Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E3 2017

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

razzRaziel said:

öküz bunlar hakkaten, anca duygulara oynayın risk almayın yeteneksizler

https://www.youtube.com/watch?v=keI83oLw-_4

yok beya, en başta yapmaları gereken buydu zaten abi? yani önce hd remastered ile bi emişleme yapmasalardı tabi keşke de, orjinal oyuna hiç dokunmadan sadece network gavatlıklarını düzeltip güzel bi 3d implement etse gayet temiz derdim, yapıyolar gibi görünüyo. tabi gidip de buna 40 dolar falan derlerse meh.
Sosyal ağlarda paylaş

let the fight begin

yok lan şaka (:D ama sitem edeceğim yeter gari

Bone said:

Yabgu said:

Şu Battlefield 1 DLC'si için biraz daha detay görseydik ya. Sarıkamış falan olacak mı acaba.

Sarıkamış, 90bin askerin yollandığı ve tek bir kurşun atılmadan hepsinin donarak öldüğü "Savaş" değil miydi?

evet, bence olsun. DLC olarak gelsin bu da. müthiş olur.

Rus ordusu, Birinci Dünya Savaşı konulu bir oyuna geliyorsa, Osmanlı İmparatorluğu'nun da dahil olduğu bir multiplayer hatta birden fazla haritanın olması lazım. Benim demeye çalıştığım bu.

Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Paradox içerisinde boğulmuşsunuz.

Bir grup duygusal davranıyor "Osmanlı olmasın kendimizi mi öldüreceğiz" diyor, laf çakıyorsunuz. Ama 90 bin şehidin olduğu harita ya da cephe adı geçince duygusala bağlıyorsunuz.

Bir grup realist davranıyor, durumu kabulleniyor ve oyunu oynuyor, yeni gelen içerikle "Bizle alakalı içerik artsın" diyor, yine laf çakıyorsunuz.

Sizi memnun etmek için ne yapmak lazım?

Senden sonra da iki kişi yorum yazmış. izmir gilsin dinizi dikilim, çinikilli gilsin tipi titilim givirliri. Tam bir kahkaha tufanı teşekkürler beyler.

Bu arada zaten 3. DLC ile multiplayer'a Çanakkale haritası eklenecek. Bunu açıklamışlardı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Black Flag'in deniz savaşı kısımları şahaneydi. Yeni oyunluk materyaldi zaten ki yapmışlar.
İyi süslemişlerse iyi detaylandırmışlarsa hayvan gibi oynanır.

o yıla göre idare ederdi ama 2 metre gittikten sonra gemi spamleniyodu, canlı bi dünya yapamıyo ubi, hep yavan mk.
bu oyunda işte 5v5 demişler, free roam takılıp canlı bi dünyada şöyle bi oyunu single oynayıp, üstüne 5v5 modu yapsalar neysede, nerde ubide o yetenek. Rockstar dan feyz alsa şu yapımcılar da millet verdiği paranın hakkını alsa, 10 saat oynadıktan sonra sıkılıp tekrara bağlayacağın bi oyun olcak yine. 2-3 kallavi streamer oynar 1 hafta millet hypelanır, 2 hafta sonrada yüzüne bakmayacağın bi oyun olcak sonra, uğraşılmış bişey değil gibi gözüküyo.
Sosyal ağlarda paylaş

sea of thieves ile kıyaslanamaz çünkü çok farklı türleri. biri karakter bazlı diğeri gemi bazlı en basitinden. sea of thieves çok tatlı görünüyor ama gameplay konusunda benim onda da sıkıntılarım var. setting süper, artwork süper, dalgalar falan AMAGAD fakat pvp noktasında napıyosun mesela? pistol var duf duf sık, ilk vuran öldürdü what?

"keşfetme" olayı çok sanal ve çok hızlı ölüyor.

geriye pve ve pvp kalıyor (eğer bir şeyler inşa etme ıvır zıvır komün güdücü şeyler yoksa) o tarafta da hiçbir şey göstermiyorlar yıllardır.

anlamsız moblar, anlamsız bir kombat.
Sosyal ağlarda paylaş

İkiside aynı dönem çıkacak Korsan oyunu olarak nitelendirildiği için illa kıyaslayan olacaktır ama evet farklı türler gibi duruyor. Gerçi ikisi içinde çok detaylı açıklamalar hala yok. Blackflag'de de karaya çıkıp birşeyler yapılıyordu. Gösterdikleri MAP kısmına bakınca bunda da illaki birşeyler koymuşlardır diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Bir ton şey yapılacak koca mapi 30 kişiyle limitleyen ve ona rağmen bir sürü sorunla uğraşan Rockstar'dan mı bahsediyoruz. Kalsın feyz almasınlar daha iyi.

Blackflag'den daha iyi görünüyordu zaten. Bence gideri var ama şimdide Sea of thieves ile kıyaslanacak..

ben ondan bahsetmiyorumki, ayrıca burda 5v5 diyo yine 10 kişisin koca okyanusta?

demek istediğim elinde süper bi malzeme var "korsan" "korsanların altın çağı" yap işte adam gibi open world single player üstüne bide 5v5 mi yaparsın 10v10 mu yaparsın pvp modu getir online. Tabi bu single player da tekrar etmesin kendini veya ne bilim gta gibiden kastım canlı bi dünya yap, npcler canlı hissi katsın dünyaya, git ne bilim gerekiyosa 5 dk bomboş denizde sonra ufak bi adaya denk gel, orda random npcler olsun kendilerince bişeyler yapsınlar sen dahil ol, hatta yetmedimi rpg havası kat biraz, gir onlarla konuş "rom yokmu bilader" çek, kavga çıkar veya tayfana kat ne bilim o lavuklardan hazine haritası al,limanlara git sahillere git mekana gir olay çıkar. O kadar çok şey yapılabilirki ama adamlar düz, blackflag vardı lan bizim 2 modlayalım online yapalım diye korsan oyunu yaptık diyolar uyuz oluyom 2017 yılında hala şöyle şeylerle gelmelerine. Orda kendi şakşakçılarına alkışlatıyolar 2 haftalık oyun yapıyolar 60$ dan iteliyolar. Korsan oyunu böyle olmaz abi kusura bakmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun hakkında çok detaylı bilgi sunmadılar zaten benim dediğim o. Yani şu an ne desek havada kalıyor. Belki var belki yok.
Bize denizde kapışan 2-3 gemi gösterip bıraktılar. Karakter namınada hiç birşey göremedik. Orada bir kaptan var bağırıp çağırıyor.

Zaten ellerinde Blackflag gibi eksikleri de olsa beğenilmiş bir korsan oyunu var ve bunun üzerine birşeyler koyarak yeni oyun yapmaları gerekiyor. Kuru kuru 2 gemi koyup kapıştırsan zaten kimse almaz o oyunu. Bu kadar aptal olamazlar diye düşündüğüm için havada kalıyor herşey.

Content olarak diğer dediklerine katılıyorum, Korsan dünyası iyi bir single/coop RPG oyun için yeterince öğe barındırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

her oyunun süper derin içeriği olmasına gerek yok, gameplay tatmin edici olduktan sonra 5v5 düz arena pew pew oyunu da keyifli olur. battlerite mesela veya for honor. önemli olan yaptığın tür içinde gereksinimlerini deliver edebilmek. o da ubisoft'un yapabildiği bir şey değil. r6 dışında her title half assed kalıyor aylarca. benim o demoda tek sıkıntım gameplay'ın competitive edge'ı olmaması ve çok tek düze olması. arena oyununda gameplay olarak tatmin edici bir şey olmazsa 1 ay bile gitmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...