Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orta yas ustu teyze capsleri

Esh

Öne çıkan mesajlar

düşünsene milyor ışık yılı öteden şunlara laf anlatmaya akıllı yaşam formları gelecek. yardım edecekleri varsa da patlatırlar lan.

bi de fark ettiğim; smileyla tanışan teyzeler evrimsel olarak direkt hiyeroglife geçiyorlar. paragraf yazanı var sırf smiley ile.

bi de en çok kullandıkları smiley gülmekten ağlayan surat. daha bi tane atıldığını görmedim, paket halinde beşli altılı atıyorlar en az.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

aasdfasdfsadfasdfsadfsaasasfasdfasfasdfasdfsdfsdfdfsdf

sunu cumleyi ciddi ciddi gunluk hayatta kullanan bir insan oldugunu dusundum de...

abi ok, bilgi icin tesekkurler falan der devam ederim herhalde.

aslinda su tercumanlik okuyan arkadasa bunlari cevirttirelim bence. ayni resim ustunde. dunyaya yayilsin oyle tripli tripli.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ad3m said:

sunu cumleyi ciddi ciddi gunluk hayatta kullanan bir insan oldugunu dusundum de...

aslinda su tercumanlik okuyan arkadasa bunlari cevirttirelim bence. ayni resim ustunde. dunyaya yayilsin oyle tripli tripli.

tinderda cok goruyorum bu tarz embesiller

erkek degil adam ariyorum
cebine degil diline guvenen begensin
şalkjhsdşkajhşda
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

dasaaa said:

ad3m said:

tinderda cok goruyorum bu tarz embesiller

erkek degil adam ariyorum
cebine degil diline guvenen begensin
şalkjhsdşkajhşda

abi tinder 10 üzerinden 1 bile alamıyacak üstüne açıklamaya hayat hikaeysini + saçma sapan isteklerini yaan kızlar doluydu ekleyip dalga geçiyodum hepsiyle dfhgdflkgsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...