Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Death Note - Netflix [2017]

Harvey

Öne çıkan mesajlar

Bence de fena durmuyor. Animedeki o japon havasını tam yakalamaya çalışmak kolpa gösterecekti, böyle ameriganlaşarak çekilmesi daha iyi.

Yorumlarda şunu gördüm tısladım asdf

said:
"Japan should respond by taking american classics and "remaking" with pure japaneseness
I can't wait to see Forestu gampu"

Sosyal ağlarda paylaş

amariganlaştırmak = ucuz aksiyon (patlama efektleri, polis kovalamacaları vs.) ve sikko bi aşk hikayesi koyma ile oluyor.

hayır mangada fiziksel aksiyon bir tek according to keikaku kısmında var o kadar yani. mind games üzerine kurmaları lazım da, o kadar içsel monologu holywood izleyicisi çekmez.

willem dafoe'e makyajı bassan direk ryuk çıkar zaten. tek güzel yanı o.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

Amerikan versiyonu için bence fena değil. Kendi ülkelerinde filmleştiremediler şunu. Onlardan kat kat daha iyi gözüküyor. Bir de haliyle biraz da günümüze uyarlayacaklar. Heyecanlandım ben :)

live action var ya kendi ülkelerinde ama bayağı kötüydü. kesitlerine bile katlanamamıştım ben asdfdsa
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
senko said:

kendi çizgifilmlerindeki malzeme bitiyor tabii
321 farklı x-men çektikten sonra
şimdi japon klasiklerine geçmişler, japonda ekmek çok gerçi 10 yılını rahat kurtarır hollywood'un.

naruto'dan bi harry potter uzunluğunda seri rahat çıkar.

Naruto'dan Yalan Rüzgarı da çıkartırsın sıkıntısız, o kadar uzadı.

Yalan Rüzgarı bu arada 44. sezonunda, 11000. bölümünü yayınladılar.

http://www.imdb.com/title/tt0069658/?ref_=fn_al_tt_1

Bu arada fragmanlara bakarsak sırf Light için seçtikleri tip bile bas bas "ben ucuz prodüksiyon olacam, tırt olacam" diye bağrıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

L felaket ya. içine etmişler karakterin SJW agenda yüzünden.

"Why does L talk like Barack Obama?" said:

Rewendor said:

Bu arada fragmanlara bakarsak sırf Light için seçtikleri tip bile bas bas "ben ucuz prodüksiyon olacam, tırt olacam" diye bağrıyor.

abi Light normalde ülkedeki en zeki kişi. burada doritos crowdına yakın olsun diye twilighttan kopma bi karakter seçmişler işte. mind games falan kim uğraşıcak ona kafa yormayla.
Sosyal ağlarda paylaş

Katılmıyorum,

10 senedir animeyi izlemeyip de burada spo verdin diyen öküz illa ki çıkar patide.

L bariz daha zeki, Light elinde daha güçlü kağıtlar olduğu için, hatta ona rağmen kaybedecekken sırf senaristler torpil geçip kıçından kural uydurduğu için kazanıyor sadece :)

edit: spo'ya aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi L'in zenci olması ne afedersin ya

Manga karakterlerinden en son hangisini zenci yaparsın deseler L derim.

neyse genel olarak izlerken trailerı utandım, ucuz amerikan aksiyon filmi gibi gözüküyor.

Ağır psikolojik film yapabilirlerdi de yememiş. Hoş death note lu shinigamili falan da live action'da ciddi durmuyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...