Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

said:
Aslında G.Saray’ın planı en azından devre sonuna kadar Tudor’la devam etmekti. Ancak Hırvat hocanın Malatya’da yine 3’lü defansa dönmesi, sonunu getirdi. 5-1’lik M.Başakşehir yenilgisi sonrası hem başkan Özbek hem sportif direktör Cenk Ergün, Tudor’u, “Macera aramayalım. Taktik değiştirmek takımı olumsuz etkiliyor” diyerek uyarmıştı. Ancak Tudor dinlemedi ve Yeni Malatya maçında takımı 3’lü savunmayla oynattı.

Bu ne sacmalik ya,Cenk Ergün takimin yardimci antrenorumuymus.
Sosyal ağlarda paylaş

Belki adamın niyetide gitmekti zaten, herif ailesini daha geçenlerde geri gönderdi. Tazminatınıda aldı gidiyor işte mis. Bu kadar eleştiriyi kaldıramadı, hoş gerçi anca vurdum duymaz ve egosu şişik insanlar kaldırabiliyor. Basın sana şamar atıyorsa sen daha büyüğünü atacaksın :P Tudora yaptıklarını Terim e yapabilir ler mi mesela, herif hepsinin alnını karışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Onu bende düşündüm, yarım dönemlik teknik adam lazımdı mesela mayısda seçim olsaydı. Adama yarım dönem gel bir dene deseler bedava bile yapardı yeterki şans verilsin.

Ama yönetimin başka hesapları var herhalde. Birde tüzük nasıl hemen 1 ay sonraya seçim koyabilmeye izin veriyor anlamadım, senin yönetimin aşağı yukarı zaten hazır, millete bir anda hadi bakalım listeni 2 hafta içide ya ver ya kaybol diyebilirsinki. Ayrıca bu kadar acele liste hazırlayıp kazanan muhalefet adayının yönetiminden ne kadar hayır gelir, sağlıklı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

olay şu diye biliyorum;

özbek brothers Terim gelsin istiyor, yönetimde falan gelmesini istemeyenler var. (benzin döküp kendimi yakarım bile diyenler varmış sadsaf)

Terime karşı çıkanlar başkana baskı yapınca falan bunlardan kurtulmak için seçim kararı almış.

Ben başkan adayı çıkacağını düşünmüyorum. Gs'de zaten mayıs 2018'de bir seçim daha var, 5 aylık yönetim olacak bu, o yüzden muhalefet mayısa kasar bence bu seçimi özbek'e bırakırlar adaysız
Sosyal ağlarda paylaş

risk almıyor ki zaten ?

terim gelsin istiyor, yönetimde çatlak sesler var. şuan terim gelse yönetimde sorunlar çıkacak.

erken seçime git, listeni yenile terimi isteyenlerden yönetim kur. sonra terimle başarı gelirse mayıs kongresinde zaten seçilirsin, yoksa mayısa aday olacak yüzün olmaz zaten.

kendince doğru bence
Sosyal ağlarda paylaş

Bizde ileriye dönük diye birşey yok malesef. Sabredin 2 seneye harika olacağız desen kim kabul ediyor?

Hıncalın yazı var bu arada

http://www.milliyet.com.tr/erken-secim-karari-icin-bomba-galatasaray-2575408-skorergaleri/?PAGE=5

eski tüzükte varmış seçim maddesi, şimdi seçilirse 3 sene yapıştırmaya çalışacak. Bu yönetim bildiğin çakal ya.15 gün içinde kim ne liste hazırlayıp versin.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

olay şu diye biliyorum;

özbek brothers Terim gelsin istiyor, yönetimde falan gelmesini istemeyenler var. (benzin döküp kendimi yakarım bile diyenler varmış sadsaf)

Terime karşı çıkanlar başkana baskı yapınca falan bunlardan kurtulmak için seçim kararı almış.

Ben başkan adayı çıkacağını düşünmüyorum. Gs'de zaten mayıs 2018'de bir seçim daha var, 5 aylık yönetim olacak bu, o yüzden muhalefet mayısa kasar bence bu seçimi özbek'e bırakırlar adaysız

https://3.bp.blogspot.com/-MYSV8_gWW5k/WM-NAN5mM2I/AAAAAAAAEww/wrUPcoenQyw1GVkzznZlg5UWIXLh45i_wCLcB/s1600/duygun-yarsuvat.jpg

diyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Belki adamın niyetide gitmekti zaten, herif ailesini daha geçenlerde geri gönderdi. Tazminatınıda aldı gidiyor işte mis. Bu kadar eleştiriyi kaldıramadı, hoş gerçi anca vurdum duymaz ve egosu şişik insanlar kaldırabiliyor. Basın sana şamar atıyorsa sen daha büyüğünü atacaksın :P Tudora yaptıklarını Terim e yapabilir ler mi mesela, herif hepsinin alnını karışlar.

eleştiri mi? Adama bi ana acrat sövülmediği kaldı. Şu ortamda nası düzgün çalışabilirdi ki zaten?

Adam zirve yarışının içinde ligin ilk yarısını geçmiş. Takımdaki bariz eksik bazı oyuncuların alternatifinin olmaması. Transfer yapacaksın, ikinci yarıya yine yaldır yaldır girecek. Olacak olan bu kadar basitti.

Ama her basın toplantısında terbiyesiz seviyesiz sorular, acaip bi baskı. Sanki takım 10uncu.

Anlaşılır iş değil walla.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...