Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

toggie said:

ya aciklamayi muhtemelen sub'lara ve sponsorlara olan sorumlulugu geregi yapmistir. cok da detay vermemis ki zaten herkesin ogrendigi bi seyi kendisinin farkli bi sekilde anlatmasina da pek gerek kalmamis.

yaw ne alaka sub'lara sorumluluk. dersin işte ailemle geçirmem gereken belli bir vakit var önümde, belirsiz bir süre boyunca yayın yapamayacağım özür dilerim. Twitch'ten refund edebilirsiniz veya ben isteyenlerinkini refund edeceğim. dersin olur biter.

sponsor konusunda da, sana yıllık atıyorum 50bin dolar veren Asus'un adamı senin streamini kapattığını şu video ile öğrenmesin bi zahmet. özel olarak bütün 5-10 kaç tane varsa, sponsorlarıyla kontağa geçip açıklar durumu. onlara da aldattım demesine gerek yok haliyle :D

adam cikip şeffaf olucam size karşı hata yaptım telafi etmem lazım demiş işte. Yalan atıp ortadan kaybolsa daha buyuk cizilecek karizmasi heryerde konusuluyor cunku. Olayı sadece ailesi bilse dedigin mantıklı olur anca.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Milletin yillik maasini aylik kazanmasi abi adamin olayi

Karisi yaptirmistir ayrica, assholecugum cik surada bir rezil et bakayim herkese kendini sonra dusunuruz konusmayi demistir :D

adam hüngür hüngür ağlamazdı o zaman ya.

yenge evi terk etmiş gitmiş, adam da çocuğunu kaybetmiş onun acısını yaşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

açıklamayı bence karısının gözünde kredi kazanmak için yaptı aga , sublar sponsorlar kendilerine iyi baksınlar lol

ayrıca şu adamı NİYE seversiniz,tipi komik diye mi?

iyi oyun oynuo diye mi ?

bikaç kere izledim , sliick daddy fln diye gelen o sub sesi acayip uyuz etti, ayrıca sacma sapan tripleri bana anamsız geliyo

shroud'da tam bir nerd ergen , onu da niye izliyolar anlamıyorum

YA NİYE STREAMIR SİKLİYONUZ ABİ NİYE YA

açın kendiniz oynayın
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

ayrıca şu adamı NİYE seversiniz,tipi komik diye mi?

iyi oyun oynuo diye mi ?

bikaç kere izledim , sliick daddy fln diye gelen o sub sesi acayip uyuz etti, ayrıca sacma sapan tripleri bana anamsız geliyo

shroud'da tam bir nerd ergen , onu da niye izliyolar anlamıyorum

sürekli bi user interface değiştirmesi, slick dady club sesleri vs ben de sevmiyorum ama izletiyo komik adam.

onun dışında shroud sevmeyen gerçekten atsın kendini köprüden ya. daha iyi bi streamer yok heralde. hem gameplay olarak en iyi, hem götü kalkık değil, ölünce "garip bi şekilde öldüm hmmm bilemiyorum" falan demiyo. geyik yapabiliyo gerek chatle, gerek takım arkadaşlarıyla girdiğinde onlarla. baya alçak gönüllü, efendi adam gibi adam. müthiş yani.
Sosyal ağlarda paylaş

cok tryhard aga shroud bana gelmiyor

hiç cool değil sürekli çatallanmamış sesiyle küfür ede ede millete sıkması

ayrıca her oyun 10-15 tane stream sniper öldürüyor ÜSTÜNE KOŞARAK GELEN ÇOĞU SİLAHSIZ

aga loot service diye bi eleman her oyun son 10'da herife mermi ilaç getiriyo

kısacası koyim shroud'a

illa pubg streamırı lazımsa
andypro'ya bak , adam sakin,shroud kadar iyi oynuyor
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

senin izlediğin shroudla bizimki farklı demek. temiz 90-100 kere izlemişimdir streamini bazen 10 dakka bazen 2 saat. dediğin loot getiren elemana hiç rastlamadım. stream sniper da dediğin kadar öldürmüyor kesinlikle.

https://www.youtube.com/watch?v=vAjGbFH4hvU

20 kere gördüm, sen izlemiosun bence shroud
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

neutrino said:

shroud bi de izledigim en yetenekli, mantikli oynayan adam pubg'yi. digerleri gibi anlamsiz kahkahalar, zorlama tepkiler yok, izlerken yorulmuyorsun.

O zaman Viss izleyin abi, Viss şu dediklerinin timsali bir adam

abi ilk videoyu actim youtube'dan adam "FUUCCKK, JEYSUS CHRISTTTT" falan diye bagiriyordu kapattim.

fugglet'e devam dsf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...