Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Ben 10 gündür hearthstone expansion çıkalı beri az baktım shroud'a. Bu loot getiren adam yeni çıktı heralde.

Ama onun dışında bu nasıl bir shroud nefretiymiş ya adamdaki ahaha. Grimmz gibi, her öldüğünde stream sniper veya cheat site ağlayan, götü aşırı kalkık ve o kalkıklık kadar oynayamayan apaçi örneğini vermeyin pls.

Grimmz bu saydıklarım sebebiyle overlay koyuyor zaten. Shroud ise eğleniyor. O yüzden uğraşmıyor genelde. Ha arada onun da çok sıkıldığı ve overlay koyduğu oluyor ama nadir sayılır.

Herifin kill sayısı enflasyonu falan da abartılacak kadar yok. Adam açık ara en iyi oynayan adam falan gerek aim gerek taktik gerek awareness. Saçma bir boyutta adam.
Sosyal ağlarda paylaş

https://clips.twitch.tv/JoyousTawdrySalmonWutFace

aga lootdeliviryguy yeni patch'de gelen haritada sanırım her oyunda fln loot getirdi shroud'a, abartmıyorum

hayır yani grimmz cami yaptırtmış,köprü diktirtmiş,sebil koymuş sokağa diye övmüyorumki
adam overlay koyuyor hıyarlar kolay kolay bulamıyo
shroud bunu yapmıyor

bunu dedim diye grimz fanboyu olmuyorum, herkesi kendiniz gibi bilmeyin :)
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

AGA OLANLARI yazıyorum uydurdugum şeyler değil o yüzden boşuna hater deme bana

ama sen iyi fanboymuşsun

fanboy olacak bir şeyim yok. adam muhteşem oynuyor. kuvvetle muhtemel en iyi pubg oyuncusu. sıklıkla 20 kill üzerine çıkan en iyi oyuncuya
"oyun başında stream sniper öldürüyor yeaaaaaa" dersen milleti yanlış bilgilendirme diye düzeltirim yani.

34 kill mesela al:
http://www.youtube.com/watch?v=Oau1tIdWcGc

test server'ında 5 kere troll'ün biri loot getirdiği için shroud kötü oyuncu veya kötü streamer olmuyor. zaten çok büyük ihtimalle test server'ında daha az kişi oynadığı için daha rahat snipelanıyordur. onun dışında adamın zaten en ufak ihtiyacı yok. böle 3-0'ken hakem bedava penaltı verdi 4-0 oldu, hakem sayesinde kazandınız diyen fanatikler gibisin asdfhuas.

neyse izleme canım sevmiyorsan. ona yapacak bişe yok. ama sanki adam 10 kill alıyor 5'ini tamamen bedava üstüne ölmek için koşan adamlardan alıyor gibi lanse etme.
Sosyal ağlarda paylaş

Shroud benim gördüğüm en iyi pro-oyuncu. Daha iyisini görmedim. Artı olarak karakteri iyi. hiphopçı gibi takılmıyor, ergen çıkışlar yapmıyor. Ministry of Gaming adayı bir adam yani.

Doc ise show adamı direkt. Ortalamanın üstünde oynuyor ama iyi show yapıyor adam. Streaming olayına yeni bir boyut getirdi, bir şova dönüştürdü adam. O yüzden seviliyor. Üstelik o da iyi bir adam olarak biliniyor. Stream'de de çok düzgün, destekleyici, pozitif söylemleri/nasihatleri var.

Yani eşi ile ne yaşıyor bilemiyoruz fakat şu kıza resist'lemek zor o kesin. Üstelik bir anda popüler olmuşsun, ödül üstüne ödül almışsın, ayda yüzbinlerce dolar kazanmaya başlamışsın; bu ünün sarhoşluğu var.

