Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taunt Potato Club (Rexxin ordaki kumpirci)

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

khalad said:

Bugün sonunda gidebildim. Menü gerçekten çok yaratıcı olmuş ve kumpir olayına yeni bir renk getirmiş arkadaşlar. İstanbul'da olan arkadaşların veya yolu İstanbul'a düşenlerin muhakkak denemesini tavsiye ederim. Fotoğrafı paylaşamadım şu an ama fırsat bulduğumda paylaşacağım. Ellerinize sağlık ve bol kazançlar.

bu yorumları yemeksepetinde falan yap, beleş gazoz içtin mi sen ondan haber ver???
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

khalad said:

Bugün sonunda gidebildim. Menü gerçekten çok yaratıcı olmuş ve kumpir olayına yeni bir renk getirmiş arkadaşlar. İstanbul'da olan arkadaşların veya yolu İstanbul'a düşenlerin muhakkak denemesini tavsiye ederim. Fotoğrafı paylaşamadım şu an ama fırsat bulduğumda paylaşacağım. Ellerinize sağlık ve bol kazançlar.

bu yorumları yemeksepetinde falan yap, beleş gazoz içtin mi sen ondan haber ver???

Maltepe'de oturuyorum nasıl yemeksepetini kullanayım :D

içtim gazozu ve kesin bir daha gideceğim hatta yarın belki kadıköy'de olacağım uğrayabilirim belli olmaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

totemic said:

khalad said:

Maltepe'de oturuyorum nasıl yemeksepetini kullanayım :D

içtim gazozu ve kesin bir daha gideceğim hatta yarın belki kadıköy'de olacağım uğrayabilirim belli olmaz :D

yarın için umutlarını yüksek tutma. kapalı olma ihtimali var
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Yeni bir şube ile karşınızdayım. Taunt potato club bostancı-göztepe arası minibüs yolu,sahil ve bağdat caddesi üzerinde servise başladı.

Mekan şaşkınbakkal ayı, Ortaklık kurduk taunt üzerinde Şaşkınbakkal ayı'ya gidip gönül rahatlığı ile istediğiniz kumpiri söyleyebilirsiniz.
şuan yemeksepeti üzerinden siparişler ,pazartesi günü telefon ile siparişede başlıyoruz.

telefonda her seferinde ne istediğinizi söylemenize gerek kalmayacak,telefon sipariş sistemi kuruyorum 1kere kayıt oluyorsunuz sonrasında arayıp " bana her zamankinden" diyip kapatabilirsiniz. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...