Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taunt Potato Club (Rexxin ordaki kumpirci)

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

adamınbiri said:

Lopeth said:

herkes seviyor kumpirleri, ok tamam

para kazanabiliyor musunuz bari? 5 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?

bişeyler giriyor cebimize,

2 hafta sonra şaşkınbakkal şubesi açılınca daha çok giricek inş.

evet 2 hafta sonra bağdat caddesindeyiz bekleriz.

2 hafta dedim ama siz onu 3 yapın en iyisi ne olur ne olmaz.

bir yılda 2. şubeyi açacak kadar kazanmışsın helal.

forumda gördükçe sürekli gideyim diyorum, kadıköye her geçişimde unutuyorum. geri dönerken aklıma geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

hayır o saatlerde malgir yok kumpirleri bana kitlemeye çalışıyor.

vejeteryan seçenek aslında bolca var ama bizim yarattığımız menü olarak az var o konuda haklısınız

ve ve ve dükkana gelip paticik diyene gazoz veriyoruz sırf o özgüven için başka bişey değil.

dükkanda müşteri varken gelip yok mu beni öven diye bağırın kumpiri bile yarı fiyatına veririm. (ama dükkanda kamera sistemi var sonra youtube'a koyarım ona göre)

abi bu arada halam kadıköy 13.noteri oldu.(nazik asker)ne biliyim işin falan düşerse yada lazım olur vb.fatih,arkadaşım dersin.:D gerçi pek sevmez beni ama olsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

Lancelion said:

franchising verin pls avrupaya acilalim

ona daha var ya ama avrupa açmak istersen bi DM at bana özel yöntemlerimiz var :d

ayrıca noter tanıdık var diyip sonra beni sevmez demek pek işe yaramadı aehfueahufah

noter tanıdık değil öz mü öz halam(babamın kardeşi) adsaad

abi hayata bakış açılarımız farklı o yüzden arada zıtlaşıyoruz halamla onun haricinde iyiyiz ya merak etme git sen
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün sonunda gidebildim. Menü gerçekten çok yaratıcı olmuş ve kumpir olayına yeni bir renk getirmiş arkadaşlar. İstanbul'da olan arkadaşların veya yolu İstanbul'a düşenlerin muhakkak denemesini tavsiye ederim. Fotoğrafı paylaşamadım şu an ama fırsat bulduğumda paylaşacağım. Ellerinize sağlık ve bol kazançlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...