Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Tudor insan ilişkilerinde de çok sıkıntılı adam, futbolculara da trip atmış giderken, tokalaşmamış bile, basmış gitmiş. Basınla sürekli kavgalıydı, başkanla atışıyordu. Tamam adamın çok üstüne gidiliyor ama insan ilişkileri yönetiminde çok zayıf o da. Teknik direktör dediğin adam bir yerde müdür gibi bir şey, altında çalışanları takımını yönetmek için insan ilişkisi yönetimine ihtiyacı var. Hele altındakiler 20li yaşlarda ergen, eline akla hayale gelmemiş para geçen ve milyonlarca insanın hayranı olduğu adamlarken yönetimleri haliyle çok daha zor, hepsinin ego tavan.
Sosyal ağlarda paylaş

adam eğer kendini futbolcuların yediğini düşünüyorsa, TS'de ersun'u yedikleri gibi vedalaşmadan gitmesi gayet doğal.

senin başına gelse gidip celladının elini sıkıp şans diler misin ?

ayrıca bu adam brumayı falan kadro dışı bırakınca övülmüyor muydu oyuncu yönetimi ? şımarıkları adam ediyor falan diye ?
Sosyal ağlarda paylaş

sinan olayı pek tudorluk değildi sanki ya..

gitmek istedi teklif meklif falan geldi, gemileri yaktı adam, taraftara trip attı.

transfer yatınca da kaldı kenarda işte. tolga falan da tutunca, takım iyi sonuçlar alınca zaten sinan silindi gitti.

futbolcular yedi gibi şeyler konuşulmaya başlandı o yüzden yazdım onu
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen gs taraftarının abartması bir balon.

evelki sene eren derdiyok ortadoğu ve balkanların en iyi golcüsüydü şimdi oyuna girince küfür yiyor.

tolga ciğerci orta sahada 3 atiba kuvvetindeydi ama hali ortada, biraz sizin oyuncu değerlendirmenizdeki eksiklikten olduğundan büyük görüyorsunuz bazı oyuncularınızı.

lig koptuktan sonra oynadığı maçlarda kral yaptınız sinanı da
Sosyal ağlarda paylaş

Sinan büyük oyuncu diyen yok, ama gayet potansyelli oyuncu Sinan. Potansyeli kazanılabilirse de sağlam oyuncu olur. Ama "Sinan 150 milyon euro" diye gezmiyoruz biz etrafta :)

Eren için de süper falan diyen valeq vardı, biz mevcut şartlarda alınacak iyi forvet diyorduk. Tolga ilk geldiğinde gayet iyiydi. Sonradan bozuldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Sinan büyük oyuncu diyen yok, ama gayet potansyelli oyuncu Sinan. Potansyeli kazanılabilirse de sağlam oyuncu olur. Ama "Sinan 150 milyon euro" diye gezmiyoruz biz etrafta :)

Eren için de süper falan diyen valeq vardı, biz mevcut şartlarda alınacak iyi forvet diyorduk. Tolga ilk geldiğinde gayet iyiydi. Sonradan bozuldu.

ama oguzhan 150 mln len mq
Sosyal ağlarda paylaş

eren gayet iyi topçu, gs kullanamıyor/kullanamadı. ben geçen seneden beri diyorum keşke bjk'de olsaydı.

ha gerçi cenk varken tabii saçma ama atıyorum gs bugün çöpe atıyoruz dese, bjk direkt cenk'i satıp rotasyona onu falan alabilir atıyorum.

sinan'da iyi potansiyeldi de hiçbir şekilde geliştiremedi kendini. zirveyi görüp 2sene yatan adamdan da bir bok olmaz artık tekrar kendini bulsa bile ki aradaki olaylar malum. sürekli sözleşme kapmak için yaptırdğıı haberler menajerinin falan daha beklentiye girmemek gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

O zamanki galatasaray'ın iyi ya da kotu oldugunu asla bilemeyecegiz cunku Tudor ilk 8 haftada kazanan taktigi ve sistemi 9. haftadan sonra hic bir macta kullanmadı ve kayıplar da orada basladı. Kayıpların fiksturden mi Tudor'un taktik "deha"sından mı kaynaklandıgı bu durumda yorumlanamaz kalmıstır.

Kayıpların tudor'un taktik "deha"sından kaynakladıgını dusunenler haftalardır, aylardır bu adam gitmeli diye yazıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

gs'nin ekstra aldığı hiçbir puan yoktu o dönem, anlatmaya çalıştık ama olmadı sadfdsa

gs kötü değildi ama iyi denecek bir şeyde yoktu. belirli bir kadro kalitesi var, o kadro kalitesinin onları yapması gerekiyordu zaten.

bjk niye eleştiriyorum mesela. kadroya oranla gayet başarısız bi takım ligde. yapılan yatırımın karşılığı şl'de 10 kat fazlasıyla alınıyor olsa da ligde daha çeyreği alınamadı.

gs yatırımının karşılığını alıyordu, bu onları iyi bi takım yapmazdı ama.

yani gerçi iyi takım neye göre kime göre. belirli bir hedef doğrultusunda sistemli ilerleyen ve amacına bir şekilde ulaşan her takım iyi takımdır aslında teknik olarak sadfsadf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...