Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

ben de oyleyim valla, karsima adam cikacak diye acayip geriliyorum. zevkli oluyo ama sneak oynamak sdfg.

bana çok anlamsız geliyor. yarım saat prone yapıp 15 sn.lik bi combatta ölmek fln. zaman kaybı gibi. onun yerine 5 oyun girer rush atarım sağa sola2 dk. da ölürüm, daha zevkli.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Benim solo'da 15 kills win'im var en fazla.

Test server'ına update geldi, Erandel'i de geri koydular. Random bir mapi yükleyecek girdiğinizde.

aynen, benim de max 15 kill. ama duo ve squad maçlarında benim. 15 kil olan maçlardan birinde o maçı kazanamadık x kişi yüzünden pati'deki. hala aklıma geldikçe sövüyorum herife. 2. olduyduk.

solo'da 8 - 9 max oluyor benim.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

LathspeLL said:

Test server'ına update geldi, Erandel'i de geri koydular. Random bir mapi yükleyecek girdiğinizde.

aynen, benim de max 15 kill. ama duo ve squad maçlarında benim. 15 kil olan maçlardan birinde o maçı kazanamadık x kişi yüzünden pati'deki. hala aklıma geldikçe sövüyorum herife. 2. olduyduk.

bilmesek
inanacaz
siz de inanmayın
yalan
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

-Deno- said:

LathspeLL said:

bilmesek
inanacaz
siz de inanmayın
yalan

şiir gibi yazmışsın çağtay'ım
Sosyal ağlarda paylaş

Klavye bozuldu dün, gamepadle oynamak zorunda kaldım, işkence tek kelimeyle. İşin kötü yanı oyun içinde mousela aim alıp ateş edebiliyorsunuz ama loot yaptırmıyor ve silah eklentilerini değiştiremiyosunuz mousela. O kadar iğrenç bi duygu ki anlatamam. Klavye ve mouseunuzu öpün bugün bi kere.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...