Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taunt Potato Club (Rexxin ordaki kumpirci)

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

adamınbiri said:
Benim mesleki amacım,insanların aslında uygun fiyata lezzetli bir şeyler yiyebileceğini kanıtlamak, dışarıda 15 lira vererek üzerindeki tüm ürünler konserve olan kumpirde yiyorsunuz.

Ben mantarı üşenmiyorum (ki 10 kilo mantarı kesip pişirmek 20 dk mı almıyo zaten) kesiyorum

Haydarimi kendim yapıyorum,acuka,şakşuka,Arnavut çiğeri bunların hepsini kendim yapıyorum dükkanda.Her sabah 5te hal'e gidip ürünleri alıyorum.

Sizlerden isteğim benim dükkanıma gelin para kazandırın değil, benim gibi emek harcayıp lezzetli ürünler çıkaran insanlara karşı,herşeyi fabrikasyon olan ürünleri (arada fiyat açısından uçurum yoksa) tercih etmemeniz.

böyle insanları görünce mutlu oluyorum ya. iyi uğraşıyormuşsun.

keşke böyle üşenmeden kendi hazırlayan yerlerin listesi olsa da sırf onları tercih etsek.
Sosyal ağlarda paylaş

subesi ibaresine gerek yok ki..hani devlet sirri degil yapilan is..kumpir..abinin farki alternatif yaratmak..ankara da gidin emege bahceliye..taze malzeme el emegi goz nuru pakete de baslarsaniz olur..3 4 kisi olun ..kelepir dukkan bulun..taze malzeme kullanin..alternatif yaratin..heryerden gelirler..
Sosyal ağlarda paylaş

Cumartesi akşamı muradıma erdim ve sonunda gidebildik. Bir kez de buradan teşekkür edeyim, gerçekten yediğim en iyi kumpirdi. Karides kalmadığı için Laraken biraz bozuldu gerçi ama olsun asdfasdf. Dananın dediği kısmen doğru, altı üstü kumpir sonuçta ama malzemeyi kaliteli kullanmak, bir çok sosuna kadar itinayla yapmak ve bunu düzenli olarak yapmak, kısacası emek vermenin sonucu kumpirde bile gösteriyor işte kendini. +rep.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...