Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Yani hatun zaten kimi istese elde edecek tarzda biri. Dr. o kadar gfuel ala ala bir yerde patlayacaktı :P sen her yayında cum cum cum cum ya ya ya ya dersen birine patlarsın yani. İşin içinde aile çocuk vs. olsa bile o kısmı umurumda olmuyor. Bana uygun saatte yayın yapan ve eğlendiren nadir bir yayıncıydı yazık oldu.

Bu açıklamayı da izleyicilerinden çok sponsorlara yönelik yaptı bildiğim kadarı ile aylık geliri son 1 yılda 100 bin $ gören biri bu işe ara vermesi cidden adamı delirtir, üstüne aile sorunları vs. yılın sonu kendisi için berbat bitecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Xcon said:

Dr. Disrespect aldığı bu gazla olacağı buydu bence yayın hayatı bitti.

Çünkü ortaya çıkardığı karakter tam bir zıpır sen bu olay üstüne geri dönersen her türden dalga konusu olursun. Bu kadar mesleki açıdan en üst noktaya ulaşmış iken; böyle yerin dibine girmek baya koymuştur adama. Ve bu aldatma olayı çok yakın bir zamanda oluyor hatun yine bir twitch yayıncısı craysounds twiter - @craysounds_ bunları net alemi 1 günde nasıl ortaya saçtı ve buldu taktir edilesi.

Hayır bu hatunun Dr. için arada atılan gel karımı becer tarzı troll twit mesajları altında direk selam beni bul diye attığı mesajının fotosunu bile herifler yakalamış, hatta birlikte aynı karede oldukları anları bulmuşlar. Dün açıklama üstüne hemen kim bu kimle aldattı derken her şeyi ortaya döktüler.

Aldattığı hatunda tam kendi yarattığı karakter gibi fırlama biri. Yaptığı etik olmasa da yayın hayatının kısmen bitmesi üzdü arada açar zevkle izlerdim. Kısaca net aleminde ünlüysen işin zor aldatma olsun yada bir fail anın vs. o kadar hızlı ortaya çıkıyor ki mal gibi ortada kalıyorsun.

Cray

nerden bulmuslar yahu hemen
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Xcon said:

Dr. Disrespect aldığı bu gazla olacağı buydu bence yayın hayatı bitti.

Çünkü ortaya çıkardığı karakter tam bir zıpır sen bu olay üstüne geri dönersen her türden dalga konusu olursun. Bu kadar mesleki açıdan en üst noktaya ulaşmış iken; böyle yerin dibine girmek baya koymuştur adama. Ve bu aldatma olayı çok yakın bir zamanda oluyor hatun yine bir twitch yayıncısı craysounds twiter - @craysounds_ bunları net alemi 1 günde nasıl ortaya saçtı ve buldu taktir edilesi.

Hayır bu hatunun Dr. için arada atılan gel karımı becer tarzı troll twit mesajları altında direk selam beni bul diye attığı mesajının fotosunu bile herifler yakalamış, hatta birlikte aynı karede oldukları anları bulmuşlar. Dün açıklama üstüne hemen kim bu kimle aldattı derken her şeyi ortaya döktüler.

Aldattığı hatunda tam kendi yarattığı karakter gibi fırlama biri. Yaptığı etik olmasa da yayın hayatının kısmen bitmesi üzdü arada açar zevkle izlerdim. Kısaca net aleminde ünlüysen işin zor aldatma olsun yada bir fail anın vs. o kadar hızlı ortaya çıkıyor ki mal gibi ortada kalıyorsun.

Cray

nerden bulmuslar yahu hemen

Reddit ve twit üstünden bilinen bazı yayıncı ve youtuber bilgilerine göre bu olay ortaya çıkıyor. Daha detaylı istersen reddit içinden bu bilgilere ulaşabilirsin.

''Cray'' ise bu olaylara daha en ufak cevap vermedi hatuna artık DrDicksErect diyorlar lol. Varsa ortada bir yalan direk cevap hakkı doğmuştu, Dr. içinde geçerli ama hala yalanlama yok.

Yalan olsa böyle bir iftira cevapsız kalmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

ailesiyle bi sıkıntısı yok, ailesinin onunla sıkıntısı var muhtemelen.

ayrıca kalkıp niye böyle bi açıklama yaptığını da anlamış değilim. böyle bir detayı vermesine ne gerek var ki? I need some urgent personal time off dediği anda bitti. kalkıp karımı aldattım onunla vakit geçirmem lazım stream'e bir süre ara veriyorum diye açıklama yapmak nedir ki..
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

ya aciklamayi muhtemelen sub'lara ve sponsorlara olan sorumlulugu geregi yapmistir. cok da detay vermemis ki zaten herkesin ogrendigi bi seyi kendisinin farkli bi sekilde anlatmasina da pek gerek kalmamis.

yaw ne alaka sub'lara sorumluluk. dersin işte ailemle geçirmem gereken belli bir vakit var önümde, belirsiz bir süre boyunca yayın yapamayacağım özür dilerim. Twitch'ten refund edebilirsiniz veya ben isteyenlerinkini refund edeceğim. dersin olur biter.

sponsor konusunda da, sana yıllık atıyorum 50bin dolar veren Asus'un adamı senin streamini kapattığını şu video ile öğrenmesin bi zahmet. özel olarak bütün 5-10 kaç tane varsa, sponsorlarıyla kontağa geçip açıklar durumu. onlara da aldattım demesine gerek yok haliyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Esh said:

O kiz kime gelse evliligi biter abi.

Yazik yani kotu denk gelmis.

Hani bazi durumlar vardir skini tutamazsin, bu da o tarz bisi kesin

yok abi böyle bir şey.

aldatmak elimin kiri diyen adamın ideolojisinden farkı yok bence.

sikini tutacan, çok zor bir görev değil.

buyuk olkma ye buyuk konusma abi =D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...