldim
Birisi huzur aradigim icin huzura geldim derken siz Beşiktaş taraftarı ile uğraşmak yerine aziz ile ugrasin bence..

Hos ugrasmayin bize yarıyor valla
Sosyal ağlarda paylaş

Fenere saglam forvet lazim da kimi alabilirler bilmiyorum. Kolay yenilmez Fener de maclari kisir gecer buyuk ihtimalle.

Bizi kadikoyde yenip sezonu bitirirler.

Bu sene Besiktas in sampiyonlugu birakmasi zor. Anca Negredo sicacak filan ki Cenkle bile lig gider. Basaksehir in nefesi yetmez tek Adebayorla da zor.

Bol beraberlik bekliyorum ben nedense.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

applev0dka said:

Bilal mode on

Sevincimiz sizden 2 adam almamız degil.
2 senedir psikolojik olarak kat kat agir basmamiz..

Bilal mode off

100 senelik geçmişi olan bir takımın son 2 senesindeki başarısıyla konuşulması...

sen 95'li olduğun içindir o.
yoksa 90'lı yıllarda bundan daha fazlası konuşuluyormuş tabi o zamanlar tweet atabilecek mecra yok, "beşiktaş fener'i yine marizledi" falan diye manşet atıyorlarmış
Sosyal ağlarda paylaş

90'ları iyi hatırlayanlar Fenerbahçe'yi çok konuşmaz bence. Net olarak 90'ların başında ezici bir Beşiktaş, sonra ulan kim yenecek bu takımı derken GS'nin Derwall devriminin meyveleri ve mutlak Galatasaray hakimiyeti. 96'da Ali Şen'in saha içi ve dışı tüm güçleriyle sıkıştırdığı tek bir şampiyonluk var da; onda da yine Trabzon'un canı yanmıştı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...