Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Su icsem yariyor"un bilimsel kanitiylan geldim

di

Öne çıkan mesajlar

DNA testi yaptirdik hanimlan, benim sonuclarda soyle iki sey diyo;

said:
A low fat diet may lead to increased waist circumference but a diet high in monounsaturated fat protects against increased waist circumference and may lead to reductions in BMI.

said:
Decreasing calorie intake and increasing physical activity through walking is not associated with weight loss.

ki bayadir "ulan o kadar hareket ediyorum, duzgun besleniyorum, bi halt olmuyo" diye dolaniyodum.

Yeme aliskanligini degistiricem bakalim, nolcak gorcez.
Sosyal ağlarda paylaş

benzinsiz zayıflıyosunuz abi. yaptgıınız şey zayıflamaktan cok vucuda gerekli ne varsa kaybetmek yağ olur kas olur.

onun yerine gün içinde yaktıgınız 3000se 2900kalori olcak şekilde (spor yaptıgınızı varsayıyorum)

Yüksek yağ - yüksek protein - çok düşük karb

veya

Yüksek carb - yüksek protein - çok düşük yağ.

her haftada bir 100 kalori düşürürsünüz. 2000e gelene kadar mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

DNA testi yaptirdik hanimlan, benim sonuclarda soyle iki sey diyo;

said:
A low fat diet may lead to increased waist circumference but a diet high in monounsaturated fat protects against increased waist circumference and may lead to reductions in BMI.

said:
Decreasing calorie intake and increasing physical activity through walking is not associated with weight loss.

ki bayadir "ulan o kadar hareket ediyorum, duzgun besleniyorum, bi halt olmuyo" diye dolaniyodum.

Yeme aliskanligini degistiricem bakalim, nolcak gorcez.

1. abi yuksek zeytinyagi fistik vs kullanarak alacagin yag miktari 1 kg degil sonucta. cok genel konusuyor ve herseyi kapsiyor. zaten yemen gerekiyor bu yag tipini. essantial fat deniyor ya onlar iste yememen hatali. balik yagi zeytin yagi fistik ezmesi vs gibi seyler. ha dna testinde abiler sana bunlardan gunde 1 kg ye dememislerdir zaten diyemezler.

2- yurume yaparak zayiflayamassin bir sure sonra denmis ki normal, 2 yasindan beri yuruyen bir organizmanin bir sure himbilliktan sonra tekrar yuruyerek bir yere kadar zayiflamasi normal ama sonrasinda zaten bunye etkilenmez cunku kac on senedir yuruyorsun.

genel insan normlarina gore bir test sonucu olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...