Umarım geri dönebilir bu işin içinden çıkıp.
Sosyal ağlarda paylaş

fln

sabonis said:

DoGMeaT said:

AGA OLANLARI yazıyorum uydurdugum şeyler değil o yüzden boşuna hater deme bana

ama sen iyi fanboymuşsun

fanboy olacak bir şeyim yok. adam muhteşem oynuyor. kuvvetle muhtemel en iyi pubg oyuncusu. sıklıkla 20 kill üzerine çıkan en iyi oyuncuya
"oyun başında stream sniper öldürüyor yeaaaaaa" dersen milleti yanlış bilgilendirme diye düzeltirim yani.

34 kill mesela al:
http://www.youtube.com/watch?v=Oau1tIdWcGc

test server'ında 5 kere troll'ün biri loot getirdiği için shroud kötü oyuncu veya kötü streamer olmuyor. zaten çok büyük ihtimalle test server'ında daha az kişi oynadığı için daha rahat snipelanıyordur. onun dışında adamın zaten en ufak ihtiyacı yok. böle 3-0'ken hakem bedava penaltı verdi 4-0 oldu, hakem sayesinde kazandınız diyen fanatikler gibisin asdfhuas.

neyse izleme canım sevmiyorsan. ona yapacak bişe yok. ama sanki adam 10 kill alıyor 5'ini tamamen bedava üstüne ölmek için koşan adamlardan alıyor gibi lanse etme.

Test serverindan once de vardi lootdelivryguy, test serverindan sonra
Her oyun gelmeye basladi, cunku shroud 'lootdeliviryguy nerde yaa' fln diye soyleniyor artik gelmediginde, stream'in bi esprisi oldu bananaguy gibi

Onun disinda da duzeltmen dogru degil iste, olan seyleri yaziyorum, her mac kafadan 10-15 stream sniper kesiyor herif, en azz, ve o hirtolarin cogu sadece meme tipler, adama ates bile etmiyolar bir cogu , senin bi sikayetin yok bu durumdan anladigim kadariyla
Ayrica
Shroud kotu oyuncu demiyorumki, adami ben cs den bilyom , attigini vuruyor eyv, ama stream'i bu saydigim seyler yuzunden bence tirt , bunlari dedim diye gelip tirat doseyip shroud guzelleyip 34 kill vidyosu koymak komik aga, babanin oglu mu shroud Ne bu Hirs?

Izlemiyom zaten cok , ama her izledigimde 'eeeh yine sacmaliga bagladi' diyip kaptiyorum,
Sosyal ağlarda paylaş

ben de izlemem twitch falan da şu 34 kill videosunu izledim valla zevkliydi. :D ha oturup adamlar 6-7 saat izleyip chatte muhabbet falan yapıyor. ona hiç anlam veremedim tabii. :D onun dışında youtube falan da izliyorum lets play eğer oynamak istediğim oyunsa fikir sahibi olmak için. ya da korku oyunu oynayamıyorum mesela ben ama merak da ediyorum, onları da izliyorum senaryosu vs. için.
Sosyal ağlarda paylaş

Izlenir yaslandikca daha iyi anliyorum niye izlendigini

Ama gozunuzde buyutmeyin aga adam doktorluk yapmio , atom parcalamiyo,oyun oynuyo Allansen

Disrespekti misal anlamiodum,bu sebegi noye buyutuolar die , kendisi de anlamamis heralde bigunde patlatti kendini iste

Simdi shroud u ovmece yarisi , reddite giryom habire shroud oyle adam vurdu aha buraya gelyom yok en iyisi shroud bak 34 kill i var kol gibi tufegi var fln eytere
Beee
Sosyal ağlarda paylaş

Twitch ortamı öyle biraz ama ya. Adamın sevdiği yayıncıya ufak bi laf et, laf ettiğin adam iplemiyor, izleyicisi anandan başlayıp dinden çıkıyor.

DoGMeaT said:

Ama gozunuzde buyutmeyin aga adam doktorluk yapmio , atom parcalamiyo,oyun oynuyo Allansen

Şu işte olay. İnsanlar nedense Allah gibi bakıyolar.

Ama dün ne koyduk ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...