Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

En azından 12312 tane stoper alıp hiçbirini oynatmamazlık yapmayız.

2 gün önce, aslında Lens o kadar pahalı değilmiş hatta bonservisi Dirarla aynı paraymış ama Aykut Kocaman Lensi değil Dirarı istemiş diye bir haber duydum ve hala sinirden yerimde duramıyorum. İşin acı tarafı habere yalan da diyemiyorum çünkü hakikaten Aykut böyle karar vermiş olabilir. Neyse Lens yarın gelicekmiş İStanbula ozaman belli olur herşey.
Sosyal ağlarda paylaş

Hypnotize said:

2 gün önce, aslında Lens o kadar pahalı değilmiş hatta bonservisi Dirarla aynı paraymış ama Aykut Kocaman Lensi değil Dirarı istemiş diye bir haber duydum ve hala sinirden yerimde duramıyorum. İşin acı tarafı habere yalan da diyemiyorum çünkü hakikaten Aykut böyle karar vermiş olabilir. Neyse Lens yarın gelicekmiş İStanbula ozaman belli olur herşey.

bonservisi çok yüksek değil zaten ama fb'den yıllık 4m istiyor o yüzden kulübüne teklif dahi yollamadılar
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten gelmek istemediği için 4m çekiyor, herif geçen sene futboldan soğumuştur fb'de. kendisine ayak uydurabilecek tek kişi yoktu resmen 15 metreye pas atamıyordu orta saha. statta taraftar yok, başkan aziz, teknik direktör takımı sallamıyor.

ha diğer taraftan kjaer skrtel rvp valbuena 4m'dan fazla alıyorsa lens'in de 4m istemesi normal.
Sosyal ağlarda paylaş

Aykut'un asıl isteği takım olgusunu oluşturmak. EL'de yarı final onyadığımız sene kadro bundan iyi değildi açıkçası.

Benfica içerde ilk maç:

Volkan Demirel
Egemen Korkmaz
Joseph Yobo
Reto Ziegler
Gökhan Gönül
Mehmet Topal
Raul Meireles
Cristian Baroni
Moussa Sow
Dirk Kuyt
Pierre Webo

Deplasman:

Volkan Demirel
Egemen Korkmaz
Joseph Yobo
Reto Ziegler
Gökhan Gönül
Caner Erkin
Cristian Baroni
Selçuk Şahin
Salih Uçan
Moussa Sow
Dirk Kuyt

Adam akıllı bir forvet ile oldukça iyi iş yapar bu takım.

Oynadığımız futboldan büyük ihtimalle nefret edeceğiz ancak istenilen sonuçları alacak.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadro baroni ve selçuk hariç net iyiymiş ya şimdikine göre

kjaer transferinde de akıllı davrandı aziz, adamın iki yıl kalan kontratının maaş fazlasını yedirmiş bonservise

sağ koridor, tek yönlü yetersiz orta saha, anlamsız pahalı ve parası kadar oynamayacak on numara ve yatış santrafor transferlerinden ikisi kesin ya
Sosyal ağlarda paylaş

Yabo dayııı. Tandem iyiydi ya FB'nin o zamanlar, Egemen de çok canavar oynuyordu, gerçi Fener'in stoper ikilisinin kötü olduğu zaman hatırlamıyorum son yıllarda.

Bir de kadroyu çok beğenmemişsiniz ama Sow-Kuyt-Webo üçlüsü o dönemde müthişti. Hatta Aykut gittikten sonra Ersun'un hücumcu oyununda daha da coştular. Şu an mesela ileri üçlüde Ahmethan-Valbuş-Dirar çıkıyorsun. Arkalarındaki diğer 3'lüye bakıyorsun 2x çapa+Alper, Alper Graz maçında müthişti ama bu adamın sürekliliği yok. 3'lü orta sahada çift 8 numara oynatır diye düşünüyorum Aykut, bu durumda Josef'in önünde Alper-Ekici oynar, Anadolu takımı seviyesinde kusura bakmayın. Defans 4'lüsü iyi ama Kjaer'nin gitmesine rağmen, hatta ikinci bir 4'lü çıkar yedeklerden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...