Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Sonlarda çok etkisiz kaldım ben ya. Hiç göremedim adam madam. DIŞLADINIZ BENİ RESMEN.

Yalnız bütün prolar test serverında. Dün normal girdim bi maç, kötü bilirdim kendimi benden çok kötüleri varmış. 6 kill aldım kurşun yemeden. Adamlar karşıma çıkıp bakıyolar öyle anlam veremedim lol
Sosyal ağlarda paylaş

Sereglin said:

mokoko said:

https://www.twitch.tv/videos/210359214?t=01h14m21s

Bu oyunun replayini izledim de sonra oyun icinden, diger gruplara gore en net biz ilerlemisiz. Bam bam bam geyik muhabbet girip aksiyon kovalamisiz.

geleni indirdik ztn ya. son circle'a kadar 4 kişiydi ve pusu yapmadık heralde hiç. kaliteli oyun (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

ya peki alınır mı yoksa hala gtx 1080'e mid ayarlarda 25fps verme olsun, hit'lerin register'lanmaması olsun, kapıyı açmak için 7 defa tuşa basmak olsun paçozluklar devam ediyor mu?

dışardan gördüğüm kadarıyla biraz toparlamış ama oynamadan da bilemeyrum. not interested ve wishlist'in aynı anda tikli olduğu oyun :(
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

geleni indirdik ztn ya. son circle'a kadar 4 kişiydi ve pusu yapmadık heralde hiç. kaliteli oyun (tu)

O kadar sacma seyler olmus ki, senin el bombasiyla bitirdigin catida 3 kisi var, onlarin binasinda 1 kisi 15dk boyunca bu 3 kisiyi takip ediyor ve onlar farketmiyor. Biz binaya basiyoruz ve sonra sen bu adami atlarken binada goruyorsun, aramaya basliyorsun, bulamiyorsun. Sonra Eren'i vuran kadro bu adami bize bakarken vuruyor. 1v1 kaldigimiz takim da paso yatmis oyun boyunca. Cok geyik ya sonradan detaylari izlemek.

Hangarda bastigimiz grup da bizim daha once basmamizi beklemis etrafa smoke fln atiyorlar. Biz basmiyoruz bekliyoruz, bunlar sikilip bizi basmaya calisip tuzagimiza dusuyorlar asdkjad
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

ya peki alınır mı yoksa hala gtx 1080'e mid ayarlarda 25fps verme olsun, hit'lerin register'lanmaması olsun, kapıyı açmak için 7 defa tuşa basmak olsun paçozluklar devam ediyor mu?

dışardan gördüğüm kadarıyla biraz toparlamış ama oynamadan da bilemeyrum. not interested ve wishlist'in aynı anda tikli olduğu oyun :(

oyunda hala netcode kotu ve tick-rate dusuk. Bunun disinda oyun cok daha performansli ve akici oynanmaya basladi. Suan test serverlari limitli sayida oldugundan bence kaldirmiyor ve lag yasaniyor cunku diger normal servarlarda bu kadar sorun yok. Eger bu serversal bir sey ve 1.0 ciktiginda duzelecekse cok guzel olacak cunku adamlar 1.2 (attim) icin netcode a odaklanabilirler.

Suanki sisteminle alip baya guzel oynaman lazim islemcin ne veya ssd ye kurabilcek misin oyunu bilmiyorum da, bu 3'u cok etkiliyor eger 1080 varsa ve sistemin 1080 kalitesindeyse sorun yasamazsin 100fps sabit alirsin min.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...